Jump to content

וידאר

Recommended Posts

תחושת מיאוס? שיסתכל על עצמו בלבד. קיבל פה במשך שנתיים יחס של מלך גם מהצוותים המקצועיים וגם מהקהל.לא מובנת לי הירידה בחשק לחיות שהוא משדר כבר תקופה.

מאז האי זימון למונדיאל הוא מת לעוף מפה.

שחקן שלא בכושר אפילו בליגה הישראלית לא יכול להיות מוזמן למונדיאל. במשך חודשים הייתי בטוח שהאפשרות לזימון תיתן לו דרייב מטורף.

תחושת מיאוס? שיסתכל על עצמו בלבד. קיבל פה במשך שנתיים יחס של מלך גם מהצוותים המקצועיים וגם מהקהל.לא מובנת לי הירידה בחשק לחיות שהוא משדר כבר תקופה.

בדיוק!

אבל זה לא שהוא היה גרוע כמו שעושים ממנו, הבקיע כמעט 50 גולים בשנתיים, בגלל שזה הגיע בלי תארים, אז אנשים זוכרים בעיקר את הרע.

יכול לגמרי להבין את המיאוס מצידו. לפעמים אנחנו קצת שוכחים שאנחנו נקודה קטנה במזרח התיכון, עם ליגה לא ממש טובה והרבה שטויות מסביב לכדורגל. הוא מצידו הגיע תמורת הרבה כסף למועדון שאפתני עם לא מעט יוקרה סביבו, ומאז המועדון הזה נמצא בדעיכה ונכנס ללא מעט צרות.

האווירה סביב מכבי כשהוא הגיע הייתה משמעותית טובה יותר מאשר היום, וזה נוגע לכולם. העונה יש מן תחושה שזה שוב עולה למעלה (יכול להיות שזה תעתוע, אבל זו התחושה. אני אישית חושב שאמיתית), אבל זה לא ממש נוגע אליו.

נכון שגם הוא נחלש לפחות דומיננטי, אבל זה בא ביחד כנראה.

בכל מקרה, חלוץ גדול שנתן לא מעט. מאחל לו רק בהצלחה.

הרבה זמן לא חיכיתי ככה להגיד על שחקן מכבי ברוך שפטרנו.

שחקן לא מחויב זה הדבר הכי מסריח.

אולי סוף סוף נתחיל לעלות קבוע עם 11 שחקנים ולא עם 10.

אפס השפעה ותרומה למשחק הקבוצתי בחצי שנה האחרונה וגם לפני כן אם הייתה זה היה ברמה נמוכה.

כמות השערים המכובדת שלו מתקזזת בגדול עם העובדה שכל הקבוצה צריכה לעבוד הרבה יותר קשה כשהוא על המגרש. אין לו משחק גב לשער, אין אחד על אחד, אין השתתפות במעברים, אין השתתפות בהנעת כדור, אין בישולים, אין מהירות, אין נוכחות ופיזיות, כלום. העובדה שהוא קילר ברמה עולמית מול השער לא שווה לי את כל החסרונות האלה שמחלישים את כל הקבוצה במשחק השוטף.

גם אם לא יביאו במקומו אף אחד מעדיף בכל יום לתת ליונתן כהן ולשכטר להתחרות על העמדה הזאת ושחוזז ייכנס לרוטציה מהאגפים במקום יונתן.

רק אותי מלחיץ שאנחנו נשארים עם חלוץ אמיתי אחד (שכטר)?

החלון הישראלי פתוח עד 17.9. דברים עוד יכולים להתפתח. למרות שאני לגמרי שלם עם שכטר,יונתן כהן, שויינפלד ואופיידו כאופציות בשפיץ בליגה.

החלון הישראלי פתוח עד 17.9. דברים עוד יכולים להתפתח. למרות שאני לגמרי שלם עם שכטר,יונתן כהן, שויינפלד ואופיידו כאופציות בשפיץ בליגה.

צ'יקו שחקן כנף פר אקסלנס, אין לו שום תכונה של חלוץ.

צ'יקו שחקן כנף פר אקסלנס, אין לו שום תכונה של חלוץ.

זכור לי שכשהוא הגיע אמרו שיכל לשחק גם באמצע. לדעתי עוד לא ראינו ממנו מספיק כדי לקבוע שהוא לא.

