Jump to content

Nfl 2018

Omer

Recommended Posts

מצד שני, הוא מרוויח כרגע שכר של קוורטרבק, וזה תקדים. אפשר להבין את הריידרס. אם תסתכל על מצב הקאפ של האיגלס תבין מה הבעיה בחוזה כזה.

נשמע כמו גרודן מנסה להצדיק את הטרייד הזה. אתה לא מוותר על פאס ראשר, חוץ מק״ב זאת העמדה הכי משמעותית בפוטבול.

הריידרס מטומטמים כי הם מוותרים על פוטנציאל HOF, שחקן שבארבע שנים בליגה עשה שלוש פעמים פרו בול, פעמיים אול פרו ופעם שחקן ההגנה של השנה ובסוף הם עוד ישימו את הכסף על אמארי קופר. ארגון של חובבנים.

כל הבחירות האלה נחמדות, אבל כמו שעומר כתב, מישהו מבטיח שייצא מהם משהו? היה לך את המנייה הכי בטוחה בליגה, ששחקן ההגנה הכי מוכשר ביחד עם אארון דונאלד והם זרקו את זה בשביל בחירות ועוד נתנו לברס בחזרה בחירה סיבוב שני.

הברס עכשיו עם הגנה מדהימה, אחת הכי מוכשרות בליגה. אם טרוביסקי יעשה צעד קדימה הם יכולים להיות הראמס של העונה.

מסכים עם כל מילה. אני גם מסכים עם מה שפייס אמר: בסיבוב הראשון של הדראפט ב-2019 בחרנו את מאק ובסיבוב השני בחרנו את אנטוני מילר. נכון, הקאפ היט שלהם גבוה משמעותית משל רוקיז, ונכון, הם כנראה לא יהיו בפלייאוף העונה או בעונה הבאה כי הפאקרס והוייקינגז קונטדנריות רציניות כרגע (וגם הליונס לא בדיוק פראיירים) אבל הם בנו אחלה קבוצה ועוד שנתיים-שלוש הם יכולים להיות קונטנדרים לכל דבר ועניין. מספיק שטרוביסקי יהיה כמו גוף בעונה שעברה.

התרגשות רצח.

לא הבנתי מה מצחיק. בן אדם עשה עבירה חמורה ויילך לכלא. גם לא מדובר בדמות שאנשים שונאים אז מבין שנאה לאיד... אוהדי האיגלס אהבו אותו, השאר היו אדישים אליו.

מאכזב.

טוב, זה היה יוםמשחקים מדהים.

עוד מישהו ראה את הקאמבק הפסיכי של רוג'רס בלי רגל?

אין מילים לתאר את האיש הזה ואת מה שהוא עושה

האמת שלמרות ההפסד הברס נראו טוב, ברור שיש להם עוד מה לשפר אבל הם יכולים לדבר חזק השנה

אין מילים לתאר את האיש הזה ואת מה שהוא עושה

האמת שלמרות ההפסד הברס נראו טוב, ברור שיש להם עוד מה לשפר אבל הם יכולים לדבר חזק השנה

הברס עם משחק אנדי ריד קלאסי. תכנית משחק ויכולת ניהול משחק שמספיקה כדי להביא אותך קרוב לאולימפוס, עד הרגע שבו השעון מראה חצות והכרכרה הופכת לדלעת, ואתה נשאר עם לב שבור.

אבל דאג פידרסון צמח מזה לתת לנו סופרבול. הייתי מעודד במקום אוהדי הברס.

חזרה לרוג׳רס - אני לא יודע אם אני מגזים או שזה באמת אחד הקאמבקים הגדולים בהיסטוריה. התקפה שכל המחצית הראשונה נראתה כמו משהו של פעם בכמה שנים, ובמחצית השנייה רוג׳רס בלי רגל גורם לה להיראות כמו כלום. מקנא באוהדי הפאקרס שהיו במשחק אתמול.

תדמיינו שאנחנו בפיגור 3-0 בדרבי, כשהפועל עולה קולות של תחייה מהמתים וריצה בצמרת. הפועל מתחילה מסודר וכובשת במהלכים יפים שמראים קבוצה מאומנות. בהמשך, אנחנו מתקשים עם רביעייה הגנתית ושוער שנראים הכי טובים בליגה, ואז עוקצים במתפרצות. ערן זהבי נפגע במצב 2-0. אנחנו מנסים לתקוף אבל לא יודעים מה לעשות עם הכדור בלעדיו, ומתפרצת לגול. 3-0. דיבורים בתקשורת שערן גמר 4ת העונה.

