Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

אם הפועל יבואו כמו שבאו נגדנו בדרבי הם יכולים להוציא תיקו ואפילו יותר עם קצת מזל

בדרבי יצאנו בתיקו בעיקר בגללנו לא בגללם.

בדרבי יצאנו בתיקו בעיקר בגללנו לא בגללם.

גם וגם. מצד אחד הם סגרו טקטית נכון בתוספת הקרבה, מצד שני לא הגענו בפוקוס מלא למשחק הזה.

כתבתי דרך הפלאפון אז תבינו שזה קשה

התכוונתי לאחמדי הוא היה במאריבור נגדנו

שיחק עם מאריבור נגד הפועל באר שבע, נגדנו הוא לא שיחק, הוא חתם במאריבור בינואר 2016, מאריבור שיחקו נגדנו ב-2014, מי שכן שיחק מולנו היה לוי גארסיה עם אלקמאר.

די נו, הפועל הרי תרד ליגה שוב כדי שלא נזכה באליפות. המשחק היום מכור מראש ברמת המשחק שלהם נגד סכנין במזחור האחרון של 15/16.

חזרנו לעונת ה-״בית״ר רמלה תפסיד לבאר שבע רק כי המאמן שלה גיסו של המאמן כושר של ב״ש, אחרת היו נותנים להם 3-4 קל״

25% הצלחה במשחקי חוץ להפועל תל אביב לעומת 67% הצלחה בבית להפועל באר שבע תוסיפו לזה את פערי האיכות ואני צופה תבוסה קשה להפועל היום

חדרה תגיע למושבה עם 56% הצלחה בחוץ (לעומת 100% בבית) ותפגוש את בני יהודה שנמצאת עם 50% הצלחה בבית (לעומת 58% בחוץ) למשחק די שקול לדעתי

אגב למי שתוהה לגבי האחוזים שלנו אז בבית עומדים על 87% ובחוץ על 83% ובכללי 85%. ריצה מטורפת

25% הצלחה במשחקי חוץ להפועל תל אביב לעומת 67% הצלחה בבית להפועל באר שבע תוסיפו לזה את פערי האיכות ואני צופה תבוסה קשה להפועל היום

חדרה תגיע למושבה עם 56% הצלחה בחוץ (לעומת 100% בבית) ותפגוש את בני יהודה שנמצאת עם 50% הצלחה בבית (לעומת 58% בחוץ) למשחק די שקול לדעתי

אני לגמרי בנאדם של סטטיסטיקה, אבל סטטיסטיקה היא משנית לחלוטין במשחק של ב"ש.

הפועל קבוצה של ליגה לאומית, כל דבר שהוא מתחת 2-3 חתיכות זה בגדר נס.

איזה פופקורן

חייבים שהפועל לפחות יוציאו תיקו ושבוע הבא אפשר להיות רגועים עם הק"ש הזה

מדהים אותי כל פעם מחדש איך אנשים מעדיפים לפעמים כישלון של הפועל על פני הצלחה שלנו.

למי אכפת מהפועל? אני רוצה אליפות!!! הלוואי אם זה היה ריאלי שהפועל גם יינצחו שם 0:5

לפני שנתיים הם הוציאו שם תיקו אפס, בכל מקרה אין להם מה למכור נגד ב"ש גם אם הם רוצים.

התיקו 0 היה במושבה

בטרנר היה תיקו 1 עם הטעות של הרוש (שהיה מצוין עד ) שבן שהר ניצל

שחר יהיה יותר מעורב. "זה הדבר הכי טוב עבור חיפה"אחרי שהעידן ההולנדי הגיע לסיומו, הנשיא ישוב להיות דומיננטי.

BAaUSOE.gif
עוד עוד עוד עוד...

התיקו 0 היה במושבה

בטרנר היה תיקו 1 עם הטעות של הרוש (שהיה מצוין עד ) שבן שהר ניצל

בטרנר אוגו החליט על דעת עצמו לעצור התקפה מתפרצת עם כדור ביד בגלל שנפצע?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.