Jump to content

קבוצת הנוער מכבי ת?א שחר -נושא מעקב 2018/2019

Recommended Posts

לא חשבתי על יחסים עם אנשי מקצוע, יכול להיות שזה באמת זה. מבוא לשיתופי פעולה וכל מיני כאלה.

אימון במקומות אחרים זה נחמד אבל יש מחנה אימונים פעם בשנה ולא נראה לי שללכת לישראל לכמה ימים באמצע שבוע זה מה שיעשה את ההבדל

זה לא עניין של הבדל, יש כאלה שיראו את זה בתור משהו חיובי לקבוצה ולשחקן ויש כאלה שיגידו שזה חסר חשיבות, האמת היא איפשהו באמצע כנראה

מוזר מאוד, אורי אוזן אמר שהוא לא בסדר

מבחינת יחסי אנוש הוא באמת מהגרועים שהיו בכדורגל שלנו כנראה, אבל הוא איש מקצוע ענק ואני בטוח שהדרך שהוא מתווה תמשיך לייצר לנו פרוספקטים ממחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת...

מבחינת יחסי אנוש הוא באמת מהגרועים שהיו בכדורגל שלנו כנראה, אבל הוא איש מקצוע ענק ואני בטוח שהדרך שהוא מתווה תמשיך לייצר לנו פרוספקטים ממחלקת הנוער לקבוצה הבוגרת...

יחסי אנוש גרועים אצלנו זה בטח שהוא לא מסכים לשמוע תלונות של הורים ודורש מקצוענות.

גם יונייטד וגם ליברפול קפצו בשבועיים האחרונים למסע אימונים קצר בדובאי. נשמע לי כמו ריענון נחוץ.

שם זה שונה כי הקבוצות מרוויחות מיליונים מסבב ההופעות במדינות המפרץ/המזרח (כמו בקיץ).

יחסי אנוש גרועים אצלנו זה בטח שהוא לא מסכים לשמוע תלונות של הורים ודורש מקצוענות.

יחסי אנוש גרועים זה שהוא צורח על מאמנים ומשפיל אותם מול הקבוצה שלהם, יותר מפעם אחת ובאופן קבוע על שטויות...

איזה באסה של הפסד

זה לא ההפסד כמו שפשוט הרמה נראית די נמוכה, גם בנצחונות ניכר שיש שם כמה שחקנים שלא לרמה של הנוער שלנו. גם אין איזה שיטה והשפעה של מאמן. אבל לך תמצא מאמן טוב שיעדיף לאמן בנוער ולא בבוגרים.

זה לא ההפסד כמו שפשוט הרמה נראית די נמוכה, גם בנצחונות ניכר שיש שם כמה שחקנים שלא לרמה של הנוער שלנו. גם אין איזה שיטה והשפעה של מאמן. אבל לך תמצא מאמן טוב שיעדיף לאמן בנוער ולא בבוגרים.

הנוער העונה פחות נוצץ, יש אולי איזה שחקן אחד אולי גג בלחץ שתיים שאפשר לגרד ממנו פוטנציאל להשאלה לאיזה שנתיים ואז שינסה להשתלב בבוגרת, כמובן שאני לא לוקח בחשבון את קארצב שהוא כבר מבחיניתי במקבץ של חוזז ואיילון אלמוג ששלושתם צריכים להשתפשף קצת ואז מקומם אצלנו.

אני לא חושב שזה באשמת צוות מקצועי הרי יש פה גם נושא של כישרון טבעי ויכול להיות שזה מה שיש בשנתון הזה.

הנוער העונה פחות נוצץ, יש אולי איזה שחקן אחד אולי גג בלחץ שתיים שאפשר לגרד ממנו פוטנציאל להשאלה לאיזה שנתיים ואז שינסה להשתלב בבוגרת, כמובן שאני לא לוקח בחשבון את קארצב שהוא כבר מבחיניתי במקבץ של חוזז ואיילון אלמוג ששלושתם צריכים להשתפשף קצת ואז מקומם אצלנו.

אני לא חושב שזה באשמת צוות מקצועי הרי יש פה גם נושא של כישרון טבעי ויכול להיות שזה מה שיש בשנתון הזה.

הלוואי שכל שנתון ייתן רק שחקן אחד לבוגרת. נדיר שקורה כמו עכשיו שיש כמה שחקנים ששיחקו יחד בנוער והצליחו להשתלב בבוגרת. המטרה צריכה להיות שלפחות שחקן אחד מהנוער יעלה לבוגרת.

מאמין שהם באו עם מינימום 50 שחקנים, מאמנים, אנשי צוות אנשי לוגיסטיקה וכאלה (לדעתי אפילו הרבה יותר).

כרטיסי טיסה לכל אחד מהם, הטסה של הציוד וכל מיני דברים מסביב, לינה לכל החברה לארבעה ימים לדעתי בשום סיטואציה זה לא פחות מכמה מאות אלפי שקלים.

יכול להיות שאני מחרטט ממש ומגזים עם הסכומים.

רק אנשי צוות ושחקנים, בענייני לוגיסטיקה עוזרים להם אנשי לוגיסטיקה של מכבי. ציוד גם כן מכבי נותנת להם. מכבי השביתו את כל המחלקות (נערים א-בית ספר לכדורגל) כדי שיהיה אנשים וציוד לכולם.