Jump to content

קבוצת הנוער מכבי ת?א שחר -נושא מעקב 2018/2019

Recommended Posts

היתי מעלה את בר כהן עם כבר

יכול להיות שיש פה פוטנציאל למחליף מהיר למיכה.

בדיוק מה שמכבי חיפה עושה עם הצעירים שלה. לא תודה.

ביתר תל אביב/ מכבי ב' , ליגת העל ואז יהיה על מה לדבר.

אנחנו מדברים על גארבג' חבר ..

דרך אגב לא זכור לי שדור מיכה עבר את מה שתיארת

לא הוא, לא דאבור, לא מושיקו...זה מאד תלוי שחקן ונסיבות. אם קראצב היה נשאר, סביר שהיה פותח לא מעט עכשיו. הרוב זקוקים להשאלות אבל יש את המיוחדים שלא. להפוך את זה למין מסלול חובה לכולם- פשוט לא נכון.

לגמרי

אני היתי נותן לו כמה דקות, זה לא מזיק לאף אחד...צריך לראות אותו באימוני בוגרים כמובן לפני אם הוא מתאים, אני מאמין שאיביץ' יחליט נכון וכמובן שקארצב היה בסגל כמו שיואב אמר..

נראה בשל בצורה רצינית והוא יליד 2000(קארצב) יש יותר מבוגרים ממנו שעדין לא הוכיחו שהם בשלים למכבי ואולי בהמשך כן..(כמו ברסקי)

לא הוא, לא דאבור, לא מושיקו...זה מאד תלוי שחקן ונסיבות. אם קראצב היה נשאר, סביר שהיה פותח לא מעט עכשיו. הרוב זקוקים להשאלות אבל יש את המיוחדים שלא. להפוך את זה למין מסלול חובה לכולם- פשוט לא נכון.

גם דור פרץ הספיק להשתלב הבוגרים לפני חצי העונה שלו בהפועל חיפה.

זה גארבג׳ טיים, אם איביץ׳ חושב שהם מספיק טובים בשביל לטעום קצת כדורגל בוגרים - שייתן להם, כמו שנתן לנדב נידם. ואם שחקן נוער מקבל דקות בסוף העונה זה גם לא אומר שהוא לא יועבר ללאומית או יושאל לקבוצת ליגת על בעונה הבאה. זה כולה דקות משחק בגארבג׳ טיים, אף אחד לא דיבר על לעלות עם הנוער עד סוף העונה ואז לבנות עליהם להרכב במוקדמות הצ׳מפיונס.

יש הבדל בין דקות לבין "יכול להחליף את דור מיכה"

זו מחשבה לא נכונה.

בוא, אני לא יכול לדבר בשמו אבל לא נראה שהוא התכוון שצריך להלחים להרכב. אבל בתיאוריה שחקן יכול להפתיע ולהבריק עכשיו, לקבל מזה ביטחון, להרשים במחנה, לקבל דקות בקיץ, להישאר לפחות עד ינואר, להיות מושאל בין היתר על סמך חלון הראווה הזה, ואתה מבין את ההמשך.

אף אחד לא מדבר פה על לתת חוזה עתק לילד, לבנות עליו להרכב ולמכור שחקן הרכב בקיץ כשזה המחליף.

אם זאת הייתה עונת אליפות רגילה שהיינו זוכים כבר עכשיו, הייתי מעלה את בר כהן לבוגרים כשמיכה פצוע ונותן לו כמות דקות יפה.

אבל זאת לא עונת אליפות רגילה. יש לנו שיאים לשבור.

יש להשיג עונה שלמה ללא הפסד.

יש להשיג שיא נקודות.

יש להשיג שיא אחוזי הצלחה.

יש להשיג שיא אירופי של הפרש ממקום 2.

יש להשיג מלכות שערים לאלירן עטר ומלכות בישולים לדור מיכה.

אז בעונה הזאת, עד הסוף, צריך לעלות כל משחק עם רבאק בעיניים וכאילו לא לקחנו עוד אליפות. הכי חזק שאפשר, בלי התפשרויות או הרצת צעירים מהנוער.

אין כל רע בלשים את בר כהן עוד היום בסגל הבוגרת ואולי לתת לו לטעום עד סוף העונה פעם או פעמיים את הטעם של משחק במדי הקבוצה הבוגרת.

זה לא אומר שהוא מוכן/קרוב ללהיות מוכן/יש לו מה לעשות בליגת העל.

שחקן צעיר ומוכשר מאוד, עוד שנתיים ברמלה, עוד שלוש שנים בנתניה/בני יהודה. אח"כ שתי עונות במכבי ונמכר ב13 מליון אחרי צמד בנוקאאוט אלופות במדי הצהובים.

או כמובן שלא..

אם זאת הייתה עונת אליפות רגילה שהיינו זוכים כבר עכשיו, הייתי מעלה את בר כהן לבוגרים כשמיכה פצוע ונותן לו כמות דקות יפה.

אבל זאת לא עונת אליפות רגילה. יש לנו שיאים לשבור.

יש להשיג עונה שלמה ללא הפסד.

יש להשיג שיא נקודות.

יש להשיג שיא אחוזי הצלחה.

יש להשיג שיא אירופי של הפרש ממקום 2.

יש להשיג מלכות שערים לאלירן עטר ומלכות בישולים לדור מיכה.

אז בעונה הזאת, עד הסוף, צריך לעלות כל משחק עם רבאק בעיניים וכאילו לא לקחנו עוד אליפות. הכי חזק שאפשר, בלי התפשרויות או הרצת צעירים מהנוער.

איביץ׳ כנראה לא רואה סתירה, כי הוא הכניס ילד בן 17 בסוף המשחק הקודם.