אחד החלוצים הגדולים שהיו פה. ולמרות זאת התחושה היא שיכל לתת יותר, במיוחד בעונה שעברה ובתחילת הנוכחית.

נראה שבגישה ובראש הוא באמת לא לגמרי פה. אבל מקצועית? כשהוא חם ובאמת בטירוף? הוא החלוץ הטוב בארץ בלי מתחרים.

אם הוא עוזב, אנחנו לא צריכים מחליף, אלא חייבים מחליף.

שוינפלד לא חלוץ, הוא אחלה בנאדם ושחקן לוחם שכיף לראות אותו מתאמץ בשבילך, באמת שאני אוהב אותו, אבל הוא לא צריך להיות זה שמוצב בעמדה של מי שאחראי יותר מכל לספק את השערים.

הייתי רוצה שיהיה פה חלוץ זר נוסף, גם אם לא בכיר אלא אחד שיספק תחרות ראויה לשכטר ואלטרנטיבה מספקת אם הוא פצוע או מורחק.

שוינפלד לא חלוץ, הוא אחלה בנאדם ושחקן לוחם שכיף לראות אותו מתאמץ בשבילך, באמת שאני אוהב אותו, אבל הוא לא צריך להיות זה שמוצב בעמדה של מי שאחראי יותר מכל לספק את השערים.

מצטער גם שויינפלד לא צריך להיות פה יותר אלא אם מיעדים לו את עמדת הבלם במקום טיבי.

אחד החלוצים הגדולים שהיו פה. ולמרות זאת התחושה היא שיכל לתת יותר, במיוחד בעונה שעברה ובתחילת הנוכחית.

נראה שבגישה ובראש הוא באמת לא לגמרי פה. אבל מקצועית? כשהוא חם ובאמת בטירוף? הוא החלוץ הטוב בארץ בלי מתחרים.

אם הוא עוזב, אנחנו לא צריכים מחליף, אלא חייבים מחליף.

הייתי רוצה שיהיה פה חלוץ זר נוסף, גם אם לא בכיר אלא אחד שיספק תחרות ראויה לשכטר ואלטרנטיבה מספקת אם הוא פצוע או מורחק.

שוינפלד לא קשור לענף, מוזר איך לעזאזל הפך לשחקן, אין בו שום דבר טוב

רק אותי מלחיץ שאנחנו נשארים עם חלוץ אמיתי אחד (שכטר)?

גם יוני.

זכור לי שכשהוא הגיע אמרו שיכל לשחק גם באמצע. לדעתי עוד לא ראינו ממנו מספיק כדי לקבוע שהוא לא.

הוא לא.

מצטער גם שויינפלד לא צריך להיות פה יותר אלא אם מיעדים לו את עמדת הבלם במקום טיבי.

נוטה להסכים איתך. אני חושב שהוא יכול להועיל לנו רק מול קבוצות אירופאיות שפייבוריטיות מולנו באופן מובהק. העזרה שלו בהגנה והלחימה הבלתי מתפשרת, יחד עם הגודל והפיזיות שעוזרת גם במצבים נייחים, יכולים לעזור בסיטואציות כאלה.

הבעיה היא שכמה משחקים כאלה כבר יש לנו בעונה אם בכלל?

שוינפלד לא קשור לענף, מוזר איך לעזאזל הפך לשחקן, אין בו שום דבר טוב

אני חושב שהוא קשור לענף, פשוט לא מספיק טוב למכבי, בטח בתור חלוץ.

הבעיה הכי גדולה שלו היא שאנשים רואים בו חלוץ ומצפים למספרים, כשהוא לרוב מוצב באגף ועוזר בהגנה ובורח אחורה ולצדדים. ממש DEFENSIVE STRIKER.

בקבוצות קטנות כבר ראינו שהוא סך הכל נתן מספרים.

לא יודע אם מיאוס או משהו לא מכיר אותו

אבל נתן תרומה יפה במכבי, על זה אני מודה לו וטבעי שהוא ירצה להתקדם וגם מכבי רכשו אותו בשביל להרוויח, החבל שלי היא שאנחנו לא מצליחים להרוויח עליו כמו שציפינו.

כל מה שאני אומר זה כנ"ל על ראיקו.