Jump to content

מה קורה עם החוזה של אלי דסה

YNWA

Recommended Posts

נכון משהו בכדורים שלו פשוט לא עובר, למען הצדק גם סבוריט שנתו משחק מעולה סובל מכך.

לא עובר זה מילה מעודנת. הכדורים של דסה לרוב לא בכיוון בכלל. אין להם קשר למשחק.

בתחילת דרכו במכבי, הוא בכלל היה מנסה לבעוט לשער מזווית אפס.

הוא כנראה בחיים לא למד להוציא רוחב בנוער וזה משהו שקשה ללמוד כיום. חסרות יסודות.

לעומתו, לכהן יוצאים אחלה קרוסים ברמה גבוהה מאוד.

קנדיל מרים בשש דרגות יותר טוב מדאסה וזה על סמך משחק אחד שהוא שיחק. אני גם כבר לא רואה יותר את הפריצות המסחררות שלו מהאגף. הוא חייב לשבת בספסל, אין כאן שום קשר לנקמה או משחקי כבוד, שיקול מקצועי נטו ושיקול עתידי, כי אם הוא לא מעוניין לחדש חוזה, זאת זכותו, בשביל זה הבאנו מגן שלא נופל ממנו, צריך להתחיל להריץ אותו.

דסה כבר לא נותן את הפעולות ההתקפיות שהוא היה נותן בהתקפה, בהגנה הוא לא מבריק במילא...

שחקן שנכנס לעונה אחרונה בחוזה ולא רוצה להאריך - למכור או לספסל אלא אם זה ברמת הזהבי שאין לו תחליף. הקבוצה צריכה לדאוג לעצמה.

מאז שנתקע לו הכפתור של המסירה הוא לא מבשל שערים, מישהו צריך להגיד לו שיפסיק כבר להרים אם הוא לא טוב בזה, התקופה הטובה שלו ושל וידאר הייתה שהוא חילק לו מסירות קרקע ולא הרמות לשום מקום.

לא נראה לי שכבר אפשר למכור אותו

לדעתי נסגר החלון אצלנו והעסקה של קיארטינסון נעשתה בשעות האחרונות

בינואר הוא כבר יכול לסגור באיזה קבוצה שבא לו חוזה לעונה הבאה

כסף כבר לא נראה עליו, ושילמנו עליו סכום מכובד, מאכזב שהוא לא מעריך את זה ולא מחדש חוזה

כי כמו שכתבו פה אם לא אנחנו, הוא היה נרקב בבית"ר, אי אפשר להגיד שהוא החזיר את ההשקעה בתארים

שילמנו עליו ועל אזולאי 7 וחצי מיליון שקל, מטורף, בדיחה שלא מעריכים כאן כלום.

כסף כבר לא נראה עליו, ושילמנו עליו סכום מכובד, מאכזב שהוא לא מעריך את זה ולא מחדש חוזה

כי כמו שכתבו פה אם לא אנחנו, הוא היה נרקב בבית"ר, אי אפשר להגיד שהוא החזיר את ההשקעה בתארים

נוסא נמכר בחצי מיליון יורו בינואר שכבר היה יכול לחתום כשחקן חופשי בתום העונה,

אבל גם אני לא חושב שנראה ממנו כסף אם הוא לא מחדש חוזה.

השחקן עם הכי מעט שכל בקבוצה למעט טיבי (רק מזכיר את המשחק בנורווגיה עם העבירה המיותרת בדקה 1) ההרמות שלו מגיעות פעם גבוה מדי ופעם נמוך מדי הוא פשוט לא מספיק טוב.

אם הוא לא מאריך חוזה ומשתפר אני שם את קנדיל לפניו חבל לבזבז אותו.

עכשיו נראה עוד ירידה במספרים שלו עם העזיבה של וידאר. הייתי עושה רוטציה עם קנדיל, לא בנימוק של משחקי חוזה, פשוט לדעתי אין הבדל כזה גדול ביניהם וכן צריך לשלב אותו.

מציב דד ליין עד זמן מסוים לאפשרות שיחדש חוזה, במידה ולא מחדש מריץ את קנדיל.

שיתייבש ביציע.

האי וודאות הזאת לא יכולה להימשך.

לא רואה אותו מחדש, אני זוכר שהיה איתו ראיון והוא דיבר שהוא מתעניין חזק במניות וכבר אז הייתי לי תחושה לא טובה לגביו. בשורה התחתונה כשהמניה שלו הייתה בשיא ושבאמת נראנו אחרת איתו הוא דרש חוזה אסטרונומי. לא רואה את מכבי הנוכחית משלמת לו מעל 350 לעונה, ובמצב כזה עדיף לו למשוך ובסוף העונה לקבל מענק חתימה גדול איפשהו.

