Jump to content

איתן טיבי

Wade

Recommended Posts

עכשיו לשאלה אם היה פנדל. ברגע ששני שחקנים רצים לכדור והם צמודים מהרגע הראשון, ואז שחקן הגנה נותן כתף ודחיפה קלה עם הגוף אז ברור שאין פנדל.

במקרה הזה זה לא מה שקרה.

הם רצו לכדור שיש בניהם מרחק מסויים. טיבי הבין בדרך שאין לו סיכוי להגיע לכדור אז הוא פשוט נתן לו ספירנט לתוך הגוף. כמו במכוניות מתנגשות.

הנורבגי נצמד לכתף של טיבי וקפץ.

דור פרץ חסר אחריות מדי לתפקיד הבלם.

ממש לא, זה אולי נכון עד אמצע עונה שעברה לפני שעשה את הסוויץ בראש.

יש לו את כל הנתונים להיות בלם מצויין.

אני לא חושב שיש משמעות לאיזה כיוון השחקן רץ בעניין הזה. יש רחבה, וכל עבירה ברחבה שווה פנדל.

עכשיו לשאלה אם היה פנדל. ברגע ששני שחקנים רצים לכדור והם צמודים מהרגע הראשון, ואז שחקן הגנה נותן כתף ודחיפה קלה עם הגוף אז ברור שאין פנדל.

במקרה הזה זה לא מה שקרה.

הם רצו לכדור שיש בניהם מרחק מסויים. טיבי הבין בדרך שאין לו סיכוי להגיע לכדור אז הוא פשוט נתן לו ספירנט לתוך הגוף. כמו במכוניות מתנגשות.

זה מאוד מאוד גבולי וכמו שאמרתי 40% ישרקו על זה 60% לא.

אם המצב היה הפוך ושחקן שלהם היה דוחף את שכטר לצורך העניין היינו נטרפים על השופט.

לא מסכים לעניין העבירה. זה ברור שככל שאתה מתרחק מהשער של היריבה ככה שורקים יותר בקלות. כלומר, יש הרבה מצבים שמגע של שחקן התקפה על מגן יישרק כעבירה של התוקף אבל לא ההפך. כנ"ל לגבי מרכז המגרש ובסוף הרחבה של היריב. בכל משחק כמעט יש מגע שבתוך הרחבה לא שורקים עליו אבל במרכז המגרש כן. לא חושב גם לגבי האחוזים, זה מקרה של אולי 1 ל-10, על אחת כמה וכמה בנקודת זמן כזו קריטית.

בכל מקרה, דיון מיותר, שנינו מסכימים שטיבי יצא טמבל, בפעם השנייה במפגשים. ההדחה הזו היא בראש ובראשונה עליו.

אנשים נתפסים לעניין הפנדל ומחטיאים את המטרה.

העניין הוא היכולת החלשה כבר שנים(!!)

עוד נדוניה של ג'ורדי שניאלץ לסבול עד סוף החוזה.

אנשים נתפסים לעניין הפנדל ומחטיאים את המטרה.

העניין הוא היכולת החלשה כבר שנים(!!)

עוד נדוניה של ג'ורדי שניאלץ לסבול עד סוף החוזה.

אז מה תורג'י? זה הופך אותו לשכיר לעזאזל?

הוא נבחר להיות בהרכב, פעם אחרי פעם, מאמן אחרי מאמן.

ברירת מחדל.

כל מאמן זר ישמח לשמוע שיש לו בלם כל כך איכותי בסגל עם המשכורת אולי הגבוהה בקבוצה. למה שלא ירכיב אותו?

סך הכל גם יש לו כדורגל וניתן לראות את זה בקלות.

מה שלא ניתן לראות באימונים זה את כמות השטויות שלו. זה משהו שמצטבר לאט לאט עם השנים.

הוא לא שעיר ולא כלום.

לדעתי הוא בהרכב רק בגלל אילוצים. נראה מה יהיה כשאמאדור יחזור.

הרוב פה יודעים מה אני חושב על איתן טיבי

אומר זאת כך:

1. לא היה פנדל

2. לא היה לי ספק שאיתן ידאג לפנדל. שהיה או

שלא היה.

