Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

לא ברור לי על מה השמחה פה.

שונא את חיפה, מבחינתי היא האיום היחיד על הגמוניה (ידעתי שב"ש תחזור להיות עוד קבוצה גנרית תוך פרק זמן לא ארוך), ומטריד אותי המומנטום שבו היא נמצאת.

בשביל לאיים, היא עדיין צריכה בקיץ להחליף 5-7 שחקנים. משהו שלא נראה סביר. אולי ב2021 היא תתחיל להתחזק.

מה זה אויבים זמניים? האויב של אוהד מכבי הוא מי שמאיים על תואר האליפות והפועל.

באר שבע היו האחרונים כרונולוגית לאיים על תואר האליפות, חיפה לא קשורים לאליפות כבר 8 שנים ולא התחרו עם מכבי על אליפות כבר 15 שנה.

תראה. יש מעגל שנאה: בתוך מעגל השנאה הזה יש קבוצות שתמיד יישארו ויש קבוצות שיכולות להצטרף ויכולות גם לצאת ממנו... אבל יש קבוצות שאף פעם לא ייצאו מהמעגל הזה..

אנחנו מסתכלים עכשיו על מכבי חיפה רק בגלל שאכלנו מרור מהאוהדים שלהם בשנים הטובות שלהם בעיקר בתקופה שהיו עם יעקובו ובניון והיו משתחצנים על כל דבר, אם זו היתה קבוצה אחרת שמחברת פתאום 5 נצחונות ברצף כמו נתניה היינו אומרים כל הכבוד למכבי נתניה, אבל כולם יודעים שמכבי חיפה והפועל תל אביב היריבות המושבעות, אחר כך בית''ר ואחר כך כל השאר.. ברור שמי שהופכת להיות קבוצה טובה ולוקחת אליפויות כמו הפועל באר שבע נכנסת למעגל השנאה.. אבל מספיק שהם לא יצליחו שנתיים שלוש לחזור לטופ, הם יצאו ממעגל השנאה לפחות באופן זמני.. מי שתמיד יישארו במעגל אלו מכבי חיפה והפועל תל אביב.

בכל אופן כמו שהזכרתי קודם לכן.. מספיק להתעסק במכבי חיפה, אין לנו שליטה על מה שקורה שם, אם אנשים רוצים להוציא תסכול זה בסדר אבל תזכרו שאנחנו המועדון מס' 1 היום בפער בזכות בעלים שלא היה וכנראה גם לא יהיה כמוהו אי פעם בליגה הזאת. הדבר היחיד שיש למכבי חיפה שהוא יותר טוב מאיתנו כמועדון זה איצטדיון נורמלי שגם האיצטדיון הזה מסריח לדעתי ויש בו אווירה חרא והוא גם לא שלהם הוא של העיריה..

לנו יש מחלקות ילדים, נערים ונוער ברמה שלא הולכת לבייש מדינות כדורגל הכי מפותחות שיש ואנחנו גם נגיע לזה בקרוב.. צוות מטורף שעושה רושם יודע הוא עושה, יודע לבחור את השחקנים, את המאמנים ואת אנשי הצוות הנוספים שינהלו את המועדון ועונה הבאה אנחנו חוזרים לבלומפילד המגרש הכי ביתי שיש בארץ ואני בטוח שזה לא סוף הסיפור מבחינת איצטדיון, כולם יודעים שמיץ' רוצה לבנות לנו איצטדיון פרטי. אז זהו חברים, ברגע שנצא מהפייר פליי אף קבוצה לא תוכל להתחרות איתנו על שחקן ברגע שנרצה אותו והדבר היחיד שיחסר לנו זה איצטדיון פרטי וגם זה לא יבער כמו שבוער היום כי לפחות יהיה את בלומפילד אז יוכלו לחפש שטח בלי לחץ.. אבל אני ממש לא דואג, אנחנו בידיים טובות והדבר היחיד שאנחנו צריכים להתרכז בו זה איך להפוך את חוויית העידוד והתמיכה בשחקנים, גם אותנ להכי יצירתית וטובה בארץ.

תראה. יש מעגל שנאה: בתוך מעגל השנאה הזה יש קבוצות שתמיד יישארו ויש קבוצות שיכולות להצטרף ויכולות גם לצאת ממנו... אבל יש קבוצות שאף פעם לא ייצאו מהמעגל הזה..