ערן עולה למחצית השנייה. הקהל מאמין. לוחצים. שמים גול בדקה 60, אבל עד 75 כלום. ערן לא מדהים, אבל בסדר בהתחשב בזה שמדדה. התנועה שלו בלי כדור, התכונה הכי חשובה שלו, נפגעה. ביציע, בתקשורת ובפורום קוראים למאמן להוריד את ערן. הוא לא מוריד. בום, 3-2. בום, 3-3. ההגנה המפחידה שלהם פתאום חסרת אונים. כולם במגרש, כולם בטלוויזיה, וכולם בבית יודעים איך ייגמר.

4-3.

להפועל יש זמן להשוות, אבל זה לא משנה. הם יודעים איך זה נגמר.

חזרה לרוג׳רס - אני לא יודע אם אני מגזים או שזה באמת אחד הקאמבקים הגדולים בהיסטוריה. התקפה שכל המחצית הראשונה נראתה כמו משהו של פעם בכמה שנים, ובמחצית השנייה רוג׳רס בלי רגל גורם לה להיראות כמו כלום. מקנא באוהדי הפאקרס שהיו במשחק אתמול.

לא חושב שאתה מגזים, ראיתי עוד לא מעט אנשים ברשת שטענו אותו דבר אחרי המשחק. העניין הוא שרק אחרי שראיתי את אותם דיבורים באינטרנט יצא לי לחשוב על כמה אדיר היה הקאמבק הזה. כשסיימתי לראות את המשחק, לא חשבתי שראיתי פה משהו היסטורי. הסיבה? במשך כל המשחק אני חושב לעצמי, "זה ארון רוג'רס. אמנם פצוע, אבל עדיין ארון רוג'רס". ולכן לרגע לא חשבתי שהמשחק גמור, גם לא ב20-0. לא היה פה את אלמנט ההפתעה. פשוט היה אפשר לדעת שהפאקרס מסוגלים לחזור, ובתחילת הדרייב המנצח לא היה בכלל ספק שזה יסתיים בטאצ'דאון. בעצם לקחתי כמובן מאליו את היכולת שלו לעשות קאמבק של 20 נקודות.

אבל בשורה התחתונה, היה כאן 20-0 במחצית כשארון רוג'רס חוזר עם פציעה ברגל שמגבילה אותו, אל קבוצה שגם ככה לא מצליחה לייצר שום דבר בהתקפה מול ההגנה המפחידה שמולה, כשההתקפה בצד השני מחברת כמה דרייבים מאוד מרשימים שאין להם תשובה. והוא איכשהו הצליח לצאת מזה עם ניצחון. אז כן, ראינו פה היום קאמבק היסטורי.

זה הקטע הפסיכי. קוורטרבק בלי רגל חזר מ-20-0, כשחלק מהפיגור זה בגלל המחליף שלו ששיחק בזמן שנבדק והוצא מהמשחק. ראיתי תגובות בזמן אמת שביקרו את הפאקרס שמסכנים אותו בשביל משהו חסר סיכוי.

אבל אז כשעושה את הקאמבק אתה חושב "טוב, נו, זה רוג׳רס". פסיכי. אחד הטובים בהיסטוריה. אולי המוכשר מכולם. אפילו כשלא מסוגל לזרוק "לפי הספר" מבחינת להעביר את כובד משקל הגוף לרגל - עדיין מדוייק. אני זוכר שקראתי פעם על זה שהיה צריך לשפר את מכניקת הזריקה שלו, ושעדיין לא נחשבת מושלמת, אבל איכשהו עם הכישרון שלו זה עדיין בסדר. זה מטורף.

וואו. אין לי מילים. איזה הצגה, איזו קבוצה!! כל כך כיף לראות את זה. אני אוהד של הג'טס מאז 2011 וזה בוודאות אחד המשחקים הטובים שראיתי מהקבוצה, אם לא הטוב ביותר. טאצד'און הגנתי? טאצ'דאון בהחזרת פאנט (אין לי מושג מתי זה קרה בפעם האחרונה)? מחזיר פאנטים נורמלי שאשכרה מצליח לתפוס את הכדור וגם להתקדם איתו? 5 חטיפות? התקפה שמשלימה דרייב אחרי דרייב עם רוקי ק"ב? רק 3 פאנטים כל המשחק? הגנה שמשתיקה לחלוטין את היריבה במשך רוב המחצית השנייה? 6 טאצד'אונים סה"כ? אשכרה הגעתי למצב שתוך כדי צפייה במשחק של הג'טס אני צועק על המסך "עוד עוד עוד" :yahoo:

כן אני יודע שהליונס נראו מאוד רע והתפרקו לחלוטין במחצית השנייה, אבל לא אכפת לי. זה היה משחק אדיר שלנו

ברכות תומר, שמח בשבילכם.

