Jump to content

שאר הליגה מחזור 3

JacK

Recommended Posts

מעבר להפסד של ב"ש שיכול לקרות, הם שיחקו ממש גרוע. נתניה שהיא קבוצה בינונית מינוס הייתה רמה מעליהם. שלוש אפס היה הרבה יותר משקף. היחידי בב"ש ששווה משהו זה הרוש שבלעדיו היה נגמר בתוצאה מביכה בשבילהם. האסלנבייק שהיללו פה מסתמן כמחמיצן, לא שווה רבע מהסכום שהשקיעו בו.

מעבר להפסד של ב"ש שיכול לקרות, הם שיחקו ממש גרוע. נתניה שהיא קבוצה בינונית מינוס הייתה רמה מעליהם. שלוש אפס היה הרבה יותר משקף. היחידי בב"ש ששווה משהו זה הרוש שבלעדיו היה נגמר בתוצאה מביכה בשבילהם. האסלנבייק שהיללו פה מסתמן כמחמיצן, לא שווה רבע מהסכום שהשקיעו בו.

מי שציפה מהאסלייבנק לחורר רשתות עם דו ספרתי לא מבין כדורגל, הוא לא סקורר בכלל וחייב לשחק מאחורי החלוץ ולבוא מקו שני.

חייבים ניצחון מחר כדי לפנצ'ר לבאר שבע את האמונה, איביץ' צריך כל העונה לעמוד עם נבוט ולתת פצצה לכל מי שמרים טיפה את האף, אסור לאבד את זה

אני דואג לגבי מחר רק מסיבה אחת, שהם נתנו לחדרה 4, הם הפסיקו לשחק במקום להיות קילרים.

זה מראה על קבוצה שמסתפקת במועט, צריך לדרוס! להיות רעים! שלא יגיעו בנוחות מחר, כי חבל לפספס הזדמנות כזו.

חייבים ניצחון מחר כדי לפנצ'ר לבאר שבע את האמונה, איביץ' צריך כל העונה לעמוד עם נבוט ולתת פצצה לכל מי שמרים טיפה את האף, אסור לאבד את זה

מי יתעסק עם הסרבי הזה? יקבל ישר נגיחה לראש.

אני דואג לגבי מחר רק מסיבה אחת, שהם נתנו לחדרה 4, הם הפסיקו לשחק במקום להיות קילרים.

זה מראה על קבוצה שמסתפקת במועט, צריך לדרוס! להיות רעים! שלא יגיעו בנוחות מחר, כי חבל לפספס הזדמנות כזו.

מה? הבאנו 4 ועוד החמצנו פנדל אתה לא יכול לשחק משחק שלם בקצב של פריימליג די כבר לכתוב שטויות. גם קבוצות באירופה מורידות הילוך במשחקים מהסוג הזה בשביל לשמור על כוחות ומכבי גם לא בדיוק הורידה הילוך.

נתניה ממש חלשים. לא רואה אותם מוציאים נקודות מבאר שבע בשבוע הבא.

סגל פירק אותם במכירה של סבע.

לא יודע מי אתה , אבל אנחנו אלופי העולם בזה

חחחחחחחחחחחחחחח

מישהו יודע אם יפתחו לנו עוד יציעים אפשר מחר להביא כמות יפה.

כץ יכול לממן את המאמן הבא על המשחק הזה.

ערב גורלי מחר,

ניצחון שלנו והצמרת "נרדמת" כבר בנובמבר.

אני לא זוכר עונה שבה היינו בעמדת יתרון כזאת. האחרונה שסגרה את הליגה ככ מוקדם הייתה חיפה ב04/05 או 05/06, שניצחה את כל הסיבוב הראשון אם אני לא טועה. במקום השני באותה עונה סיימה מכבי פ"ת.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.