Jump to content

איתן טיבי

Wade

Recommended Posts

אל*

פעם ראשונה שאני לא מצליח להירגע אחרי משחק.

אני פתאום חושב על הטעות של ראייקוביץ שבוע שעבר ונטרף,ההחמצה של אצילי,ההרחקה של מיכהההההה,וטיבי אוי טיבי אני לא בטוח שאתה יכול לפצות על זה ובטח שאני לא הולך לשכוח לך את זה גם הפנדל המטומטם של שבוע שעבר ואלוהים מה עבר לך בראש אני מסתכל בתקציר נכון לא היה פנדל אבל למההההה להתגרות שלא צריך!!! הכשלה על אותו שחקן משבוע שעבר אם אני לא טועה

למען האמת רשמתי פעם אחת, אבל אתה באמת/הבנה במשחק/אהדה טיפה זרים אל זה.

נראה לי שמצאתי תחביב חדש.

למה?

הוא בוחר להציג מציאות מעוותת, להכפיש בכל מילה וליצור אווירה רעה. מרגיש שזה נכון לתקן אותו.

אחי זה לא יעזור ואתה יודע את זה אז חבל על העצבים שלך...

רואה את השלטים במשחקים נגדנו ״ טיבי תעשה לי פנדל״...

שחקן חסר אחריות בתפקיד הכי אחראי שצריך. הוא לא אשם אלא מי שהשאיר אותו ולא הביא בלם אחר אחרי השנה החלשה שלו שנה שעברה.

שחקן שברירת המחדל שלו היא אחורה ולסבך את השוער , לסרבל את המשחק לא ראוי להיות שחקן הרכב במכבי וזה בלי קשר למשחק הזה.

וזה בצער כי אני אוהב אותו כשחקן מכבי , הוא באמת מנסה אבל זה לא מצליח לו והוא לא מספיק טוב לרמה של קבוצה שרוצה אליפות. ואין מקום השנה לנחמדות

פנדל אה לה בן הרוש.

כבר שנים שהוא חלש אבל נראה שאנחנו תקועים עם החוזה שלו.

אבל זה לא פנדל. יודע מה? זה אפילו לא עבירה בדקה ראשונה במרכז המגרש.

בדיוק כמו שלא עושים גליץ' ברחבה, ככה לא עושים לא יוצרים מגע מיותר שכזה. לא מבין מה הוא ניסה להשיג, השחקן ממילא נמצא לבד ורץ לכיוון הקרן. פשוט טיפשות ממדרגה ראשונה, בלי קשר לעובדה שבחיים לא שורקים על זה. וכן, זה הולך ביחד.

אבל זה לא פנדל. יודע מה? זה אפילו לא עבירה בדקה ראשונה במרכז המגרש.

זה לא העניין פה אם זה פנדל או לא, אתה לא רוצה להיות תלוי ביום של שופט, אל תיתן לו את האופציה הזאת בכלל. אני בטוח במיליון אחוז שאם שרן או ז'איר היו במקומו זה לא היה קורה.

בדיוק כמו שלא עושים גליץ' ברחבה, ככה לא עושים לא יוצרים מגע מיותר שכזה. לא מבין מה הוא ניסה להשיג, השחקן ממילא נמצא לבד ורץ לכיוון הקרן. פשוט טיפשות ממדרגה ראשונה, בלי קשר לעובדה שבחיים לא שורקים על זה. וכן, זה הולך ביחד.

לא היה שום מגע מיוחד. כלום שום כלום. זה אפילו לא פאול בדקה השניה בחצי המגרש לא היה כלום.

ראיתי את בהילוך החוזר עכשיו, פנדל לא היה וזה שופט שמגיע לו למות במיטה היום, אבל לטיבי אסור לראות מגרש יותר, די, חלאס, וואו הוא כל כך טיפש, מה עבר לו בראש הריק שלו? לא כתף ולא נעליים, פשוט אסור היה לו לגעת בו, זה הכל.

יאללה רדו מאיתן,לא בעיה שלו.

נתן גוף חוקי,מה רציתם שהוא יעשה? שיתן לשחק פשוט לרקוד עם הכדור ברחבה? אתם לא אמיתיים.

ברור לגמרי שזאת טעות של השופט

שאלוהים יקח אותו

כבר שלוש עונות אני אומר את זה-

אחד הטיפשים שדרך במכבי.ודרכו פה הרבה כאלה.

חוסר אחריות בשילוב חשיבה שהוא איזה פליימיקר עם כדורים של אינייסטה על 50 מטר יוצרת מצב של אי העפלה לשלב בתים של האירופית.

והוא הבלם המוביל שלנו !!! באיזה עולם ???

אבל בכל מקרה היה צריך לחכות לשופט בחוץ ולהוריד אותו על ההחלטה הזאת.

