Jump to content

וידאר

Recommended Posts

עם כל הכבוד, חלוץ סופר מוגבל שלא יכול לעשות כלום חוץ מלבעוט לשער.

כבר חודשים משחק אותה אבי נעלבי ועם חוסר חשק כזה מסריח שהוא המאיס את עצמו על כל הקהל בערך.

יאללה שלום, תהנה בסיביר.

החלון הישראלי פתוח עד 17.9. דברים עוד יכולים להתפתח. למרות שאני לגמרי שלם עם שכטר,יונתן כהן, שויינפלד ואופיידו כאופציות בשפיץ בליגה.

מאוד מצחיק אותי העיניין הזה, בנושא על חלוץ שהבקיע 48 גולים ב98 משחקים שהדעות לגבי העזיבה שלו חלוקות, המילה שוינפלד מוזכרת בסומך ומאמין על האלטרנטיבה.

שוינפלד חלוץ? בחייאת גם במשחק מול הנורבגים העלו אותו כאילו עכשיו הנה הוא יתן גול. בחייאת זה בושה ששוינפלד נחשב לשחקן מכבי תל אביב, בושה כמו זה שהוא נחשב לחלוץ.

פאקינג הבקיע 2 גולים בשנתיים ואנשים עפים עליו על 200.

הרבה זמן לא חיכיתי ככה להגיד על שחקן מכבי ברוך שפטרנו.

שחקן לא מחויב זה הדבר הכי מסריח.

אולי סוף סוף נתחיל לעלות קבוע עם 11 שחקנים ולא עם 10.

אפס השפעה ותרומה למשחק הקבוצתי בחצי שנה האחרונה וגם לפני כן אם הייתה זה היה ברמה נמוכה.

כמות השערים המכובדת שלו מתקזזת בגדול עם העובדה שכל הקבוצה צריכה לעבוד הרבה יותר קשה כשהוא על המגרש. אין לו משחק גב לשער, אין אחד על אחד, אין השתתפות במעברים, אין השתתפות בהנעת כדור, אין בישולים, אין מהירות, אין נוכחות ופיזיות, כלום. העובדה שהוא קילר ברמה עולמית מול השער לא שווה לי את כל החסרונות האלה שמחלישים את כל הקבוצה במשחק השוטף.

גם אם לא יביאו במקומו אף אחד מעדיף בכל יום לתת ליונתן כהן ולשכטר להתחרות על העמדה הזאת ושחוזז ייכנס לרוטציה מהאגפים במקום יונתן.

מדויק!!

חלוץ ללא תנועה לשטחים. כששכטר נכנס אתמול זה היה כל כך בולט. הפנדל הגיע בדיוק מזה, כניסה לשטח ריק של חלוץ.

בשעה טובה.

מחזק כמה הודעות שנכתבו פה- מילא חלוץ שלא בכושר כיבוש,זה משהו שיכול לקרות לכולם. אבל מצד שני,הוא לא יכול לא להוריד כדורים,לא לפנות שטחים,לא לחלץ כדורים מיריב,לא ללחוץ ואפילו לא לסחוט עבירות פה ושם. לא משחקים כבר בסגנון הזה של חלוץ מטרה שכולם עובדים רק בשבילו,זה לא קיים.

לכן,תודה שפטרנו. עכשיו לעשות מאמץ להתפטר מהצלם הסרבי ולעשות פה מהלך על שוער ובלם.אהיה הכי מאושר שיש.

הוא שחקן טוב, אבל לא טוב לנו

פרידה מתבקשת, קצת עצוב שלא היה חיבור גדול יותר.

קיבלנו מכונת שערים בחלק מהזמן אך בלי יותר מדיי חיבור רגשי כמו שהיה עם ההוא שנגע לנו בכל בלוטות הרגש, איך קראו לו נו, ראדה פריצה או משהו

בשעה טובה.

מחזק כמה הודעות שנכתבו פה- מילא חלוץ שלא בכושר כיבוש,זה משהו שיכול לקרות לכולם. אבל מצד שני,הוא לא יכול לא להוריד כדורים,לא לפנות שטחים,לא לחלץ כדורים מיריב,לא ללחוץ ואפילו לא לסחוט עבירות פה ושם. לא משחקים כבר בסגנון הזה של חלוץ מטרה שכולם עובדים רק בשבילו,זה לא קיים.

לכן,תודה שפטרנו. עכשיו לעשות מאמץ להתפטר מהצלם הסרבי ולעשות פה מהלך על שוער ובלם.אהיה הכי מאושר שיש.

קודם להתפטר מהדבר הזה שנקרא איתן טיבי ולהביא בלם שידחוק אותו לסוף הספסל, אם אפשר לתת לו מנוי ביציע עוד יותר אשמח

קודם להתפטר מהדבר הזה שנקרא איתן טיבי ולהביא בלם שידחוק אותו לסוף הספסל, אם אפשר לתת לו מנוי ביציע עוד יותר אשמח

את טיבי תמיד אפשר לשלוח לספסל/ליציע.

אצל הצלם אי אפשר לעשות את זה.

מבאס שאחד החלוצים הזרים הגדולים במועדון סיים בטעם מר, מבאסת עוד יותר המחשבה שהמצב הולך לכיוון הזה גם עם שחקנים כמו ראייקו ועוד יותר עם טיבי

תודה ובהצלחה. 2.5 מליון זה ממש אחלה לקבל עליו, ובטח מעצבן קצת את משפחת האצולה בדרום שזה תמיד מוסיף.

