Jump to content

קבוצת הנוער מכבי ת?א שחר -נושא מעקב 2018/2019

Recommended Posts

זה שניצחנו את קריסטל פאלאס אומר שלקחנו תואר כי שיחקנו נגד המשטרה הבריטית?

כן אבל זה תואר עם כוכבית כי לא ניצחנו את הפועל בטורניר

צירפנו שוער צעיר בן 14 1.90 לנערים ג' , כנראה שבקרוב גם לנוער.. נראה שוער עתידי מבטיח

שוב פעם כתבה על ילד שעבר חוג.

צירפנו שוער צעיר בן 14 1.90 לנערים ג' , כנראה שבקרוב גם לנוער.. נראה שוער עתידי מבטיח

מוזר מאוד שידיעה כזו מקבלת כותרת/כתבה בוואן

יותר מעניין לראות מה יהיה עם אוחיון.

אוחיון צריך להיות מושאל כבר משנה שעברה

אני צועק את זה מלא זמן, נגיד דונארומה שיותר צעיר ממנו עשה כבר איזה 100 הופעות בקריירה ובגיל הזה הוא צריך כבר להתחיל לשחק..שלא יהיה ברק לוי 2 כי הוא ימשיך לשמש שוער 2 גם אחרי ראיקו, הוא חייב לתת עונה שלמה או שתים ואז לחזור בשל...

איזה כיף... זו התוצאה כשמתייחסים למחלקות הנוער, נערים וילדים בהתאם ומקצים מספיק כוח אדם ומשאבים לניהולה ולא מזלזלים ונותנים לאיזה שני חאפרים לנהל הכל כשבמקביל הם מנהליםל גם את הקבוצה הבוגרת...

יש זמן למצא כשרונות, להביא אותם, לגדל אותם, להתוות להם דרך ושיטה ולמצות את הפוטנציאל של יכולות המחלקה והשחקנים בה..

יש מנג'ר שלא קשור לקבוצה הבוגרת ותחתיו עוד 300 איש שלא קשורים לקבוצה הבוגרת.. ככה יש שני גופים בתוך מועדון אחד שעובדים בשיתוף פעולה למען הצלחת המועדון כולו... אם לא היינו מכבי הייתי אומר שאנחנו צריכים ללמוד מאיתנו איך להתנהל..

יבוא היום חברים שבו כבר לא יהיה לנו מקום להכיל את כל הכשרונות הללו, וה-1.5 מיליון יורו על חצי כרטיס של איילון אלמוג תהיה רק תחילתו של עידן שבו אנחנו מדי שנה מוכרים 5-6 שחקנים, משאילים איזה 30, ומעלים 2 תותחים לקבוצה הבוגרת מדי עונה... זאת רק ההתחלה!! אללה פטריק... תמשיך להיות ****! זה טוב ליהודים

ממי שמכיר מקרוב - תבינו את ההבדלים בין מכבי לשאר הקבוצות:

שנה שעברה מכבי חיפה צירפה 2 כשרונות מבטיחים בגילאי 16 (לירוי גבאי וסתיו נחמני) - לאחד מהם היא שילמה 400,000 ש"ח ולשני 300,000 ש"ח כדי שיצטרפו. מכבי הביאה את השוער הנ"ל ללא מענק חתימה, וכך גם את דור תורג'מן ואור ביטון שמופיעים בכתבה. למכבי מגיעים הכי טובים מכל הארץ ללא מענק חתימה (הסגר קטין בלבד), ולמכבי חיפה, מכבי פת למשל מגיעים רק אחרי שמשלמים להם. תבינו את העוצמה

שנה שעברה מכבי חיפה צירפה 2 כשרונות מבטיחים בגילאי 16 (לירוי גבאי וסתיו נחמני) - לאחד מהם היא שילמה 400,000 ש"ח ולשני 300,000 ש"ח כדי שיצטרפו. מכבי הביאה את השוער הנ"ל ללא מענק חתימה, וכך גם את דור תורג'מן ואור ביטון שמופיעים בכתבה. למכבי מגיעים הכי טובים מכל הארץ ללא מענק חתימה (הסגר קטין בלבד), ולמכבי חיפה, מכבי פת למשל מגיעים רק אחרי שמשלמים להם. תבינו את העוצמה

העוצמות של קריית שלום?