בשלב כזה,במשחק ביתי,בסיטואציה כזאת , בחיים אבל בחיים!לא שורקים על זה.

לא ייאמן כמה פראיירים ולא ווינרים נהיינו.פשוט אנטי מכביזם במיטבו.

חבל ומבאס.להיתקע עוד עונה עם טיבי, וידאר החסר חשק, וראיקוביץ' שמהיום שהוא נולד לא הצליח להדוף פנדל אחד.

בכל מקרה,יום ראשון נגד הגמלים,לקום מחר ליום חדש,

חייבים ללכת להרים את השחקנים במוצ"ש!

לא היה שום מגע מיוחד. כלום שום כלום. זה אפילו לא פאול בדקה השניה בחצי המגרש לא היה כלום.

כמו שכתבתי בנושא שיפוט, זה לא פאול. בחיים. ועדיין, קיבלנו פנדל גבולי, ברור שיש מצב לפנקסנות, למה הכתף הזו? מה היא נתנה? מה העלות מול התועלת? מה היה קורה אם היה נותן לו לרוץ ולהתרחק מהשער? הוא היה שחקן יחיד מול 5-6 שחקני מכבי ועם הפנים לכיוון הקרן.

יכול להיות שאני משוחד כי טיבי זה השחקן הכי שנוא עליי במכבי. יותר נכון היחיד השנוא עליע. אבל עדיין טעות של שחקן ישראלי מצוי. תן לו לרוץ לכיוון בקרן אינעל רבאק. כואב הלב הטעויות האלה.

לא היה כלום, ממש כלום.

לטיבי לא היה ממה להימנע כי הוא אפילו לא שם לו כתף או גרם לנפילה שלו.

לאלה שאומרים שטיבי היה צריך להיות חכם ולהימנע מהסיטואציה, תהיו חכמים אתם גם - אל תצאו מחר מהבית אם אתם לא רוצים שיקרה לכם משהו. תהיו חכמים ותימנעו מהסכנה מראש.

בול אותו דבר.

ביזיון, אני בהלם שהוא שרק על "זה".

שאלוהים יקח אותו

כבר שלוש עונות אני אומר את זה-

אחד הטיפשים שדרך במכבי.ודרכו פה הרבה כאלה.

חוסר אחריות בשילוב חשיבה שהוא איזה פליימיקר עם כדורים של אינייסטה על 50 מטר יוצרת מצב של אי העפלה לשלב בתים של האירופית.

והוא הבלם המוביל שלנו !!! באיזה עולם ???

בעולם שבו אתה חי, ובקבוצה שאתה, אמור לפחות, לאהוד.

לא היה כלום, ממש כלום.

לטיבי לא היה ממה להימנע כי הוא אפילו לא שם לו כתף או גרם לנפילה שלו.

לאלה שאומרים שטיבי היה צריך להיות חכם ולהימנע מהסיטואציה, תהיו חכמים אתם גם - אל תצאו מחר מהבית אם אתם לא רוצים שיקרה לכם משהו. תהיו חכמים ותימנעו מהסכנה מראש.

בול אותו דבר.

ביזיון, אני בהלם שהוא שרק על "זה".

אני חשבתי שהוא הוליך להוציא צהוב על התחזות

יאללה רדו מאיתן,לא בעיה שלו.

נתן גוף חוקי,מה רציתם שהוא יעשה? שיתן לשחק פשוט לרקוד עם הכדור ברחבה? אתם לא אמיתיים.

ברור לגמרי שזאת טעות של השופט

וואלה שחקן רץ החוצה

כל מה שתרצה או לא תרצה לעשות עוד חצי שניה בידיוק זה יכול לקרות מחוץ לרחבה

להגיד לא היה פנדל - מובן

לסנגר על שיקול הדעת שהופעל פה או על האקט ההגנתי - מה????

בעולם שבו אתה חי, ובקבוצה שאתה, אמור לפחות, לאהוד.

אני חשבתי שהוא הוליך להוציא צהוב על התחזות

מה הקשר בין טיבי לזה שאני אוהד את הקבוצה תגיד לי ?

תגיד שאתה קשור לטיבי או משהו מילא יהיה טיפה הגיוני(גם לא) , אבל ככה להגן עליו? וזה לא קשור בכלל בכלל למשחק היום!

טובת הקבוצה מעל הכל.

אני לא בהלם שהוא שרק, ואם הוא לא היה שורק הייתי מחסיר פעימה לרגע וחושב שטיבי מטומטם וסיכן אותנו בצורה חסרת אחריות.

אבל הבנזונה שרק.

טיבי אפס, אני שונא אותו, ושונא את העובדה שאנחנו תקועים איתו וכמו שנילאש הזכיר הוא היה חייב לעוף אחרי שנה שעברה, עוד הרשה לעצמו להשתין מהמקפצה ולומר שהוא לא מצטער, בנזונה.