Jump to content

מפעל אירופי שלישי ?

EuropE

Recommended Posts

האמת שגם הפועל וחיפה ניצחו את פ.ס.ז' של אותם ימים אז מבחינת הישג זה לא כזה מרשים, במיוחד שכמו שעומר אמר הודחנו בסופו של דבר.

ובלי קשר פ.ס.ז' של 2010 הייתה בערך ברמה של בורדו שניצחנו ב2014 ואולי גם פחות טובה.

פאריס סיימו בסוף עונת 10/11 מקום 4, בורדו סיימו בסוף עונת 13/14 מקום 7.

האמת שגם הפועל וחיפה ניצחו את פ.ס.ז' של אותם ימים אז מבחינת הישג זה לא כזה מרשים, במיוחד שכמו שעומר אמר הודחנו בסופו של דבר.

הפועל ניצחה אותם בשיטה של משחק בודד.

לא סתם ניצחון, נתנו להם רביעייה בפארק דה פרינס ועלו על חשבונם אם זכרוני אינו מטעה אותי.

חיפה אשכרה הדיחו אותם, הלכה למעשה.

אנחנו, כפי שציינתי הובסנו על ידם עד כדי מצב של מינוס ארבעה שערים

ואז רק בתוספת זמן "ניצחנו אותם". אל תערבבו מים.

מסכים כמובן שהפסדנו לפ.ס.ז ואין שום הישג ב"ניצחון" בבלומפילד, אבל לתקשורת לא מפריע עד היום להזכיר לנו את ההפסד לסנטה קולומה למרות שניצחנו בגדול בגומלין.

נו באמת

הישג נגד יריבה מכובדת ראוי לציון אבל לא מתקרב להיסטוריה של ניצחון אנדורי ראשון!

וכפי שציינתי למעלה

פאריז היה בגארבג טיים

סנטה קולומה היה במאני טיים

הם ניצחו אותנו במשחק הראשון ואיימו להדיח אותנו

אני זוכר את עצמי ממש בלחץ בגומלין

זה לא היה ניצחון גדול

הם פשוט היו אסופת חובבים 4-0 זה המינימום נגדם

בקיצור תפסיקו לשכתב היסטוריה

חווינו טראומות נוראיות באירופה וזה דווקא מאיר באור חיובי את הקמפיינים מעידן ג'ורדי

את האמת שלב הבתים בליגה האירופית היה יותר מדי עמוס ולא מספיק יוקרתי בגלל 48 קבוצות, ובניהן הרבה קבוצות פחות מתאימות. בנוסף במקום לעלות לשמינית גמר היה את שלב 32 הגדולות.

מפעל כזה יבטיח לנו עונה אירופית גם בעונה כמו שעשינו השנה שהיינו מרחק מילימטר מלעלות. אם היה מפעל שלישי היינו משחקים שם העונה...

תסמכו על אופ"א שיש להם מספיק כסף בשביל לשפוך גם במפעל השלישי. אפשר לראות את הסכומים שנסקו באירופית בשנים האחרונות. וגם אם הסכום יהיה חצי מהסכום באירופית זה עדיין יהיה סבבה.

בכל מקרה פורסם משהו רשמי של אופ"א? או שזה סתם שמועות?! ואם זה נכון חבל שלא מתחילים כבר בעונה הבאה.

אולי אפילו בלומפילד יהיה מוכן עד אז, אבל אל תסמכו על זה

וואו, זה כבר נהיה כזה טרנד ובדיחה לא מצחיקה כל הקטע הפסימי של בלומפילד שחייבים לדחוף אותו לכל נושא.

וואו, זה כבר נהיה כזה טרנד ובדיחה לא מצחיקה כל הקטע הפסימי של בלומפילד שחייבים לדחוף אותו לכל נושא.

מה טרנד מה... הבנייה הזאת מתחרה עם הרכבת הקלה על מי לוקח יותר זמן

מעניין ששתיהם בתל אביב, ועדיין יבחרו בחולדאי המטומטם הזה שכל פרויקט שהעיר שלו לוקחת לוקח שנים עד שנגמר

מה טרנד מה... הבנייה הזאת מתחרה עם הרכבת הקלה על מי לוקח יותר זמן

מעניין ששתיהם בתל אביב, ועדיין יבחרו בחולדאי המטומטם הזה שכל פרויקט שהעיר שלו לוקחת לוקח שנים עד שנגמר

כי זה נכנס לנושא הזה בלי שום קשר, סתם הערה לא קשורה ולא נחוצה, אני לא יודע להגיד אם יהיה מוכן בזמן או לא, אני מבין בזה (כנראה כמו רוב הפורום פה) בדיוק כמו שאני מבין באסטרולוגיה, אני רוצה להיות אופטימי ולקוות שיהיה מוכן בזמן, אני לא מגיב כשכותבים את זה בנושא של בלומפילד (למרות שגם שם זה כבר נהיה מאוס), אבל דחילק למה לדחוף את זה גם לפה?

ואגב, זה לא רק חולדאי ולא רק בת״א, ככה הכל עובד במדינה הזאת (דוגמאות יש לי מלא).

