Jump to content

קבוצת הנוער מכבי ת?א שחר -נושא מעקב 2018/2019

Recommended Posts

סתם שאלה, לפי אתר ההתאחדות עדן קארצב חלק מהסגל של קבוצת הנוער אבל בפועל הוא לא משחק, יש למישהו מושג מה קורה איתו?

כרגע בסגל הבוגרת

סתם שאלה, לפי אתר ההתאחדות עדן קארצב חלק מהסגל של קבוצת הנוער אבל בפועל הוא לא משחק, יש למישהו מושג מה קורה איתו?

הוא פצוע כרגע

• 2 weeks later...

ניל גולדברג אח של שון חגג היום יום הולדת 19(עוד חודש אמור לחזור להתחיל לקבל דקות אחרי הפציעה כקשה שעבר) מקווה שיחזור כמו שצריך פוטנציאל גדול

פנדל וחצי

דחף אותו

2 קבוצות עם הגנות של ילדים א

השחקן שהביאו ממכבי יפו די חלש.

למה פרץ לא עומד בשער?

איך אתה אוהב לבקר בצורה קיצונית.

ולא ...לא היה פנדל.

איזו בעיטה גרועה של גררו, היה צריך להביא שער ניצחון דקה 94

איזו נחרצות לגבי הפנדל, לא חושב שהיה.

ופרץ השוער פצוע למי ששאל

איך אתה אוהב לבקר בצורה קיצונית.

ולא ...לא היה פנדל.

אם אמא של הפנדלים

אומר תמיד את האמת גם כשקשה לשמוע(או לקרוא)

ולא נוהג כמוך לעוות את המציאות.

מי שרואה את המשחק הזה מבין למה לכדורגל הישראלי אין עתיד.

בקבוצת נוער הזאת אני לא רואה שחקן שיכול להשתלב בקבוצה הבוגרת חוץ מהשוער שלא שיחק היום אבל גם הוא בעוד מספר שנים ואולי אולי הזר גררו שמראה ניצוצות

אם אמא של הפנדלים

אומר תמיד את האמת גם כשקשה לשמוע(או לקרוא)

ולא נוהג כמוך לעוות את המציאות.

מי שרואה את המשחק הזה מבין למה לכדורגל הישראלי אין עתיד.

בקבוצת נוער הזאת אני לא רואה שחקן שיכול להשתלב בקבוצה הבוגרת חוץ מהשוער שלא שיחק היום אבל גם הוא בעוד מספר שנים ואולי אולי הזר גררו שמראה ניצוצות

אין שם מישהו שממש נוצץ כרגע וחסר בקבוצה הזאת הרבה ברק, זה נכון, אבל עדיין חצי מקבוצת הנוער הזאת תשחק בליגת העל. כמו שאני רואה את זה 2 הגלזרים, הופמייסטר, שטרוזברג, דניאל פרץ, ושאלטה הם פוטנציאל טוב להיות שחקני בוגרים בליגת העל - אם אחד או שניים גם משתלבים בבוגרים במכבי בעוד 3-4 שנים אחרי שישתפשפו בהשאלות הקבוצה הזאת עשתה את שלה.

לגבי כל היתר (מלבד אייל חן שראיתי אותו כבר די הרבה משנה שעברה ולא מרשים) לא הייתי ממהר לשפוט כי הם לא עשו אפילו 4 משחקים בנוער עד עכשיו. רובם שנה ראשונה בנוער או שהגיעו ממקומות אחרים.

מבחינה הגנתית העסק יחסית יציב, פיזי, חכם ואיכותי. זה שמקדימה אין מספיק ברק ומחץ זה משהו אחר. אבל קחו בחשבון שגם בשנה שעברה זה נראה ככה התקפית עד שאגדה הגיע ועשה את כולם מסביבו טובים יותר.

יש הרבה שחקני נערים א׳ (אלופים כמובן בעונה שעברה, ורובם שחקני חלק קדמי) שעלו השנה ועוד ישתלבו בהמשך העונה.