זה שיש לנו אחראי למחלוקת נוער זה מדהים

הייתי רוצה שיביאו גם לשם צוות זר שמומחה במחלוקת נוער

(סטייל מי שהיה העוזר של סוזה סאנצז קראו לו לפי דעתי )

זה שיש לנו אחראי למחלוקת נוער זה מדהים

הייתי רוצה שיביאו גם לשם צוות זר שמומחה במחלוקת נוער

(סטייל מי שהיה העוזר של סוזה סאנצז קראו לו לפי דעתי )

מודריץ'

וואו מי משלם לילדים עם חצ'קונים סכומים כאלו? מי שדורש סכום כזה צריך לקבל בעיטה בתחת כל הכבוד שואן לייבן נוהג ביד קשה רק ככה ישראלים מבינים מה זה לעבוד במקצוענות שיגידו אלף פעם שיש לו יחסי אנוש גרועים והוא ימשיך לייצר לנו כישרונות עם משמעת אירופאית.

וואו מי משלם לילדים עם חצ'קונים סכומים כאלו? מי שדורש סכום כזה צריך לקבל בעיטה בתחת כל הכבוד שואן לייבן נוהג ביד קשה רק ככה ישראלים מבינים מה זה לעבוד במקצוענות שיגידו אלף פעם שיש לו יחסי אנוש גרועים והוא ימשיך לייצר לנו כישרונות עם משמעת אירופאית.

חח חזק... גם בגלל זה מכבי חיפה נראית כ]י מה שהיא נראית. מדובר על שנתון נערים א' ותסתכל בהתאחדות ותבין שלמרות שבאמת מדובר בשני שחקנים שפורעים שטרות (כלומר גולים) הקבוצות לא כל כך מתרוממות.

אין מה להתלהב מילד בן 14 שמגיע לנערים ג'.. בגילאים האלה זה משחק הכסאות

זה לא, אני יכול להגיד שהיום השוערים בנערים ג׳ ברמה מאוד מאוד גבוהה, אם הוא בא ומשתלב בהרכב זה ממש מטורף, יש להם באמת שוערים מעולים בשנתון הזה.

1.90 בגיל 14, מה לעזאזל הוא אוכל, חביתות אוקטופמין?

זה לא, אני יכול להגיד שהיום השוערים בנערים ג׳ ברמה מאוד מאוד גבוהה, אם הוא בא ומשתלב בהרכב זה ממש מטורף, יש להם באמת שוערים מעולים בשנתון הזה.

מי אתה?

אני אף פעם לא ידעתי מה איכות השוערים שלנו בנערים ג'.

לא יודע לגבי מכבי חיפה אבל מכבי פתח תקווה ממש לא משלמת סכומי כסף אפילו קרובים למה שכתבת, לילדים כדי שיצטרפו למחלקת הנוער שלה...

לא יודע לגבי מכבי חיפה אבל מכבי פתח תקווה ממש לא משלמת סכומי כסף אפילו קרובים למה שכתבת, לילדים כדי שיצטרפו למחלקת הנוער שלה...

תשאל את דניאל גולאני מנערים ב' כמה שילמו לו כדי שיעבור מהפועל פ"ת, או איזה הצעה מאור ביטו מנערים ג' של בני יהודה קיבל. משלמים גם משלמים במכבי פ"ת דמי מענק

מי אתה?

אני אף פעם לא ידעתי מה איכות השוערים שלנו בנערים ג'.

חחחחחחח

יוצא לי לראות אותם יחסית הרבה אז אני יודע. גם מתאמנים לא רק משחקים.

לא דיברתי על הרמה. דיברתי על זה שהיום הוא במכבי, מחר הוא יהיה בפ"ת, ובגיל 17 בכלל ישחק בנוער של חיפה.

לא דיברתי על הרמה. דיברתי על זה שהיום הוא במכבי, מחר הוא יהיה בפ"ת, ובגיל 17 בכלל ישחק בנוער של חיפה.

ועניתי לך שזה לא נכון כי הם הןא מגיע לקבוצה עם שוערים ככ איכותיים כנראה יש בו משהו.