עצוב. עם הרבה תקווה בלב.

ברירת מחדל.

כל מאמן זר ישמח לשמוע שיש לו בלם כל כך איכותי בסגל עם המשכורת אולי הגבוהה בקבוצה. למה שלא ירכיב אותו?

אני בטוח שאיביץ' לא בוחר הרכב לפי השכר, אחרת היינו מקבלים הרכב שונה לחלוטין.

איתן הבלם הישראלי הבכיר בסגל כבר שש שנים. זו עובדה מוגמרת. היכולת שלו כבר שנתיים רעה מאוד.

אין קשר בין זה לבין איזו אשמה בהחלטה הנוראית היום על פנדל.

טיבי היה מאוד חסר מזל בשני הפנדלים שעשה, בשבוע שעבר הוא אפילו לא ראה איפה השחקן שמאחוריו עומד ופשוט ניסה להרחיק אחורה. היום הוא רץ עם שחקן כתף אל כתף ואז הבן שרמוטה הזה נפל והבן שרמוטה הגדול יותר שרק.

נכון שהוא לא רץ בכיוון של השער אבל אם טיבי היה נותן לו להגיע לכדור בתוך הרחבה הוא כן היה יכול לשנות כיוון לשער, טיבי עשה מבחינתו את המינימום שבלם צריך לעשות, רץ לכדור עם השחקן.

הוא לא שעיר ולא כלום.

לדעתי הוא בהרכב רק בגלל אילוצים. נראה מה יהיה כשאמאדור יחזור.

מבטיח לך שלצערנו או שמחתנו הוא יהיה שחקן הרכב רוב העונה. אפשר ליפול על אמאמא שלו או לתמוך בו.

מבטיח לך שלצערנו או שמחתנו הוא יהיה שחקן הרכב רוב העונה. אפשר ליפול על אמאמא שלו או לתמוך בו.

לא יודע מה היה באיצטדיון.

אבל מה אתה מצפה? שלא נגיד פה שהוא חלש?

טיבי היה מאוד חסר מזל בשני הפנדלים שעשה, בשבוע שעבר הוא אפילו לא ראה איפה השחקן שמאחוריו עומד ופשוט ניסה להרחיק אחורה. היום הוא רץ עם שחקן כתף אל כתף ואז הבן שרמוטה הזה נפל והבן שרמוטה הגדול יותר שרק.

נכון שהוא לא רץ בכיוון של השער אבל אם טיבי היה נותן לו להגיע לכדור בתוך הרחבה הוא כן היה יכול לשנות כיוון לשער, טיבי עשה מבחינתו את המינימום שבלם צריך לעשות, רץ לכדור עם השחקן.

לבעוט לשחקן שהיה מאחוריך בראש זה לא חוסר מזל. זה משהו אחר.

באמת שאין לי משהו אישי נגדו, זה פשוט נראה שגם לו נמאס להיות פה.

באופן כללי יש תחושה שהשחקנים המרכזיים שלנו "לא במייטבם":

קיארטנסון, ראייקו, דסה.

לבעוט לשחקן שהיה מאחוריך בראש זה לא חוסר מזל. זה משהו אחר.

באמת שאין לי משהו אישי נגדו, זה פשוט נראה שגם לו נמאס להיות פה.

באופן כללי יש תחושה שהשחקנים המרכזיים שלנו "לא במייטבם":

קיארטנסון, ראייקו, דסה.

מסכים איתך מאוד לגבי השלושה האחרים , טיבי רק חתם על חוזה ואף פעם לא אמר שהוא לא רוצה להיות כאן.

השלושה האחרים חיים בסרט שמכבי קטנה עליהם והייתי משחרר את שלושתם בכיף.

בוא נראה איזו קבוצה תסכים לשלם לדסה יותר ממה שמכבי מציעים.

הוא היה טוב מאוד היום.

טוב מאד זה 0 טעויות. השחקן הזה אחראי למה שקרה היום.

זה כמו להגיד ראייקוביץ היה טוב עד שברח לו בגול.. מבחינתי טוב מאד זה 0 טעויות(שזה מה שמצופה מבלם) תוסיף לזה את הפנדל שהוא גרם בשבוע שעבר..

