Jump to content

איתן טיבי

Wade

Recommended Posts

כל כך ביקש את זה הוא הכריח אותו לשרוק את זה

זה אומנם גבולי ביבש אבל גם השופט ראה את זה מהזווית שלנו וזה היה נראה רע מאוד

שריקה הכי נאצית שיש אבל השופט פשוט נענה לבקשה של איתן לא נפלתי כששרק וגם לא אחרי הריפליי

לא גבולי- מומצא

טוב אחי.

איזה גבר אתה!

הוא צודק יא זין. אתה מדבר אליו ככה והוא אומר לך להגיד לו את זה בפנים. רק כאן בפורום אתם פלצנים גדולים אהה ?

תרגעו וזהו קיצר.

כשראיתי את המהלך לייב אמרתי פנדל

אחרי ריפליי אני עדיין חושב שאיתן יזם פה מגע מיותר ולא חוקי אבל אין ספק שהרבה שופטים היו מחליקים את זה רק על החוסר רלוונטיות של השחקן תוקף

אבל לשים את זה נטו על השופט כאילו הוא המציא פה מגע שלא היה ולא נברא זה מגוחך בעיניי

כשראיתי את המהלך לייב אמרתי פנדל

אחרי ריפליי אני עדיין חושב שאיתן יזם פה מגע מיותר ולא חוקי אבל אין ספק שהרבה שופטים היו מחליקים את זה רק על החוסר רלוונטיות של השחקן תוקף

אבל לשים את זה נטו על השופט כאילו הוא המציא פה מגע שלא היה ולא נברא זה מגוחך בעיניי

הרבה שופטים היו מחליקים את זה כי לא היה פנדל.

מגע זה דבר חוקי בכדורגל בטח עם הכתף, זה לא תופסת.

עוד לא ענית אם היית שורק לפנדל...

לא הייתי שורק לפנדל בחיים על זה

אבל טיבי יזם מגע, שנתן לשופט פתח לשרוק לפנדל במקום בו לא היה צורך בזה, כיוון שהשחקן נע מחוץ לרחבה

לתת לשופט שמחפש להחזיר סיבה להחזיר, וואו כמה טיפש אתה יכול להיות.

מישהו פה כתב בן-הרוש, לפחות המפגר ההוא היה עושה את השטויות האלה מחוץ לרחבה, ובאירופה היו שורקים לו על זה כמעט כל הזמן.

אני לא חושב שזה פנדל, אבל טיבי כאן עשה את העניין הקלאסי שמראה את ההבדל בין חכם לפיקח. חכן לא נכנס לצרה שפיקח יודע לצאת ממנה. לא היה שום סיבה לתת את המגע הזה לאור הסיטואציה, ועוד לאור העובדה שקיבלנו פנדל ששכטר הוסיף תיאטרליות בו.

שמע אתם באמת קצת מצליחים לשכנע אותי שאני עיוור

אבל אני רואה את הזרוע של איתן יוצרת פה את המגע מכיוון המרפק ולא שום כתף

טיבי מנסה להגיע לשחקן עם הכתף, בגלל התנועה של השחקן נוצר הרושם שזה מגע עם המרפק

אבל לא חושב שזה מצדיק שריקה לפנדל

דרך אגב, לפי צפיה בטלפון , היה שם חור רציני שנתנו לו לרוץ ולהגיע לשם, אם טיבי לא מתקרב אליו הוא רץ עד קו החוץ ואנחנו מדברים על דרג ב, זה הטעות של טיבי אבל פנדל בטוח לא היה

מעניין אם השחקן היה חותך פנימה לרחבה ומדלג על טיבי הייתם אומרים שהוא צריך היה לשים את הגוף.

הרחבה הייתה מלאה בשחקני מכבי מול כלום שלהם. גם אם הוא היה מצמיח כנפיים ועף מעל טיבי הוא היה מגיע גג לקו הקרן. לא מבין איך אפשר למצוא היגיון בהפלה שכזאת, גם אם היא לא פנדל.

הרחבה הייתה מלאה בשחקני מכבי מול כלום שלהם. גם אם הוא היה מצמיח כנפיים ועף מעל טיבי הוא היה מגיע גג לקו הקרן. לא מבין איך אפשר למצוא היגיון בהפלה שכזאת, גם אם היא לא פנדל.

אבל לא היתה הפלה. הוא *לא* הפיל אותו.

לא היה פנדל. חד משמעי.

אבל למה , למה לו בכלל לגעת בשחקן ולקחת סיכון?

מבחינתי ייני ואמאדור עד סוף העונה קליל.

כי בכדורגל יש מגע סביר בין שחקנים. משחק לא סטרילי. ככה זה. אין פה אשמה על טיבי בכלל!

אבל לא היתה הפלה. הוא *לא* הפיל אותו.

זה כבר ממש לא נכון. הוא הפיל אותו. כתף לכתף, לא פנדל בשום מצב בחיים, אבל הוא הפיל אותו. אל תגזים.