למי שיש פרטים על המפעל החדש מאתרים בחול או מאתר אופא, ויקפדיה. אשמח אם תביאו פה.

אני לא ממש הצלחתי למצוא מידע על המפעל הזה אבל זה עושם רושם שמדובר בשמועות נכונות כמו שהיה בזמנו עם ליגת האומות.

למי שיש פרטים על המפעל החדש מאתרים בחול או מאתר אופא, ויקפדיה. אשמח אם תביאו פה.

אני לא ממש הצלחתי למצוא מידע על המפעל הזה אבל זה עושם רושם שמדובר בשמועות נכונות כמו שהיה בזמנו עם ליגת האומות.

כרגע זה בגדר שמועות בלבד אך לפי מה שקראתי בכתבות בארץ המקור בכלל מכתבה מ״בילד״ הגרמני על העניין הזה

• 2 months later...

הבנתי שאתמול באולפן ליגת האלופות במחצית נתנו פרטים חדשים לגבי המפעל החדש שיצא לדרך בעונת 2021-2022 . לפי מה שנכתב שם ישראל תקבל 2. נציגות במפעל החדש ואחת במוקדמות האלופות ( כלומר בלי נציגה במוקדמות הליגה האירופית)

מישהו ראה ויכול לשפוך עוד קצת פרטים בנושא ?

הבנתי שאתמול באולפן ליגת האלופות במחצית נתנו פרטים חדשים לגבי המפעל החדש שיצא לדרך בעונת 2021-2022 . לפי מה שנכתב שם ישראל תקבל 2. נציגות במפעל החדש ואחת במוקדמות האלופות ( כלומר בלי נציגה במוקדמות הליגה האירופית)

מישהו ראה ויכול לשפוך עוד קצת פרטים בנושא ?

בישראל כרגע האלופה מקבלת כרטיס למוקדמות הצ'מפיונס. הסגנית, מקום 3 ומחזיקת הגביע מקבלות כרטיס למוקדמות הליגה האירופית- בדיוק שם יהיה השינוי, במקום לקבל כרטיס למוקדמות האירופאית הם יקבלו לאירופאית השנייה, כלומר למפעל השלישי.

לאן תלך אלופה ישראלית שתיפול ממסלול אלופות?

לא חושב שהנפילות קשורות למעמד המדינה, כל נופלת תיפול למפעל שאחריו (אלופות-->ליגת אירופית-->ליגה אירופית 2)

לא חושב שהנפילות קשורות למעמד המדינה, כל נופלת תיפול למפעל שאחריו (אלופות-->ליגת אירופית-->ליגה אירופית 2)

בגדול כן. סתם תרחיש לדוגמה- אם ניקח אליפות ונודח מפלייאוף ליגת האלופות ננשור לבתים של האירופאית, אם שמה נסיים מקום 3 בבתים אז ננשור למפעל השלישי ואז אם נודח אז ננשור לגמרי מאירופה.

אבל כל זה רק מעוד 3 שנים. בינתיים המתכונת הרגילה ממשיכה

הכדורגל הישראלי אוכל פה לקרדה מאוד מאוד מרה.

נכון.

אבל הכדורגל הישראלי הביא את זה על עצמו. אנחנו לא שייכים לליגה של הגדולים ומסתבר שגם לא לליגה של הבינוניים. רמת הקבוצות שיהיו במפעל החדש מתאימות לסטנדרט של קבוצות הצמרת בישראל.

גם לרוב יש פה רק קבוצה אחת שמסוגלת לייצג את ישראל באירופה בכבוד. אז המפתחות ניתנים לקבוצה האלופה שתצטרך לעשות את זה.

מצליח לראות במהלך כזה הרבה דברים חיוביים

בעיקר מקום טוב לשחקנים צעירים להרגיש קצת אירופה או לפנות להם מקום לדקות בליגה.

בעיקר מקום טוב לשחקנים צעירים להרגיש קצת אירופה או לפנות להם מקום לדקות בליגה.

לשחקנים צעירים רק?

גם בלי להתעמק יותר מידי לא הייתי מהמר שמכבי במפעל כזה משייטת לשלבים המאוחרים בקלות ככה שזה יכול להיות אחלה במה לקבוצות בלבל שלנו + -

וכמובן גם מבחינת קהל - אופציה לטיולים קטלניים נגד קבוצות וקהלים מעניינים

נכון.

אבל הכדורגל הישראלי הביא את זה על עצמו. אנחנו לא שייכים לליגה של הגדולים ומסתבר שגם לא לליגה של הבינוניים. רמת הקבוצות שיהיו במפעל החדש מתאימות לסטנדרט של קבוצות הצמרת בישראל.

גם לרוב יש פה רק קבוצה אחת שמסוגלת לייצג את ישראל באירופה בכבוד. אז המפתחות ניתנים לקבוצה האלופה שתצטרך לעשות את זה.

שטויות. אופ"א מפחדים מנטישה המונית והקמת סופרליג אז מגדילים את המכסה לליגות הבכירות, אז הליגות הקטנות נדחקות הצידה.