זה לא משהו שצריך לאמר לזכותנו או לזכותו שאין לו מחליף ראוי. כבר שנתיים שהוא חלש להחריד ועוד ממשיך להידרדר.

אם אתם זוכרים לפני שנתיים במשחק של הנבחרת מול מקדוניה טיבי הפיל איזה שחקן ככה על שריקת הסיום,למזלנו דודו גורש הדף אז....

אז הוא קיבל אדום על הטמטום(גם זה היה בלי קשר לכלום, אפילו הבמאי לא תפס את האירוע)

עצב גדול. לא מסוגל לראות את התקציר, הפעם האחרונה שלא הייתי מסוגל לראות את התקציר אחרי המשחק הייתה ה0 ה0 בסכנין.

טיבי מעט אשם אבל הייתה כאן שאננות גם של מכבי. במקום לגמור את המשחק ב3 של אצילי, שוב משחקים בכדי להעביר את הדקות. חבל שהפורטוגלי שלנו לא שיחק, אולי היינו מקבלים מעט חסד מהשופט הבן זונה.

בתכלס זה לא פנדל בחיים אבל וזה אבל גדול, לשרן זה לא היה קורה, הוא לא היה נותן לשופט את ההזדמנות הזאת, מצפה גם מאיתן להתחיל לשחק חכם יותר, זה נראה שאיתן ב3 עונות האחרונות פשוט עשה ניתוח להסרת המוח.. לא יודע מה עובר עליו, המון החלטות פשוטות שהוא טועה בהן.. הייתי מקבל בהבנה מלאה אם היה בלם צעיר מהנוער שמשתכר 150 אלף יורו אבל איתן הוא לא בלם צעיר של שקל וחצי, יש לו חוזה של סופרסטאר, הגיע הזמן שלו גם להראות את זה.

הריב עם גורדי והשני פנדלים הרצופים.. איתן צריך פסיכולוג.

לדעתי היה פנדל, העבירה שהוא עשה נשרקת 10\10 באמצע המגרש אז ברחבה זה פנדל, אין פאול מיוחד לפנדל. הוא גם העיף אותו עם היד ואת זה לא רואים בהילוכים החוזרים.

גם אני ראיתי במגרש שהוא מאיץ לתוכו ונותן לו את הכתף הזאת ממרחק ובכח, וצעקתי תוך כדי עוד לפני השריקה... אפילו בלי להיכנס לאם זה פנדל או לא, החלטה מאוד מפגרת וחסרת אחריות של טיבי.

הוא חלש מאוד כבר כמה שנים אבל אנחנו תקועים איתו בגלל החוזה המפלצתי שנתנו לו, ואם הוא ימשיך להיות שחקן הרכב העונה, נהיה תקועים איתו גם שנה הבאה (אם הוא יפתח ב-70% מהמשחקים החוזה שלו יחודש אוטומטית לעונה רביעית).

מקווה מאוד שהאופציה הראשונה תהיה אמאדור+ייני, פיבן וטיבי יהיו מחליפים ואולי לא יהיה לטיבי חוזה לעונה הבאה.

לדעתי היה פנדל, העבירה שהוא עשה נשרקת 10\10 באמצע המגרש אז ברחבה זה פנדל, אין פאול מיוחד לפנדל. הוא גם העיף אותו עם היד ואת זה לא רואים בהילוכים החוזרים.

למה זה פנדל לעזאזל?! השחקן נתקע בטיבי ונפל תעשו טובה.

אנשים אומרים שהיה פנדל רק כדי להראות שהוא לא טוב זה ידוע שהוא חרא בלם אבל זה פשוט לא פנדל.

לא יודע, עכשיו אחרי שראיתי שידור חוזר של המהלך זה לא נראה לי עבירה, מה שכן במגרש (לפחות מאיפה שאני הייתי) זה היה נראה עבירה אז אפשר להבין את השופט שצריך להחליט בלי הילוכים חוזרים.

כמו שכבר רשמו פה, הטעות היא של טיבי, למה הוא נכנס למגע עם שחקן שרץ אל מחוץ לרחבה?? פשוט פעולה בלי שכל.