Jump to content

אצילי

דריקס

Recommended Posts

אני לא מבין מה הבעיה לבקר שחקן שכרגע בתקופה לא טובה. זה לא הופך את מי שמבקר לסטייק.

חכה עוד כמה משחקים, מה קרה? גם אלירן כשחזר היה על הפרצוף ועכשיו הוא מחזיר בגדול.

כולם יודעים מה אצילי שווה ומה הוא הולך לתת, הוא וירטואוז, הוא פשוט עדיין לא רגיל לא להיות הוירטואוז היחיד בקבוצה.

הוא ייתן את שלו כמו גדול. תפסיקו לרצוח שחקנים אחרי משחק וחצי, שנה שעברה אחרי שג'ורדי סוף סוף נזכר אצילי נתן הצגות.

אין לי ספק שהוא יידבר במספרים, אנחנו נרוויח אותו במאני טיים, תנו לו את הזמן שלו מבלי לזרוק אותו לספסל אחרי כל משחק, בינתיים החברים שלו

לקבוצה מספקים במספרים, גם הוא ייכנס ללופ, זה לא שמבחינת יכולת הוא נופל ממישהו בסגל, הכל עניין של זמן אז תשחררו ממנו ותתנו לו גב.

אני מת עליו. השלמתי רק מחצית ראשונה ואני לא מבין על מה הרעש.

עבד קשה מאוד על הקו וזו די הסיבה שמיכה לא מורגש בהגנה.

בהתקפה ייצר בעיטה אחת מאוד מסוכנת.

מסכים מאוד עם מה שקוסמיק אומר. הוא הרבה יותר לחוץ מהאחרים וזה משפיע על המשחק שלו.

רואים שהוא בלחץ. מה שיפה בסגל שלנו שהוא מגובש והוא לא לבד, החברים יעזרו לו, יתנו לו ביטחון והוא יחזור לשחק משוחרר... יכול להיות באמת שהוא צריך לתת איזה שער בשביל להוריד את הלחץ אבל גם אם לא, אני בטוח שהתקופה שלו תגיע.. וכשהיא תגיע הוא שחקן שובר שיוויון בליגה.

סלח לי אבל פחח

השלד של הקבוצה רק מתחיל לרוץ, אנחנו עדיין בתחילת עונה איך אתה מדבר בכזאת נחרצות?.

אני בטוח שכל אחד יכול לראות מה יש לו ברגליים, ונראה שיש לו גם ראש וגם אומץ.

חותם עליו שבסוף העונה אתה אוכל עליו תכובע.

פתח את העונה לא טוב, אבל הבן אדם כוכב ועוד ייתן את השערים והבישולים שלו.

אולי הוא צריך קצת ספסל במשחק הבא ולהיכנס רענן בדקה 60-70, אם ייתן מספרים זה יוסיף לביטחון העצמי שלו.

לא מספיק בוגר כדי שספסל יעשה לו טוב לדעתי, רק יהפוך אותו לממורמר כי זה השחקן לטוב ולרע.

במקום איביץ אני ממשיך לתת לו לשחק כמה שיותר כל עוד אפשר לספוג את זה כי הוא שחקן מוכשר ושחקן של מספרים שבסוף יכבוש ויקבל חזרה את הביטחון.

החילוף אתמול היה במקום כי לא היה לנו אמצע והוא איבד מלא אבל עדיין פותח איתו שוב פעם משחק הבא.

סבלנות אנשים...

הוא בועט הרבה יותר מידי ממצבים מופרכים. חייב להתחיל למסור, היום פעמיים חירבן התקפות כי התעקש לבעוט, אחת מהן זו מסירה לגול שהוא החליט להפוך לבעיטה (שבוצעה טוב, ממצב לא טוב).

זה

סלח לי אבל פחח

השלד של הקבוצה רק מתחיל לרוץ, אנחנו עדיין בתחילת עונה איך אתה מדבר בכזאת נחרצות?.

אני בטוח שכל אחד יכול לראות מה יש לו ברגליים, ונראה שיש לו גם ראש וגם אומץ.

חותם עליו שבסוף העונה אתה אוכל עליו תכובע.

יש מצב שאת המספרים הוא ייתן, הכוונה הייתה שיש תחרות גדולה מאוד על ההרכב, יש את צ’יקו, יש את ברסקי שהחליף אותו והיה טוב ממנו.

כרגע במכבי של היום, אין זמן. מי שלא פוגע לא משנה כמה מוכשר הוא, לדעתי ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ. זה מועדון מיקצועי, וככה זה עובד וככה זה בריא.

אם צ’יקו יפתח במקומו משחק הבא וייתן הצגה, לא רואה את אצילי חוזר להרכב כל כך מהר.

נכון לפתיחת העונה שלו, הוא לא שווה מקום ב 11.

גם טיבי כרגע בחוץ מהסיבות הנכונות, וטיבי נתן למכבי הרבה יותר מאצילי.

יש מצב שאת המספרים הוא ייתן, הכוונה הייתה שיש תחרות גדולה מאוד על ההרכב, יש את צ’יקו, יש את ברסקי שהחליף אותו והיה טוב ממנו.

כרגע במכבי של היום, אין זמן. מי שלא פוגע לא משנה כמה מוכשר הוא, לדעתי ימצא את עצמו מהר מאוד בחוץ. זה מועדון מיקצועי, וככה זה עובד וככה זה בריא.

אם צ’יקו יפתח במקומו משחק הבא וייתן הצגה, לא רואה את אצילי חוזר להרכב כל כך מהר.

איך אפשר להשוות לטיבי???????

טיבי שלוש שנים באנקר בהרכב ובירידה מתמדת בכושר

אצילי כמעט ולא שיחק בגלל פציעה שנה שעברה והיה מצוין כששיחק

השנה פתח פחות טוב אבל אנחנו רק מחזור שלישי....אז להתייחס אליו כמו טיבי?

שטויות

טיבי נתן את שלו, הוא צונח כבר 3 שנים והחוזה העצום שקיבל הןא היחיד שמשאיר אותו במכבי, והיעדר בלמים ישראלים טובים (ועדיין הוא לא מקבל דקות ובצדק מוחלט).

אצילי מאידך, שחקן מעולה אך עדיין לא מלוטש. עדיין לא בשיא שלו. חגג 25 הקיץ, היכולות שלו ידועות ומוכחות והוא צריך להמשיך לקבל ביטחון. צריך לבנות אותו ולנקות ממנו את החוסר בגרות. על הנייר הוא מהטובים בארץ, קצת סבלנות.