Jump to content

מחירי הכרטיסים למשחק בשבת נגד הפועל רעננה

Miroslav salto Klose

Recommended Posts

מסוג המשחקים שעליהם לוקחים אליפות.

אני אזכיר את 2 העונות האחרונות:

"הפסדנו את האליפות על התיקו עם אשקלון"

"התיקו עם אשדוד גמר אותנו"

וכו' וכו', וגם ההפסד בעונה שעברה לרעננה נכנס לקטגוריה הזאת.

למשחק הזה הגענו ראשונים בטבלה, המגרש היה די ריק עקב יום ממש גשום, אווירה לא טובה, ונפלנו מהפסגה עם הפסד סופר מרגיז.

הפעם התנאים אידיאליים:

שבת, 18:00 בערב שעה נפלאה והמשחק לא נגמר מאוחר, הכבישים ריקים, מזג האוויר מעולה, משחק בית, מכבי במומנטום טוב.

ספויילר: המגרש לא יהיה מלא.

למה לקחת 105 ש"ח לכרטיס מבוגר?

בואו ניקח משפחה של אבא, אמא ו-2 ילדים, שהם חובבי ספורט עם זיקה למכבי (לא אוהדים גדולים, לא מנויים, לא חברים בפורום).

הם רוצים לצאת לבלות את היום החופשי שלהם,

ומתלבטים אם לבוא למשחק או ללכת לסרט בקולנוע:

2 כרטיסי מבוגר + 2 כרטיסי ילד = 320 ש"ח.

4 כרטיסים לסרט בקולנוע - 160-170 ש"ח +- (וזה עוד לפני מבצעי 1+1 בחברות האשראי למיניהן).

למה לנהוג בכזה חוסר היגיון?

אם אתם רוצים לקנות כרטיס ליציע של רעננה אגב, המחיר הוא 55 ש"ח, כחלק מהסכם הדדיות.

אז למה את האוהדים שלנו עצמנו לתפור?

ואל תאמרו פייר-פליי.

חלון ההעברות עומד להיסגר, אנחנו לא נביא עוד רכש מפוצץ - וגם אם כן, יש לנו כסף מהמכירה של וידאר.

ובלי קשר, במסגרת העונש שקיבלנו אפשר לרכוש שחקנים חדשים רק מכסף של מכירת שחקנים.

ועדיין, גם אם זה כן היה הפייר פליי, זו לא סיבה לתפור את הקהל שלנו בכאלה מחירים למשחק בית נגד רעננה.

התנהלות מאכזבת ואני מאוד מקווה שלמשחק הבית הבא נגד קבוצה שהיא לא מהגדולות, המחירים יהיו הוגנים וימשכו קהל להגיע.

https://www.leaan.co.il/he-IL/shows/%D7%9E%D7%9B%D7%91%D7%99%20%D7%AA'%D7%90%20-%20%D7%94%D7%A4%D7%95%D7%A2%D7%9C%20%D7%A8%D7%A2%D7%A0%D7%A0%D7%94/events

כבר כתבתי בנושא אחר שאין שום סיבה הגיונית שמי שמחליט לבוא למשחק בודד ישלם עליו פחות מאשר מנוי.

זו ראייה מאוד פשטנית של המצב.לא לכל משחק יש ערך שווה. המנוי בכללותו עולה x זה ממש לא אומר שכל משחק שווה x/18.

זו ראייה מאוד פשטנית של המצב.לא לכל משחק יש ערך שווה. המנוי בכללותו עולה x זה ממש לא אומר שכל משחק שווה x/18.

קודם כל זה בדיוק מה שזה אומר, המנוי לא מחולק למשחקים יותר שווים או פחות שווים, כל כרטיסיה שאתה קונה (מכל סוג ולכל מקום) אתה משווה פר יחידה.

שנית אם תתחיל לעשות את החישוב הזה תגיע למצב שיש לך 3/4 משחקים שווים וכל השאר פחותים, אנשים יעשו את החישוב ויפסיקו לקנות מנויים כי זה לא משתלם., תקרא לזה פשטנית הקבוצה תפסיד פה מלא כסף.

ועוד לא דיברתי על ההתמרמרות שתהיה פה.

כבר כתבתי בנושא אחר שאין שום סיבה הגיונית שמי שמחליט לבוא למשחק בודד ישלם עליו פחות מאשר מנוי.

ואם היו לוקחים 70 שקל על המשחק הזה במקום 105?

זה היה עדיין יותר יקר מאשר מה שעולה למנוי.

אתה חושב ש-105 שקל למשחק בית נגד הפועל רעננה זה סכום לגיטימי?

ואם היו לוקחים 70 שקל על המשחק הזה במקום 105?

זה היה עדיין יותר יקר מאשר מה שעולה למנוי.

אתה חושב ש-105 שקל למשחק בית נגד הפועל רעננה זה סכום לגיטימי?

לא נכנס לכיס לא של מכבי ולא של האוהד, לכן לשאלה הסובייקטיבית אם זה לגיטימי או לא אני לא יכול לענות, אבל היה חשוב לי להבהיר את הנקודה.

רק יכול לומר שלגבי הטענה שזה לא קשור לפייר פליי אני חושב שהיא מוטעית, כי הפייר פליי לא מתבטא רק בקניית שחקנים (זה ׳רק׳ העונש, כן?) עדיין צריך ליצור איזון כדי שבשנה הבאה לא נקבל עונש חמור יותר.

זה המחירים.

אפשר או לעשות מנוי או לשלם פעם בכמה זמן קצת יותר (לא נכנס לכיס של אף אחד אבל אם זה המחיר כנראה שיש סיבה).

אגב, לגבי משחק החוץ נגד נתניה. אני רואה שהם מושיבים את הקהל שלהם ברוב המזרחי. לא כלכך ברור מה בדיוק יתנו לנו, בכל מקרה לא יהיה 50 אחיד. יש להם רמת מחיר של 90 במזרחי ו-110 במערבי.

צריך להתכונן למחאה או שזה בסדר?

אגב, לגבי משחק החוץ נגד נתניה. אני רואה שהם מושיבים את הקהל שלהם ברוב המזרחי. לא כלכך ברור מה בדיוק יתנו לנו, בכל מקרה לא יהיה 50 אחיד. יש להם רמת מחיר של 90 במזרחי ו-110 במערבי.

לפי מה שאני זוכר נתניה תמיד היו הוגנים עם מחיר אחיד של 50 שקל עוד לפני מחאת הכרטיסים.

לפי מה שאני זוכר נתניה תמיד היו הוגנים עם מחיר אחיד של 50 שקל עוד לפני מחאת הכרטיסים.

אתה מתבלבל. שנה שעברה שילמתי שם מחיר גבוה משישים אחרי עמלות, לא זוכר בדיוק כמה אבל בוודאות יותר מחמישים אחיד...

אם אני לא טועה, בליגה היה מחיר אחיד ובפלייאוף היה 93/49.

לגבי היציעים: החל מהעונה יציע העידוד של נתניה עבר למזרחי עליון.

כנראה שאנחנו נשב במערבי עליון/תחתון כמו הקהל חוץ במשחקי "בית" שלנו.

דיה לצרה בשעתה