Jump to content

עיריית ת"א בתגובה למכתב שלנו על בלומפילד

itanar

Recommended Posts

אגב, חולדאי רוצה שהאירוויזיון יהיה בתל אביב. איפה בת"א?

באמת שאלה טובה, אני לא חושב שהאירופאים יסכימו לארח בביתן שהוא מציע זה נראה כמו איזה מחסן

1gqqtjonyexz.jpeg

ראיון עם אלון סולר

94762948.png

המשך

השיפוץ של בלומפילד לא היה אידיאלי, אבל לא מצאנו אפשרות אחרת", טוען סולר, "ברמה תכנונית המיקום של האצטדיון הוא נכון כי הקו הראשון של הרכבת הקלה, שאמנם ייבנה ב־2022, עומד על שדרות ירושלים, שזה צמוד לאצטדיון ורק ככה מגיעים בעולם למשחקי כדורגל. ברור שאחת הבעיות הקשות ביותר בעיר ובארץ זה היעדר תחבורה ציבורית יעילה, בלי קשר לספורט, אבל בתוך הנסיבות הקיימות אנחנו עושים ונעשה כל מה שאפשר - שאטלים, ושכלול מקומות חנייה".

"רון חולדאי אמר שהוא 'לא מסכים לבנות גג באצטדיון כשיש כך וכך ימי גשם בשנה בישראל, לא יקום ולא יהיה'. יש לזה משמעות תקציבית והוא מעדיף לתת את זה במקומות אחרים"

רון חולדאי אמר שהוא 'לא מסכים לבנות גג באצטדיון כשיש כך וכך ימי גשם בשנה בישראל, לא יקום ולא יהיה

כוס אמא שלו, שיוריד גם את הגג מהבית שלו, סתם בזבוז בשביל מעט ימי הגשם שיש לנו בשנה

מוואן

מכבי טוענת: העירייה דורשת 50 כרטיסי VIP ותא

ONE חושף את המחלוקת סביב ההסכם של בלומפילד. הצד של מכבי ת"א: "המחיר העונתי מופקע ואינו שווה". העירייה: "הם התבלבלו, חושבים שהם בעלי המגרש

בקצרה- מסתבר שהעירייה מבקשת 2.5 מיליון ממכבי בשנה ועוד 50 כרטיסי vip כל משחק ותא!

כמובן שמהפועל ובני יהודה היא דורשת מיליון שקל פחות..עכשיו אפשר להבין את ההתנהלות של מנספורד מולם

בשביל שזה לא יהיה פיל לבן הם צריכים את מכבי לא פחות ממה שאנחנו צריכים את בלומפילד, רק בארץ עושים שיפוץ גדול במאות מיליונים ולא חושבים על הכל. לא רק זה גם מקשים על הקבוצה הבכירה של העיר באיזו עוד עיר בעולם ברמה של תל אביב אין אצטדיון ברמה עולמית עם כל האקססוריז שנדרשים לקבוצה גדולה?

אין דבר כזה מחיר למכבי מחיר להפועל/בני יהודה

מחיר אחיד לכולם!!

למרות הלחץ מהקהל,הכוח אצלנו!!

הם בנו את זה בשבילנו, בטח לא בשביל הפועל, ובטח לא בשביל ה3000 של בני יהודה.

סומך על קבלת ההחלטות של מיץ

הלוואי שיצליחו להרגיז אותו מספיק בשביל שיבנה לנו איצטדיון משלנו

מה זה השטויות האלה 50 כרטיסי וי איי פי ותא צפייה? איזה מין דרישה זאת? גם דורשים פי 2 יותר כסף וגם כרטיסים ותא צפייה?! שיא החוצפה והשחיתות.

הסיפור עם האיצטדיון הוא כל הרעה בחברה אצלנו בסיפור אחד. המחיר המופקע שברור לכל שמיליונים הולכים פה לכיסים פרטיים, העיכובים הבלתי נסבלים, העבודות שמתקדמות בקצב מזדחל ומתקן הכדורגל היחיד בעולם המערבי שמוקם ללא גג.

ולהפועל ובני יהודה שחיים את ההוויה פה זה לא מפריע, הרי אין להם שאיפות או סדר כלכלי ושום חזון למועדון, רק קומבינות. אז את הכסף ניקח ממיטש כי הוא חי בחו״ל ויש לו מלא כסף, זו עירייה עם הגיון של נהג מונית .

