Jump to content

המילה כשלון

ראש הזהב

Recommended Posts

מכבי היו צריכים לתת משחק גדול כדי לעלות ולא נתנו. היה די ברור שמישהו ייתן להם את המתנה. אז כן, נכשלנו בגדול. ועדיין אפשר וצריך להיות אופטימיים וחיוביים לעונה הזאת. אליפות לפני בלומפילד ו20k מנויים זה בדיוק מה שישכיח את הנפילה הזאת.

ללא הפנדל שלא היה, היינו מדברים המון על המשחק הגדול הזה.

ללא הפנדל שלא היה, היינו מדברים המון על המשחק הגדול הזה.

די נו, מחצית ראשונה זה לא היה נראה טוב. אם היית משחק שתי מחציות לא הייתי כותב את התגובה הזאת. היה די ברור שהם יתנו אחד מתישהו ולכן היה צריך להביא 4. זה לתת משחק גדול.

כתבתי לפני המשחק שברסקי הוא המפתח והוא היה לא טוב, ובאמת היציאה קדימה לא הייתה מספיק טובה, וגם החלוץ שלך היה גולם עד ששכטר נכנס. מחצית שנייה זה היה נראה הרבה יותר טוב אבל לשים 4 במחצית זה קשה.

די נו, מחצית ראשונה זה לא היה נראה טוב. אם היית משחק שתי מחציות לא הייתי כותב את התגובה הזאת. היה די ברור שהם יתנו אחד מתישהו ולכן היה צריך להביא 4. זה לתת משחק גדול.

כתבתי לפני המשחק שברסקי הוא המפתח והוא היה לא טוב, ובאמת היציאה קדימה לא הייתה מספיק טובה, וגם החלוץ שלך היה גולם עד ששכטר נכנס. מחצית שנייה זה היה נראה הרבה יותר טוב אבל לשים 4 במחצית זה קשה.

ברבע שעה האחרונה של המחצית הראשונה עד הפנדל שלהם היינו מעולים.

לא ראיתי שידור חוזר או תקציר אבל אני זוכר שמחצית ירדתי בהרגשה של חייבים שינוי. מכבי שלטו ובעיקר הגביהו מהאגף נגד דייגים שכל מה שיש להם זה פיזיות.

אני לא אומר שמכבי קבוצה לא טובה, אבל כל המערכת הייתה צריכה להיות בשיאה כדי לעבור בגלל הבור שחפרנו לעצמנו שבוע שעבר. זה כולל את המאמו שהיה חייב (בדיעבד) לפתוח עם שכטר (שמפתיע אותי בטירוף).

משחק גדול אתה לא מסיים ב2-0. נגד פלזן חוץ כן. נגד הקבוצה הלא גדולה ששיחקנו מולה אתמול בבית פשוט לא.

נקווה שהקבוצה תמשיך להתפתח ונראה הרבה משחקים גדולים בליגה, כי האמת שמזמן לא נתנו אחד כזה.

מת לדעת למי היה ברור שהם יתנו גול. בלי הפנדל הזה הם לא נותנים גול גם עוד יומיים.

מבחינת המטרות של מכבי זה כישלון, מבחינת הקבוצות שפגשנו זה כישלון עוד יותר גדול. חלאס,די עם זה, כל מי שיגיד אחרת משקר לעצמו וגונב דעת. אפילו ייני אמר שזה בושה.

מת לדעת למי היה ברור שהם יתנו גול. בלי הפנדל הזה הם לא נותנים גול גם עוד יומיים.

יותר כתבתי את זה כהשערה לפני משחק. ולמה נצטרך כנראה לתת משחק גדול, ומשחק לא רע לא יספיק לנו. בזמן המשחק באמת שלא חששתי והייתי בשוק מטיבי והשופט הנאצי.

ההשערה שמישהו יפשל כי אנחנו מכירים את הנפשות הפועלות התבררה כנכונה.

יש דברים שיותר חזקים ממך, מכבי לא הייתה אמורה לעבור את באזל אבל ערן החליט שעוברים אז עברנו , בקושי.

הצמד המשחקים האחרונים השופטים וטיבי החליטו שלא עוברים , אז לא עברנו.

אני חושב שזה עד כדי כך פשוט במקרה הזה וממש קשה לי לקרוא לזה כישלון.

הייתה מטרה אחת - לעלות לבתים. לא עלית ולכן זה כישלון

מה קרה בדרך זה כבר ניתן לניתוח ולדיון (שחקנים שהרווחת, שיטה, מי ראוי להרכב ומי לא).

הייתה מטרה אחת - לעלות לבתים. לא עלית ולכן זה כישלון

מה קרה בדרך זה כבר ניתן לניתוח ולדיון (שחקנים שהרווחת, שיטה, מי ראוי להרכב ומי לא).

גם הפועל ירוחם יכולה להגיד שהמטרה שלה זה לעלות לליגת העל, יופי שמכבי שמה את זה כמטרה, מי מבטיח לנו בכלל שאנחנו פיבורטים לעלות?

הדבר היחיד שאני עכשיו חשבתי עליו שאני באמת מתבאס ממנו מהאי העפלה ..

שלא נהיה בפיפא גם השנה

זהו ,הכל טוב, תרימו את הראש. מחר מי שקנה כרטיס שיקרע את הגרון !

אל תשכחו מאיזה אימפריה באתם

הדבר היחיד שאני עכשיו חשבתי עליו שאני באמת מתבאס ממנו מהאי העפלה ..

שלא נהיה בפיפא גם השנה

זהו ,הכל טוב, תרימו את הראש. מחר מי שקנה כרטיס שיקרע את הגרון !

אל תשכחו מאיזה אימפריה באתם

מי ישמע מה יעשו איתנו בפיפא, חבורה של ג'נרים בעלי אותו פרצוף וממוצע ציונים של 65

מילא היה אפשר לעשות קאריר מוד על הקבוצה,אבל אי אפשר, כי אין את הליגה

ומה שטוב שזה שפיפא לקחה את הזיכיון לשנים הקרובות, ואם היא חכמה מספיק היא לא תאבד אותו יותר לעולם ותפתח גם אותו עם פיצ'רים טובים, ושנה הבאה נחזור לאירופה בכל הכוח

אז לא, אני מצטער מאוד זה הכל חוץ מכשלון.

מכבי במשחק הראשון נאלצה להתמודד מול שיפוט מחפיר, ועל מה שקרה אתמול אין צורך להרחיב.

כשלון זה 0 שערים אחרי 5 משחקים באירופאית עונה שעברה.

0 תלונות למכבי, אפשר להתמודד נגד הכל אבל לא נגד שיפוט ובטח עם החלטות שבאות מהבית.

יש המון דברים חיובים להיות מעודדים מהם(צעירים איכותיים שהם שחקני בית,חיזוק שנראה טוב,יריבות לצמרת שנחלשו דרסטית) אני לא רואה קבוצה אחת בליגה שמגיעה לכמות כשרון שיש למכבי, שימו את אירופה מאחורה נתרכז בטראבל בליגה ויהיה בסדר, אחלה מכבי.

גם אני מצטער , אבל זה בראש ובראשונה כישלון.

לא עברנו קבוצה הרבה יותר חלשה ב180 דקות (והטעויות של השופטים היו צריכים מקסימום לגרום ל5-2 לנו בסיכום במקום 5-0)

הפסדנו עשרות מיליונים , את הדירוג האירופי שהיה לנו ועוד.

איך אפשר לא לקרוא לזה כישלון ?