אנחנו מסתכלים עכשיו על מכבי חיפה רק בגלל שאכלנו מרור מהאוהדים שלהם בשנים הטובות שלהם בעיקר בתקופה שהיו עם יעקובו ובניון והיו משתחצנים על כל דבר, אם זו היתה קבוצה אחרת שמחברת פתאום 5 נצחונות ברצף כמו נתניה היינו אומרים כל הכבוד למכבי נתניה, אבל כולם יודעים שמכבי חיפה והפועל תל אביב היריבות המושבעות, אחר כך בית''ר ואחר כך כל השאר.. ברור שמי שהופכת להיות קבוצה טובה ולוקחת אליפויות כמו הפועל באר שבע נכנסת למעגל השנאה.. אבל מספיק שהם לא יצליחו שנתיים שלוש לחזור לטופ, הם יצאו ממעגל השנאה לפחות באופן זמני.. מי שתמיד יישארו במעגל אלו מכבי חיפה והפועל תל אביב.

חיפה לא במעגל השנאה שלי, הם מעניינים ת'תחת

רק הפועל

חיפה לא במעגל השנאה שלי, הם מעניינים ת'תחת

רק הפועל

בול.

חייב לציין שאתמול הייתי בעדם.

לפני המשחק לא חשבתי שאקח צד, תוך כדי רק רציתי שהבועה של טרנדר תמשיך להתפוצץ ולשמוע את הבוז הזה.

ועל כל זה קיבלנו את הבוקר העליז של חיפה ברחבי התקשורת.

למי שמרגיש מאוים מחיפה, תיזכרו בעונת בנאדו ובמה שבא אחריה.

עצם השיח התקשורתי מוכיח שלא קורה שם כלום מלבד כמה נצחונות רצופים. חלום שבלבול ימשיך שם שנה הבאה!

היחידי שיכול אולי לשקם את חיפה זה בכר וכל עוד בלבול יצליח אני לא רואה את בכר מגיע לשם.

בול.

חייב לציין שאתמול הייתי בעדם.

לפני המשחק לא חשבתי שאקח צד, תוך כדי רק רציתי שהבועה של טרנדר תמשיך להתפוצץ ולשמוע את הבוז הזה.

ועל כל זה קיבלנו את הבוקר העליז של חיפה ברחבי התקשורת.

למי שמרגיש מאוים מחיפה, תיזכרו בעונת בנאדו ובמה שבא אחריה.

עצם השיח התקשורתי מוכיח שלא קורה שם כלום מלבד כמה נצחונות רצופים. חלום שבלבול ימשיך שם שנה הבאה!

היחידי שיכול אולי לשקם את חיפה זה בכר וכל עוד בלבול יצליח אני לא רואה את בכר מגיע לשם.

מישהו זוכר בכלל כמה נצחונות הם חיברו כשבנאדו הגיע ואיך התחילה ההתרסקות שלו? שתהיה לנו השוואה..

מכבי לא קיימת ):

היה פעם קטע כזה בהפועל כדורסל

אה, כן :)

לזה התכוונתי האמת, שכחתי את השם. היה להם ממש אתר עם טבלה שלא כוללת את מכבי.

[url=http://macabilokayemet.goop.co.il]http://macabilokayemet.goop.co.il[/urp://macabilokayemet.goop.co.il/GoopSitesFiles/47244/User/Upload/Hamanifest-1.JPG]

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

http://macabilokayemet.goop.co.il

איזה יום היום? היום זה היום שהאוהדים של חיפה אוהבים את הקבוצה ובסדר עם ההנהלה? או שזה היה אתמול? אני דואג להם, שלא ישכחו בטעות לתלות את השלט הפוך.

מה רע שחיפה חושבים שהם קבוצה?

שיתלהבו מנטע, ממאבוקה, מאזולאי וכל יתר החלשים שלהם ויוסיפו שינוי קוסמטי כמו לפני העונה הזו

לפי דעתי נתניה קבוצה יותר טובה מהם.. למרות החוסר יציבות שלהם. ודראפיץ' ואבוקסיס שני המאמנים הכי טובים בליגה אחרי איביץ'.. בכר כבר מיצה ובלבול כנראה מרתיע את השחקנים של חיפה עד שהוא ירגיש שהוא בעננים וישבור דיסטאנס והם יתחילו להוריד רגל מהגז. .

מה רע שחיפה חושבים שהם קבוצה?

שיתלהבו מנטע, ממאבוקה, מאזולאי וכל יתר החלשים שלהם ויוסיפו שינוי קוסמטי כמו לפני העונה הזו

מעפרי ארדי הכוכב ושון וויסמן הגבר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.