Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

220px-Yaniv_Azran.jpg

אוקיי, איך חלוץ שלא עושה כלום זה יותר גרוע מחלוץ שלא עושה כלום? לאן הם כבר יפלו פה? אם כבר, מכבי לפחות הרוויחה חלק מהשכר של עזרן בחזרה בגלל הביטוח...

אוקיי, איך חלוץ שלא עושה כלום זה יותר גרוע מחלוץ שלא עושה כלום? לאן הם כבר יפלו פה? אם כבר, מכבי לפחות הרוויחה חלק מהשכר של עזרן בחזרה בגלל הביטוח...

לא יודע אבל כמה שנאתי את השחקן הזה, מקבל עצבים רק מהתמונה שלו (עזוב את הפציעה, הגישה הייתה מסריחה)

חחח אהבתי את ההימור. יש מצב שמישהו שם אוהד הפועל בווינר? חח

2ut563b.jpg

לא יותר פשוט לכתוב "מקום שני בליגת העל" ?

לא יותר פשוט לכתוב "מקום שני בליגת העל" ?

זהו, מקום שני זה אומר שחייבים לסיים שני, מקום ראשון ללא מכבי = אם ב"ש לוקחת העונה אליפות בסופו של דבר ההימור עדיין תופס.

זהו, מקום שני זה אומר שחייבים לסיים שני, מקום ראשון ללא מכבי = אם ב"ש לוקחת העונה אליפות בסופו של דבר ההימור עדיין תופס.

אהה וואלה, לא חשבתי על האפשרות הזו בכלל

גם לחיפה יש סגל ארוך

גם לבן רייכרט יש ארוך,

השאלה היא לא האורך אלא איך אתה משתמש בו,

איביץ' למשל יודע להשתמש בסגל ארוך ומשאיר את כולם חמים, מעלה שחקן מקצה הספסל והוא מחזיר לו בצמד,

ברק בכר ממרמר את כולם, תראה מה עשו לחנן ממן.

ב"ש אלופת המקום השני קל.

בני יהודה קצרים מאוד

אבל יש להם את טרנר ואנחנו משחקים בנתניה אז מי יודע אולי בסוף נגמור בכלל בלי אירופה.

אבל יש להם את טרנר ואנחנו משחקים בנתניה אז מי יודע אולי בסוף נגמור בכלל בלי אירופה.

אני הראשון ששמח להודות שהתבדתי, זו לא בושה. בניגוד לאחרים פה שגם שראו שטעו ממשיכים עם אותו קו.

אני שמח שאנחנו בדרך לאליפות, התפללתי שאטעה וכן נצליח לקחת אליפות שם.

מצד שני הם אחרי 3 אליפויות שכן לקחו, לטרנר היה חלק משמעותי.

זה לא נכון לבוא ולהגיד שאין השפעה ולא משנה איפה משחקים.

אני הראשון ששמח להודות שהתבדתי, זו לא בושה. בניגוד לאחרים פה שגם שראו שטעו ממשיכים עם אותו קו.

אני שמח שאנחנו בדרך לאליפות, התפללתי שאטעה וכן נצליח לקחת אליפות שם.

מצד שני הם אחרי 3 אליפויות שכן לקחו, לטרנר היה חלק משמעותי.

זה לא נכון לבוא ולהגיד שאין השפעה ולא משנה איפה משחקים.

תמיד כתבתי שיש השפעה לאצטדיון ביתי אבל בטח לא בצורה שתיארת פה כל מחזור וטענתי שאת האליפויות בשנתיים האחרונות לא הפסדנו בגלל נתניה. שיש קבוצה טובה אצטדיון ביתי הוא בונוס גדול שאין קבוצה טובה זה לא מה שיעזור.

תמיד כתבתי שיש השפעה לאצטדיון ביתי אבל בטח לא בצורה שתיארת פה כל מחזור וטענתי שאת האליפויות בשנתיים האחרונות לא הפסדנו בגלל נתניה. שיש קבוצה טובה אצטדיון ביתי הוא בונוס גדול שאין קבוצה טובה זה לא מה שיעזור.

את זה אתה לא יכול לדעת. אתה לא יודע למשל אם ההפסד 2-1 להפועל חיפה בנתניה עונה שעברה היה נגמר בנצחון איך זה היה מתגלגל.

אל תשכח שב"ש אחרי 3 אליפויות, וואקמה עזב. קשה לעשות אליפות רביעית.

מאוד מפתיע הפער, גם הכי אופטימיים שלנו יגידו את זה.

עם כל זה, לא חושב שב"ש עם 3 רצוף אם הם בוסרמיל.

גם אני תמיד טענתי שקודם כל צריך שתהיה קבוצה טובה והאצטדיון נותן בוסט. הרי גם בעבר חווינו כשלונות בבלומפילד, אני לא עיוור.

אבל כן לדעתי בעונה שעברה היינו קבוצה בלבל של ב"ש (לא במאמן ובאצטדיון), זה לא שהיינו הפועל רעננה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.