חדשות עצובות: השריף של מחוז אירי (איפה שהאצטדיון של הבילס) קבע שמעכשיו יש איסור על table slamming.

ג'וש גורדון שוחרר מהבראונס.

מעבר למכה הקלה שקיבלתי בפנטזי, הבן אדם ככל הנראה גמר את הקריירה.

למרות ש... אחרי שהסיהוקס החתימו את קנדריקס שעומד לשבת בכלא.. אין לדעת.

לא ברור עדיין מה הולך איתו. הבראונס הודיעו לו שהם מתכוונים לשחרר אותו ביום שני אבל לפי רפפורט ושפטר יש כמה קבוצות שמעוניינות בו בטרייד שהמובילות זה כנראה ניו אינגלנד וגרין ביי.

גרין ביי הלכו להארכה אבל השופט גנב להם את המשחק עם הדגל לתיקול מוגזם של המגן לא מבין את השריקה הזאת לדעתי היה תיקול רגיל לכל דבר.

ואם כבר מדברים על היום קליבלנד זו הקבוצה שבחיים לא תרצה לנצח אחרי שהחמיצו בעיטת עונשין לאחר טאצ'דאון דקה לסיום ובסוף הפסידו 21-18 פשוט קבוצה הזייה

שחקן של הבילס פרש במחצית. אני לא יודע לאן ממשיכים מפה ואם יש טעם להמשיך לשחק פוטבול, מרגיש שעכשיו באמת ראינו הכל.

ההפסד של הג'טס אתמול כל כך מתסכל ולא רק בגלל שזה היה מול הדולפינס, אלא בעיקר בגלל שפשוט נתנו במתנה ניצחון לקבוצה נחותה מאיתנו, ועוד יריבה לבית. הם לא קבוצה טובה, פשוט ניצלו את הטעויות שלנו, ונראה ששבוע אחרי ההצגה בדטרויט רוב המחלות של הקבוצה מהשנתיים האחרונות חזרו. לפחות אני מעודד מדרנולד. הוא נראה מעולה ועשה משחק 300 יארד ראשון בקריירה, החטיפנ הראשונה הייתה טעות של רוקי והשנייה לא באשמתו. יש לו אחלה כימיה עם קווינסי אנונווה, משהו שהיה אפשר לראות עוד בפריסיזן, זאת בדיוק הסיבה שלקחתי אותו בדראפט ונראה שהבחירה עד עכשיו משתלמת :) עכשיו לשים את הבושה הזאת מאחרינו, עוד 3 ימים בקליבלנד.

לפחות הפטס הפסידו, הבילס נראים חרא, הג'איינטס נראים חרא. חוץ מזה, הקולטס מאוד מפתיעים לטובה, מהומס נראה נפלא (למרות שעוד לא ראיתי תקציר) ומה עוד צריך כדי שאריזונה תעלה את ג'וש רוזן??

אם הבילס היו משחקים נגד הקרדינלס העונה, היקום היה קורס לתוך עצמו. זה מביך. הסוכן של בראדפורד אדיר, אבל שיתנו לרוזן לשחק.

מבחינתנו - הפסד במשחק שלא חשבנו שיהיה קשה כשיצא לוח המשחקים, אבל פיצמג'יק בכושר שיא, ומסתבר שבשלב מסוים גם בנו פציעות פוגעות. מבאס אבל הגיע לטמפה, וקשה לי לבוא לפידרסון ביותר מדי טענות כשהוא עם קוורטרבק מחליף ובלי רסיברים. נקווה שקרסון יחזור בשבוע הבא ושיהיה בכושר של העונה שעברה. חוץ מזה מעודד שוושינגטון הפסידו, והיה לי חיוך ענק על הפנים כשראיתי את ניו יורק נגד דאלאס. בחיים לא נהניתי כל כך לראות שתי קבוצות כל כך גרועות במשחק כל כך נוראי.

מהומס פוטנציאל עילית. תענוג לראות את ההתקפה של הצ'יפס.

וואלה אחרי 2 הופעות כאלה מדהימות אני מצליח להבין את כל ההייפ סביב פיץ, אבל אתם יודעים טוב למה אני לא קונה את זה. הרי כולם יודעים במי מדובר, ראינו את הסיפור הזה חוזר על עצמו כמה פעמים ואנחנו יודעים איך זה נגמר כל פעם מחדש - הוא משחק מדהים, מקבל חוזה, ואז הורס לקבוצה את העונה הבאה לחלוטין. אם אני טמפה ביי אני חושב פעמיים לפני שאני עושה את זה ולא ממשיך עם ווינסטון. אם יש משהו שפיצפטריק טוב בו זה להיות לא יציב.