Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

טוב התלבטתי מה יהיה יותר מצחיק למשחק היום והחלטתי שאני רוצה נצחון של חיפה.

גם שיתחילו להפסיד בטרנר, גם בש ירדו למקום 7 שזה מחוץ לפלייאוף העליון וגם חיפה יחשבו שהם קבוצה ויתחילו להאריך חוזים שם.

טוב התלבטתי מה יהיה יותר מצחיק למשחק היום והחלטתי שאני רוצה נצחון של חיפה.

גם שמתחילות להפסיד בטרנר, גם בש ירדו למקום 7 שזה מחוץ לפלייאוף העליון וגם חיפה יחשבו שהם קבוצה ויתחילו להאריך חוזים שם.

באמת לא על משהו אבל לא מבין איך יש סנריו יותר כיפי מניצחון של חיפה היום, מאניה מטורפת כאילו בלבול אל

באר שבע עם בוז מחריש בטרנר

סתלבט של החיים

באמת לא על משהו אבל לא מבין איך יש סנריו יותר כיפי מניצחון של חיפה היום, מאניה מטורפת כאילו בלבול אל

סתלבט של החיים

ברור, רק תוסיף איזה פציעה ככה לסבע או האלסביינק ואני פותח שמפנייה

לכלך קצת בראיון, שאלו אותו אם מכבי פספסו אותו במקום להגיד ׳אשתפר ואשמח לחזור טוב יותר עונה הבאה׳, ענה: ״כן, מכבי פספסו אותי״.

לכלך קצת בראיון, שאלו אותו אם מכבי פספסו אותו במקום להגיד ׳אשתפר ואשמח לחזור טוב יותר עונה הבאה׳, ענה: ״כן, מכבי פספסו אותי״.

לא רואה שום בעיה עם זה. לא צריך להיעלב מכל דבר.

אני אהבתי, זו גישה של כוכב, הוא באמת יכל לתרום אצלנו, אפילו לא היה בסגל, על מה ולמה.

סתלבט של החיים

רדיו חיפה.

במשחק הזה הכל כיף וזה מה שטוב פה.

הפופקורן כבר מוכן..

אני אהבתי, זו גישה של כוכב, הוא באמת יכל לתרום אצלנו, אפילו לא היה בסגל, על מה ולמה.

את מי היית מוציא מהסגל בשבילו? נו באמת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.