Jump to content

Nba 2k19

Omer

Recommended Posts

מישהו הוריד את ה-prelude? שיחקתי באקסבוקס ונראה אש.

השנה אתה מתחיל בליגה הסינית אחרי שלא נבחרת, ומשם מתקדם לליגת הפיתוח. כאחד שקונה את המשחק מדי שנה בשביל מצב הסיפור, זה נראה לי עדיף על הקטע שאתה מרשים בטורניר שכונתי ומוחתם ב-NBA כמו שעשו במשחק האחרון.

מזכיר לי שפעם היית צריך לשחק בליגת הקיץ ולפעמים גם בליגת הפיתוח, ושלפני שנתיים או שלוש או ארבע או משהו כזה היית מקבל חוזים לעשרה ימים וצריך להרשים.

המשחק יוצא ב-11. אפשר לשחק ב-7 אם אתם קונים את הגרסה היקרה, אבל כן, אני אחסוך כסף ואחכה כמה ימים...

טיפ למי שמעוניין: תקנו באייבורי. הם משווקים את המשחקים של 2K לפחות בשנים האחרונות הם מכרו עותקים קשיחים בסביבות 200 שקל, שזה משמעותית זול מכל מקום אחר שראיתי, כולל הזמנת קוד דיגיטלי מחו"ל.

מישהו הוריד את ה-prelude? שיחקתי באקסבוקס ונראה אש.

השנה אתה מתחיל בליגה הסינית אחרי שלא נבחרת, ומשם מתקדם לליגת הפיתוח. כאחד שקונה את המשחק מדי שנה בשביל מצב הסיפור, זה נראה לי עדיף על הקטע שאתה מרשים בטורניר שכונתי ומוחתם ב-NBA כמו שעשו במשחק האחרון.

מזכיר לי שפעם היית צריך לשחק בליגת הקיץ ולפעמים גם בליגת הפיתוח, ושלפני שנתיים או שלוש או ארבע או משהו כזה היית מקבל חוזים לעשרה ימים וצריך להרשים.

המשחק יוצא ב-11. אפשר לשחק ב-7 אם אתם קונים את הגרסה היקרה, אבל כן, אני אחסוך כסף ואחכה כמה ימים...

טיפ למי שמעוניין: תקנו באייבורי. הם משווקים את המשחקים של 2K לפחות בשנים האחרונות הם מכרו עותקים קשיחים בסביבות 200 שקל, שזה משמעותית זול מכל מקום אחר שראיתי, כולל הזמנת קוד דיגיטלי מחו"ל.

יהיה יורוליג או שזה כבר לא יחזור יוותר?

שאתה משחק myplayer בשכונת אונליין ואפשר בכל רגע נתון לעשות 5 על 5 או תחרויות וכאלה

למיטב הבנתי כן, אבל לא רוצה להגיד במאה אחוז...

חרא משחק, הם נהיו עצלנים. פעם כל שנה היו משפרים את המשחקיות ומצבי המשחק השונים. השנה ה-myplayer היה דפוק לגמרי ומנוהל ע"י תשלום, אין לי בעיה שצריך לשחק המון בשביל להפוך לשחקן סביר, זה אפילו הגיוני, אבל הם עשו את זה ככה שאם אתה רוצה להיות סביר כדאי לך לפתוח את הארנק

וגם בלי my player, סתם במשחק הרגיל מלא פעמים מצאתי את עצמי משחק מול המחשב ובמקום שיהיו תרגילים ודברים כאלה הרכז שמר את הכדור 18 שניות ובסוף בתים לקח זריקה גרועה.

הדוגמה הכי טובה לעצלנות שלהם זה הצלילים, אשכרה גם ב-2k13 וגם ב-2k18 הם השתמשו באותם צלילים לחלק מהשחקנים. נשבע באלוהים שכבר לפני 5 שנים שמעתי את אותו הצליל "Lance Stephenson 2 points"

חוץ מזה כמות ההשתגרויות שיש בתוך הצבע שבאים לחסום אותך פשוט אידיוטית

חרא משחק, הם נהיו עצלנים. פעם כל שנה היו משפרים את המשחקיות ומצבי המשחק השונים. השנה ה-myplayer היה דפוק לגמרי ומנוהל ע"י תשלום, אין לי בעיה שצריך לשחק המון בשביל להפוך לשחקן סביר, זה אפילו הגיוני, אבל הם עשו את זה ככה שאם אתה רוצה להיות סביר כדאי לך לפתוח את הארנק

וגם בלי my player, סתם במשחק הרגיל מלא פעמים מצאתי את עצמי משחק מול המחשב ובמקום שיהיו תרגילים ודברים כאלה הרכז שמר את הכדור 18 שניות ובסוף בתים לקח זריקה גרועה.

הדוגמה הכי טובה לעצלנות שלהם זה הצלילים, אשכרה גם ב-2k13 וגם ב-2k18 הם השתמשו באותם צלילים לחלק מהשחקנים. נשבע באלוהים שכבר לפני 5 שנים שמעתי את אותו הצליל "Lance Stephenson 2 points"

חוץ מזה כמות ההשתגרויות שיש בתוך הצבע שבאים לחסום אותך פשוט אידיוטית

שמע ביאסת לי את הנשמה בדיוק קניתי את המשחק

חרא משחק, הם נהיו עצלנים. פעם כל שנה היו משפרים את המשחקיות ומצבי המשחק השונים. השנה ה-myplayer היה דפוק לגמרי ומנוהל ע"י תשלום, אין לי בעיה שצריך לשחק המון בשביל להפוך לשחקן סביר, זה אפילו הגיוני, אבל הם עשו את זה ככה שאם אתה רוצה להיות סביר כדאי לך לפתוח את הארנק.

לא יודע, בשנה שעברה זה היה הרבה פחות גרוע ממה שאנשים אמרו לדעתי. דווקא יותר נהניתי מלשחק חכם לפי המגבלות שלי ומלחשוב טוב באילו ציונים להשקיע מאשר לפתח שחקן ל-90 תוך עונה.

יש לי 18 ל xbox,הגעתי לסביבות הרייטינג 72, היה אחלה משחק חוץ מהמעברים הארוכים.. בזמן שב NBA עשיתי 2-3 משחקים יכלתי לסיים עונה בפיפא

דווקא הסיפור היה פחות גרוע מפעמים קודמות לדעתי. וזה שההתקדמות איטית זה לדעתי בין היתר כי יש מיליון משחקים בעונה... אחרת היה פחות מורגש.

יש לי המון ביקורת על מאדן אבל היתרון ששם אפשר לסיים עונה מהר כי יש רק 16 משחקים.

Primary skills מומלצים לפוינט גארד ?

מניח שתלוי בסגנון שרוצה לשחק. יצא לי בעבר לשחק עם כמה סוגים שונים. מה שכן, מהניסיון שלי בשנים האחרונות נראה לי שפחות משתלם להשקיע בשלשות מאשר בהגנה ובחדירות לסל או בפליימייקינג.

וואלה זיחקתי בנתיים ברשת עם בוסטון, ממש נהנתי.

לא סותר את מה שיועד אמר. במאדן למשל ה-AI ממש מעצבן. כשאתה משחק מול בן אדם זה פחות נורא.

• 1 month later...