בחיים לא אבין אוהדים שנעלבים מזה ששחקנים לא אוהבים הצעות חוזה שהם מקבלים.

א. למה זה עניינכם מה החשבון ששחקן עושה איפה הוא יכול לקבל יותר או פחות, ואיך בא לו לעשות משחקי מו"מ?

ב. למה לעזאזל אתם לוקחים את זה אישית? בכל פעם ששחקן לא לוקח את ההצעה הראשונה ממכבי עושים ממנו אויב המועדון.

א. למה זה עניינכם מה החשבון ששחקן עושה איפה הוא יכול לקבל יותר או פחות, ואיך בא לו לעשות משחקי מו"מ?

ב. למה לעזאזל אתם לוקחים את זה אישית? בכל פעם ששחקן לא לוקח את ההצעה הראשונה ממכבי עושים ממנו אויב המועדון.

מעצבן כי במקביל לדרישות הכספיות הגבוהות שלו (לגיטימי) הוא נראה כמו פח על מגרש.

לא נעלבים.

לגיטימי מצידו לבקש כמה שהוא רוצה, לגיטימי שאנחנו רוצים להריץ שחקן שיהיה פה בעונה הבאה על חשבונו.

זה מקצועי ואין קשר לנעלבים.

"חפש את הסוכן"

אתם גמורים לגמרי!

הוא כל עונה פותח חלש (מאוד), אבל כשהוא בכושר הוא המגן הכי טוב בליגה.. יש לחלק זכרון של דג זהב.

תסמכו על המועדון שאם הוא משחק כנראה שהוא לא עושה קטעים מסריחים והדברים ברוח טובה, הוא יכול לקחת את הזמן..בנתיים הוא לא ברח לשום מקום ולמיטב זכרוני גם עם טביב הוא נכנס לשנת חוזה אחרונה..והאריך.

באופן פרקטי הייתה התעניינות של מספר קבוצות צרפתיות בתחילת החלון שכנראה ירדו ממנו בהמשך, במקרה הכי גרוע הוא יסיים חוזה כמו טיבי ויאריך אם לא ימצא בחו"ל, לא רואה אותו מעדיף קבוצה אחרת בארץ, במיוחד שיש סיכוי שהוא ישתף פעולה עם אור במכבי בעתיד.

קיצר אנחנו קצת בהקצנה כלפי השחקנים לאחר ההדחה וזה לגיטימי..אבל אני מציע שנשחרר ונתן לאיביץ' לעשות עבודה בלי לחץ מהקהל כלפי שחקנים ספציפיים..

אתם גמורים לגמרי!

הוא כל עונה פותח חלש (מאוד), אבל כשהוא בכושר הוא המגן הכי טוב בליגה.. יש לחלק זכרון של דג זהב.

תסמכו על המועדון שאם הוא משחק כנראה שהוא לא עושה קטעים מסריחים והדברים ברוח טובה, הוא יכול לקחת את הזמן..בנתיים הוא לא ברח לשום מקום ולמיטב זכרוני גם עם טביב הוא נכנס לשנת חוזה אחרונה..והאריך.

באופן פרקטי הייתה התעניינות של מספר קבוצות צרפתיות בתחילת החלון שכנראה ירדו ממנו בהמשך, במקרה הכי גרוע הוא יסיים חוזה כמו טיבי ויאריך אם לא ימצא בחו"ל, לא רואה אותו מעדיף קבוצה אחרת בארץ, במיוחד שיש סיכוי שהוא ישתף פעולה עם אור במכבי בעתיד.

קיצר אנחנו קצת בהקצנה כלפי השחקנים לאחר ההדחה וזה לגיטימי..אבל אני מציע שנשחרר ונתן לאיביץ' לעשות עבודה בלי לחץ מהקהל כלפי שחקנים ספציפיים..

גם עונה שעברה חוץ מתקופה פסיכית שעלתה לו לראש הוא היה או חלש או פצוע.

אי אפשר להמשיך עם השקר הזה של כל שנה הוא פותח חלש על כל שחקן לא טוב.

אלי כרגע מבקש 800 ומכבי מציעה 450+ מענקים שיכולים להגיע ל500+

אני חושב שהוא צריך להגיד תודה רבה ולחטוף את זה

אם הוא ממשיך ביכולת הוא ממש לא שווה 500 אלא 350.

אחד הנגרים הגדולים שחתמו בתקופת קרויף.

בוא נגזים עוד קצת שהוא בזון הוא המגן הכי טוב בליגה. הבעיה שהוא תפס תחת עם הדרישות שלו.