Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

כן הא?

בוא קודם כל ננצח את הבונקר של יובל נעים ואז נראה

ברור. אבל אם חפצים אליפות אנחנו, זה הזמן להראות את זה, עם כל הכבוד לבונקר של יובל נעים וזה...הליגה הזאת מזמנת מוקשים גדולים יותר לעניות דעתי.

יש מישהו שלא שמאלני שמעדיף ירידת ליגה של ביתר מאשר עוד אחת של הפועל וקיבוע מעמדה כהפועל פת כזאת שלאט לאט תעלם מהמציאות?

היה מחזור מושלם, חבל שאמא של שכטר זונה והוא לא גמר את המשחק כמו כל הכושים שעושים את זה לאמא שלו בכל החורים בגוף.

אני שמאל מרכז ואין בכלל התלבטות. ברור שהפועל ורק הפועל. תמיד והרבה.

לפני שתי עונות איזה רבע מהיוזרים פה לא רצו שהפועל תרד כי הליגה תהיה משעממת ויחסר להם הדרבי.

אני עדיין מאמין שבסופו של דבר אשדוד ורעננה הן אלו שירדו. ולמרות שהזונות כבר לא רלוונטים ברור שהחלום הוא שהם ירדו שוב (+שנקח אליפות מעל הכל) אבל כמו שמישהו אחר כתב, אני לא חזיר, ירידה של בית"ר זה גם חלום.

דווקא לא חושב שרעננה ואשדוד ירדו, יש להם מאמנים שועלי קרבות ותיקים, בית"ר בסכנה הכי גדולה כי הם לא מודעים בכלל שהם בסכנה (חוגג עוד רוצה לסיים שלישי),

והפועל גם, לא מסוגלים לתת גול, אין לקבוצה כזאת מקום בליגה.

שמח לשמוע, מה יש לנו להרוויח מירידת ליגה של ביתר שזה משתווה לירידה של הפועל? מילא חיפה עם האוהדים החיים בסרט שלהם אבל ביתר? למי אכפת מביתר?

שמח לשמוע, מה יש לנו להרוויח מירידת ליגה של ביתר שזה משתווה לירידה של הפועל? מילא חיפה עם האוהדים החיים בסרט שלהם אבל ביתר? למי אכפת מביתר?

ממש ככה. ביתר זה חוסר עניין מוחלט מבחינתי.

לא אמרתי משתווה. הלוואי חיפה והפועל, זה החלום הכי גדול אבל לא חושב שחיפה בסכנה אמיתית ובית"ר אולי כן. ולי איכפת מהם, שונא אותם רצח ואפילו מצביע ימין כל חיי.

שבפועל ישארו בליגה ויקבלו בראש, אפשר לנצל את השנים לפתוח פער בניצחונות בדרבי.

ותכלס בינינו לא רוצה אותם כהפועל פתח תקווה ושהדרבי מאבד מערכו (גם ככה הערך ירד בשנים האחרונות).

תנו לי שניים מבין חיפה ביתר סכנין אשדוד.

יש מישהו שלא שמאלני שמעדיף ירידת ליגה של ביתר מאשר עוד אחת של הפועל וקיבוע מעמדה כהפועל פת כזאת שלאט לאט תעלם מהמציאות?

היה מחזור מושלם, חבל שאמא של שכטר זונה והוא לא גמר את המשחק כמו כל הכושים שעושים את זה לאמא שלו בכל החורים בגוף.

וואלה לא שמאלני אבל מעדיף שבית"ר תרד. מהפועל נהנינו מירידה לפני שנתיים ומבית"ר לא נהנינו מזה כבר 28 שנים.

(לא שאבכה אם הפועל תרד, כן?)

אבל החלום הגדול זו בכלל ירידה של חיפה. אבל זה באמת סתם חלום שכולם יודעים שלא יקרה אף פעם.

אנשים פה קצת התבלבלו. דבר ראשון לפני הכל לפני חיפה בית"ר אשדוד או סכנין - קודם כל הפועל. מעבר לרצון שהמועדון הזה יימחק מעל פני האדמה השאיפה של כל אוהד מכבי צריכה להיות שהם ירדו לשפל כמה שיותר נמוך כל הזמן. אז אם אפשר שקודם כל הם ירדו אז הלוואי.

מעבר לזה, ובהתחשב בכך שחדרה צברה ועוד תצבור מספיק נקודות כדי לא לרדת, יש פה פוטנציאל לא רע שלא משנה מי תרד (חוץ מהפועל) זה גם יהיה משעשע כשהאופציות הן חיפה, בית"ר, אשדוד ואולי אולי אפילו סכנין (למרות שעם תורג'מן לדעתי הם יעלו קצת על הגל. הוא מאמן טוב ואני מחזיק ממנו. באשדוד אף אחד לא באמת יצליח). כך או כך, מצפה לנו עונה מענגת

ביתר לא מעניינים.

שלא ירדו ליגה. ביתר כלום ושום דבר, לא חבל לבזבז יורדת על ביתר?

ירידה נוספת של הפועל זה פרייסלס. במיוחד כשבלומפילד מתקרב.

רק ירידה של הפועל זה מרגש.

גם חיפה עדיף על בית"ר. בית"ר מעניינת רק את הערסים.

חחחחחחח מה קשור שמאלני? רחוק מאוד מלהיות שמלאני ומת שהם ירדו. מי ישמע בית"ר זה סמל מדינה תן לי שהם וסכנין ירדו ליגה ביחד חלום.

אני מניח שאני חושב ככה שאם אני צריך לבחור בין ירידה של ביתר לזו של הפועל אני בוחר בביתר זה כי הפועל פשוט כבר לא מעניינים מקצועית יותר

ביתר לא מעניינים.

שלא ירדו ליגה. ביתר כלום ושום דבר, לא חבל לבזבז יורדת על ביתר?

ירידה נוספת של הפועל זה פרייסלס. במיוחד כשבלומפילד מתקרב.

רק ירידה של הפועל זה מרגש.

גם חיפה עדיף על בית"ר. בית"ר מעניינת רק את הערסים.

תאכלס בית"ר הכי ריאלי שירדו גם הפועל, חיפה לא רילאי ולכן מעדיף בית"ר.

אני מניח שאני חושב ככה שאם אני צריחך לבחור בין ירידה של ביתר לזו של הפועל אני בוחר בביתר זה כי הפועל פשוט כבר לא מעניינים מקצועית יותר

והפועל כבר היה לנו גם אם לא השנה אז שנה הבאה או עוד שנתיים זה בסוף יקרה עוד פעם.

דווקא לא חושב שרעננה ואשדוד ירדו, יש להם מאמנים שועלי קרבות ותיקים, בית"ר בסכנה הכי גדולה כי הם לא מודעים בכלל שהם בסכנה (חוגג עוד רוצה לסיים שלישי),

והפועל גם, לא מסוגלים לתת גול, אין לקבוצה כזאת מקום בליגה.

כן הזייה איך הטמבל הזה אומר שהמטרות הם מקומות 2-3 שהקבוצה שלו מקום אחרון.

די עם הנאחס על ביתר הם עוד ידיחו אותנו בגביע

מה הקשר לנאחס שרוצים שהם ירדו ליגה? זה שהם מדיחים את ההרכב השני שלנו זה האובייסט

קודם כל חיפה. לפני הפועל לפני כולם. חיפה יורדת זה הקומדיה הטובה בהיסטוריה.

ברור זה חלום רטוב אבל לצערנו לא ריאלי. אני רק מדמיין שידורי משחק של רדיו חיפה מאיזה חור תחת בלאומית ומת מצחוק.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.