ומישהו צריך להכין מם של חיפה/קינן עם חגיגות היום הראשון

הרווחנו עליו?

צריך עוד חלוץ לשפיץ, ישראלי או זר.

אם שואלים את הנשיא והנשיאה הרווחנו 3.5 מיליון יורו, אם שואלים את אתרי הספורט התפשרנו, אם שואלים אותי אחלה עסקה לשחקן בירידה.

מבאס שאחד החלוצים הזרים הגדולים במועדון סיים בטעם מר, מבאסת עוד יותר המחשבה שהמצב הולך לכיוון הזה גם עם שחקנים כמו ראייקו ועוד יותר עם טיבי

וגם עם ג'ורדי בוא לא נשכח, וברק יצחקי שנגמר בטוב אבל בהחלט נמרח מעבר לדרוש.

במכבי מתקשים לחתוך בבשר החי בזמן. לא מובן אם זה ניסיון לשדר קלאס או סתם כשל ברמת ההנהלה - צוות מקצועי.

בכל מקרה וידאר גדול החלוצים שזכורים לי במכבי (להוציא את זהבי) שחקן על לליגה הישראלית שפשוט התחרבן לו החשק באיזשהו שלב וזה לגמרי עליו

שיהיה לו בהצלחה אני תמיד יזכור את האולטרסון שישבו לנו ביציע

שחקן עם סיומת הכי טובה שראיתי פרט לזהבי

הוא הבקיע שערים שאם נותנים לכל שחקן בליגה אחר 5 נסיונות הוא אולי בטוטל יהיו 10 שערים.

חבל שזה נגמר ככה

משהו קרה שם וכנראה אנחנו לא נדע מה

הייתי עכשיו מחפש עוד שחקנים מאיסלנד

קיארטנסון: ביקשתי לעזוב, יוצא לליגה גדולה יותר

החלוץ האיסלנדי בראיון פרידה: "מרגיש הקלה, מדובר בהתקדמות. אולי הייתי מתוסכל, אבל נתתי הכל בכל פעם ששיחקתי. ההחלטה לבוא לפה הייתה נכונה

http://www.one.co.il/Article/18-19/1,1,3,0/319746.html?ref=hp

שחקן מצויין, פינישר ענק, אבל לא מתאים לשיטת המשחק שלנו.

חלוץ כמו ראדה פריצה[המלך] שהבקיע פחות ממנו, התאים לנו הרבה הרבה יותר.

אני חושב שעשינו טוב שמכרנו אותו, אבל מפחיד אותי לרוץ עונה שלמה עם שכטר בהרכב והגיבוי שלו זה שוינפלד, מצד שני אם לא מתכננים להביא חלוץ מוכח אז אין מה להביא סתם רק בשביל להגיד "הנה החתמנו חלוץ".

תודה רבה לוידאר, אנשים קצת שוכחים (לא כולם) שהבן אדם שער אחד פחות מלהפוך לגדול כובשי השחקנים הזרים במכבי (ביחד עם קוביקה).

חבל שעוזב בטעם רע עם הקהל, כמו שכבר אמרו כאן, אבל זה רק מראה את הצורך שלנו בחלוץ טוב נוסף ואחד שיתאים לשיטת המשחק שלנו. אני אישית לא מאמין שנישאר בלי חלוץ, גם אם מביאים אחד ב-400 אלף יורו שכר (והעברה חופשית) זה חתיכת חיסכון לעומת וידאר.

כמו שהרבה אומרים בנושא מלפפונים, לא מביא חלוץ זר במקומו, מסתפק בשביל הליגה והגביע בחוד של שכטר, יוני ושוינפלד כשאר יש לנו אחלה אופציות באגפים (ויש לנו)

אני הייתי מביא 2 זרים- אחד קשר קדמי (סטייל סקאריונה) והשני בלם ודחוף.

הצורת משחק שלנו ביחד עם השיפורים ששני שחקנים כאילו יכולים לייצר יביאו משחק שוטף מאוד ומגוון של מכבי מה שלא ראינו הרבה בשנתיים האחרונות,

גם בגלל מאמנים וגם בגלל שמאוד בנינו ושיחקנו על וידאר.

גם אגזים ואפנטז ואגיד שאם המוזהב יחזור עוד שנה בערך זה הסגל והמערך שבו הוא ישב הכי טוב (כחלוץ מדומה או מאחורי החלוץ).

לא צריך להזכיר איך רוב החלוצים נבלעו לידו

בעיה עכשיו שכל החוד שלנו זה שכטר, שהוא שחקן טוב, אבל בלי אלטרנטיבה? לא פשוט.

יש לך את שכטר, את עטר שפתח את העונה מצויין, את צ'יקו שלי לפחות נראה שיתרום לנו לא מעט, את אצילי שאומנם פתח את העונה בחוסר פוקוס אבל כולנו יודעים מה היכולת שלו, ואפילו את יוני, כלומר על הנייר יש לנו לא מעט שחקנים שמסוגלים להבקיע, כן, חסר לנו את החלוץ רחבה המאסיבי הזה, אבל ככלל עולם הכדורגל משתנה, ואם פעם על מנת להיות חלוץ היית צריך להיות גבוה וחסון, היום בונים בעיקר על הזריזות והטכניקה..

אחרי שהדברים קצת מתעכלים, רגע עצוב להיפרד משחקן כזה.

היה מגיע לו לתת עוד גול ולהשתוות לקוביקה בראש טבלת מלך השערים הזר במכבי.

תודה רבה לו על הכל

ממש לא מגיע לו לעבור את קוביקה המרגש