בלי מכבי הם יחנקו עם העלויות של בלומפילד, לעומת זאת למכבי יש אלטרנטיבה (לא טובה ביחס לבלומפילד, אבל עדיין אלטרנטיבה בנתניה או מושבה) ,ככה שמכבי אמורים להיות חזקים יותר במו"מ.

מכבי לא חזקים במומ כי אין לנו באמת אלטרנטיבה

אם בלומפילד מוכן ומכבי לא תשחק בו הקהל לא ימשיך לבוא לנתניה

הרבה אוהדים חידשו השנה מנויים כי הם ידעו/חשבו שזאת השנה האחרונה שלנו שם

ולפני שנה ולפני שנתיים למה חידשו? אלה שטויות, למכבי יש כח מאוד גדול. אסור למועדון כמו מכבי, שרואה לטווח הארוך כבר כמה שנים, להיכנע ללחץ של עיריה שלא אכפת לה אפילו טיפה מהקבוצה.

בלומפילד הולך להיות אכזבה ענקית 30,000 איש בי גג הרגשה של הדרומי בטדי

לא מדויק, טדי מקורה ולכן הדרומי (שלא מקורה) מרגיש כסרח עודף.

כשכל האיצטדיון לא מקורה זה יהיה אותו דבר ממש כמו שבלומפילד היה לפני השיפוץ.

בקצרה- מסתבר שהעירייה מבקשת 2.5 מיליון ממכבי בשנה ועוד 50 כרטיסי vip כל משחק ותא!

כמובן שמהפועל ובני יהודה היא דורשת מיליון שקל פחות..עכשיו אפשר להבין את ההתנהלות של מנספורד מולם

שקל יותר אסור לשלם, אם משלמים יותר עדיף להמשיך באיצטדיון אחר.

אוהדים ימשיכו להגיע אם יבינו שלא חוזרים בבלומפילד מסיבות מובנות, מכבי לא יכולים לתת לעירייה לסחוט אותם בצורה כזאת, ועוד אחרי שפגעו מקצועית בקבוצה בצורה קשה בשנה הראשונה שלא עשו כלום בבלומפילד.

וואלה עכשיו אחרי שקראתי את הראיון עם סולר ואת הכתבה בONE על דרישות העירייה זה הרבה יותר מחזק את התמיכה במכבי. חבורה של חוצפנים יושבים שם ובראשם החולדה המגעילה הזאת. מצידי לנסוע לסמי עופר כל מחזור רק כדי לתקוע אותם עם איצטדיון בלי הכסף שלנו. שאף אחד במכבי חס וחלילה לא ייכנע לסחטנות ולדרישות האלו.

האצטדיון באמת יהיה מוכן לעונת 2019/20?
"אני לא קבלן ולא מבצע העבודה בפועל, אבל אני כן נמצא באופן קבוע בישיבות סטטוס. על פי מה שמדווח לי ההתקדמות היא על פי לוחות הזמנים ואנחנו מדברים על פתיחת העונה הבאה בבלומפילד. אני מאוד מקווה שלא נופתע לרעה".

זה הדבר החיובי שאני לוקח מהכתבה הזאת, מקווה ומאמין שנמצא פתרון ושנשחק בבלומפילד.

לא רוצה לחשוב על מצב שבלומפילד מוכן ואנחנו לא משחקים שם.

וואלה אם יש אפשרות לעבור למושבה ולהגדיל אותו ואז לבנות אצטדיון אחר אני לגמרי בעד.

זה פשוט לא הגיוני ואני מבטיח לכם שאם הם יראו שאנחנו רציניים הם ירדו בדרישות.

אני אסע גם לדוחא אם נארח שם בגלל שהעירייה המזדיינת הזו מנסה לעשוק את מכבי.

עומד מאחורי מיץ' ומנספורד בקטע הזה למרות הסיוט של הנסיעות לנתניה, נמאס להיות הפראיירים של הליגה.

צאו מהסרט. ביום שבלומפילד יהיה מוכן, למכבי לא יהיה שום כוח מול העירייה. אף אוהד לא יסע לנתניה ויראה את הפועל משחקת בבלומפילד.

שטויות, מי שרוצה יכול לנסוע לבלומפילד לראות את הפועל, אנחנו נלך לאן שיחליטו שצריך לשחק, בטח ובטח אם אלה הטיעונים