Jump to content

רבע הכוס המלאה

הילד בן 30

Recommended Posts

אתה מגן עליו? אני בטוח שהשחקנים כולם בלב יודעים שטיבי הרג אותנו. ואני מתכוון גם בעתיד. כי עכשיו? באמת יהיה קשה להעפיל לאירופה. לא סתם הוא ירד כפוף ראש בלי להגיד כלום לאף אחד חוץ מחיבוק ששרן כפה עליו הוא ברח יצא פשוט חסר אחריות.

יושב על חוזה שמן ומנופח שלא בצדק.

איפה ראית הגנה עליו? אבל זה פשוט לא פנדל בשום צורה ואפילו לא קרוב להיות כזה.

טיבי היום הוא בלם פח שאין לו מקום במכבי אבל להגיד שהיה פנדל רק בגלל זה למרות שלא היה זה פשוט טיפשי.

מחתים את איביץ היום לשלוש שנים , ומריץ סגל דומה כל שנה שיהיה ביניהם לחיבור חזק עם הצעירים צריך חיזוק נקודתי כל שנה (בלם ושוער ואולי חלוץ ) ולהמשיך ככה .

דרך אגב משחק גדול היום של ייני .

חסכנו 3 נסיעות לנתניה.

מה חסכנו?! אני מוכן לנסוע גם לעזה בשביל אירופה כל רגע אני נזכר שהודחנו ומתעצבן עוד יותר.

שכטר

לא חושב שאיביץ נקודות אור כל כך בצמד המשחקים האלה

איביץ' המאמן היחיד שאימן את מכבי מאז בוס.

השאר פשוט לא אימנו אז להעביר עליו ביקורת זה לא הגיוני.

איפה ראית הגנה עליו? אבל זה פשוט לא פנדל בשום צורה ואפילו לא קרוב להיות כזה.

טיבי היום הוא בלם פח שאין לו מקום במכבי אבל להגיד שהיה פנדל רק בגלל זה למרות שלא היה זה פשוט טיפשי.

אני אגיד לך ככה.. כדורגל זה גם משחק שדורש אינטליגנציה,ולבוא לשחקן משום מקום שאין באמת סכנה ולהיכנס ככה? זה טמטום ואין מילה באמת שתתאר את זה. זה שחקן שמרוויח יותר מ95% שחקנים בכל הליגה.

מה חסכנו?! אני מוכן לנסוע גם לעזה בשביל אירופה כל רגע אני נזכר שהודחנו ומתעצבן עוד יותר.

איביץ' המאמן היחיד שאימן את מכבי מאז בוס.

השאר פשוט לא אימנו אז להעביר עליו ביקורת זה לא הגיוני.

יכול להיות.

עשה לא מעט טעויות בצמד המשחקים האלה.

נקודה חיוביות מהכמה ימים אחרונים זה שאינשאללה הרווחנו בחזרה את שרן, ואם יהיה למאמן מספיק אומץ, מקווה שנראה ציוות שלו יחד עם פיבן..

אני אגיד לך ככה.. כדורגל זה גם משחק שדורש אינטליגנציה,ולבוא לשחקן משום מקום שאין באמת סכנה ולהיכנס ככה? זה טמטום ואין מילה באמת שתתאר את זה. זה שחקן שמרוויח יותר מ95% שחקנים בכל הליגה.

ברור שהשחקן הזה הוא הכי אידיוט בארץ וברור שהוא לא צריך לשחק במכבי אבל פנדל לא היה ואני חושב שגם השופט יודע את זה.

שכטר

לא חושב שאיביץ נקודות אור כל כך בצמד המשחקים האלה

אומנם הוא טעה נקודתית שבוע שעבר, אבל יש לנו קבוצה. זה לא מובן מאליו, בטח בשלב כזה של העונה.

גם בעניין המנטלי, שני קאמבקים רציניים.

אין שום מקום להסתכלות חיובית הערב
ואנשים שלא יודעים להכיל את האכזבה ולהתבאס עליה בימים הקרובים- ייכשלו שוב כשנגיע לקושי המנטלי

אוהב את איביץ אבל מוריד לו ניקוד על שוינפלד. שחרר אותנו כבר שחרר.

ההכנסה של שוינפלד היא מאותה סיבה שוידאר פתח, איביץ' חשב שמול ההגנה הגבוהה והפיזית שלהם גם אנחנו צריכים חלוץ בסגנון הזה, כך שהיה רציונל כלשהו מאחורי ההחלטות הללו, בסוף במבחן התוצאה כמובן שמקבל ציון נכשל על הבחירות המדוברות..

שכטר לבדו הוא חצי כוס מלאה. תענוג לראות אותו.

מה שכן חייבים להביא חלוץ מחליף כי בכל זאת הוא לא צעיר, ואי אפשר לדעת איך תימשך העונה עם פציעות וכו'.

היום הבנו שוידאר ושוינפלד כבר לא אופציה.