Jump to content

לא מעניין אןתי מה תהיה התוצאה בסיום.

שולח מיייל

Recommended Posts

יש לי תחושה שנרגיש עם הזמן שיש לנו פה סוזה 2.

רק שיפטר מהאובססיה לשוינפלד והוא בדרך הנכונה.

שויינפלד זה מרגוליס 2 לוקח זמן עד שמבינים שזה שהוא פיזי לא אומר שמדובר בשחקן כדורגל.

מסכים עם כל מילה של סוקראטס. אוסיף ואומר שכולם מדברים על זה שהחילוף הכפול של מיכה ועטר הביא לנו שער וכמעט עוד אחד נוסף, אבל אף אחד לא מתייחס לצד השני של המטבע - אחרי 60 דקות שהם בקושי עברו את החצי ב"ש גם התחילה לתקוף והצליחה להגיע להזדמנות טובה ממשחק מסודר.

אין לי שום טענה לאיביץ' על לתכנית המשחק והמערך שלו, יש לי כן בעיה עם העובדה שריקן קיבל דקות בזמן שאצילי לא. ריקן נראה כרגע כמו איירובוט ששמו אותו על המצב שהוא ממפה את הבית - מתרוצץ בין הרגליים של כולם בלי הפסקה מבלי לתרום כלום.

מסכים עם כל מילה של סוקראטס. אוסיף ואומר שכולם מדברים על זה שהחילוף הכפול של מיכה ועטר הביא לנו שער וכמעט עוד אחד נוסף, אבל אף אחד לא מתייחס לצד השני של המטבע - אחרי 60 דקות שהם בקושי עברו את החצי ב"ש גם התחילה לתקוף והצליחה להגיע להזדמנות טובה ממשחק מסודר.

אין לי שום טענה לאיביץ' על לתכנית המשחק והמערך שלו, יש לי כן בעיה עם העובדה שריקן קיבל דקות בזמן שאצילי לא. ריקן נראה כרגע כמו איירובוט ששמו אותו על המצב שהוא ממפה את הבית - מתרוצץ בין הרגליים של כולם בלי הפסקה מבלי לתרום כלום.

מסכים איתך חלקית.

כן, הם הצליחו להניע יותר כדור, אבל זה יותר בזכות הכניסות של עזרא וממן ופחות בגלל החילופים של מכבי (קו הקישור וקו ההגנה של מכבי לא הוחלף).

וגם מזה, הם הצליחו לנפק רק את המצב של בן בסט (חתיכת מצב, אבל עדיין, רק אחד).

לגבי ריקן / אצילי - מסכים לחלוטין, חושב שזה הדבר היחיד שבאמת אפשר לבוא בטענות לאיביץ', בטוח גם שהוא מבין את זה ויתקן את זה בהמשך.

לא חושב שזה קשור לחילוף של עטר ומיכה אלא להתפתחות טבעית של המשחק.

שויינפלד זה מרגוליס 2 לוקח זמן עד שמבינים שזה שהוא פיזי לא אומר שמדובר בשחקן כדורגל.

הוא פיזי אולי במראה, אפילו בכדורי גובה או בהחזקת כדור עם הגב לשער הוא כושל. שלא נדבר על זה שנורא קל לחטוף לו כדור.

. ריקן נראה כרגע כמו איירובוט ששמו אותו על המצב שהוא ממפה את הבית - מתרוצץ בין הרגליים של כולם בלי הפסקה מבלי לתרום כלום.

אחד המשפטים הכי מצחיקים שקראתי פה לאחרונה

אחד המשפטים הכי מצחיקים שקראתי פה לאחרונה

לא יודע אם מצחיק או עצוב.

זה תיאור מדוייק.

הייתה תקופה שבפורום שדים היו מתנחמים בזה ש-X הוא היחידי שנלחם. אז ריקן נראה ממש ככה. לא עושה כלום מלבד "להראות" שהוא מתאמץ.

אגב ריקן, קח נתון שעוד יותר יבאס אותך לגביו:

עם ריקן על המגרש - 384 דקות. הפרש שערים 2-3.

בלי ריקן על המגרש - 696 דקות. הפרש שערים 17-7.

זה תיאור מדוייק.

הייתה תקופה שבפורום שדים היו מתנחמים בזה ש-X הוא היחידי שנלחם. אז ריקן נראה ממש ככה. לא עושה כלום מלבד "להראות" שהוא מתאמץ.

לא נראה לי שהקטע שלו זה להראות שהוא מתאמץ. לדעתי הוא רץ רגיל, זו ברירת המחדל שלו, פשוט בגלל השכל שלו זה לא תורם כלום.

זה תיאור מדוייק.

לתחושתי, קשר ורסיטילי עם רגל שמאל, אנחנו עוד ניזדקק לו. ריקן, טוב יותר מהיכולת העכשווית שלו ואולי איביץ עושה טוב שלא שורף אותו לגמרי.

לא נראה לי שהקטע שלו זה להראות שהוא מתאמץ. לדעתי הוא רץ רגיל, זו ברירת המחדל שלו, פשוט בגלל השכל שלו זה לא תורם כלום.

ריקן הוא כמו האלה בפיפ"א שלא משחררים את המהירות.

לתחושתי, קשר ורסיטילי עם רגל שמאל, אנחנו עוד ניזדקק לו. ריקן, טוב יותר מהיכולת העכשווית שלו ואולי איביץ עושה טוב שלא שורף אותו לגמרי.

הוא שחקן סגל לגיטימי.

הוא גם לחלוטין טוב יותר כשהוא בא מעמדת הקשר ולא הקיצוני.

אבל מסתמן שהמעמד שלו פוחת, לא בגללו, יש פשוט טובים ממנו.

עדיין, משאיר אותו בקאדר.

אם אפשר לעשות עליו איזה טרייד טוב, ללכת על זה.

צריך להשאיל את חוזז ויוני כהן לעונה + לתת את ריקן לק"ש על האסבלנייק הזה. איזי ייקח. אפילו הייתי מוסיף איזה 200 א יורו

לא מעליב אף אחד ושאף אחד לא יקח אישית, אבל אנשים חושבים שפשוט שחקן הוא כמו משחק פיפא שפשוט נחליף אותו בחנות תמורת משחק אחר, זזה לא עובד ככה..למה שריקן יסכים לעבור לק"ש? יש לו מלא סיבות למה לא לעבור לק"ש ולמה שמכבי תשחרר אותו בכלל? מדובר בשחקן סגל לגטימי ואישיות בחדר ההלבשה, גם שנה שעברה הוא פתח חלש וגם כי מתפקדים אותו לא נכון, הוא אמצע עם אפשרות לפרוץ ולא שמאל..פשוט סנדלו אותו

ריקן בכושר מחפיר, אבל הביקורות עליו מוגזמות.

הוא עוד יחזור לעצמו, אני לא שוכח את המשחקים הטובים שנתן כשהוצב באמצע בעונה שעברה.