Jump to content

הראיון עם מנספורד

אליהו_הנביא

Recommended Posts

מצד שני העירייה יודעת שמכבי דיי חסרת אונים בנושא בלומפילד ושכל פזילה לכיוון נתניה תגרום ללחץ עצום מהקהל.

מאמין שמדובר רק באיומים מצד מכבי כדי לגרום לעירייה להוריד את האף.

מכבי לא כזאת חסרת אונים, כבר שנה שלישית שמכבי מחוץ לבלומפילד והמנויים סולד אאוט כשלדעתי גם בסיס האוהדים באיזור נתניה גדל אז לא רואה את מיטש זורק איומים סתם בטח כשבכל השנים שהוא כאן הוא תמיד התכוון למה שאמר ותמיד ביצע את מה שאמר.

למכבי יש עוד אופציות.

מנספורד ממש מצא על מי לאיים, לעיריית תל אביב לא אכפת מהספורט והתרבות בעיר, האירוויזיון לדוגמא הולך להיות בירושלים נטו בגלל שאין מתקן גדול בתל אביב, לצערי החולדה מחזיק אותנו בביצים אם הוא ירצה הוא יהיה ראש עיר גם עוד 10 שנים.

מכבי לא כזאת חסרת אונים, כבר שנה שלישית שמכבי מחוץ לבלומפילד והמנויים סולד אאוט כשלדעתי גם בסיס האוהדים באיזור נתניה גדל אז לא רואה את מיטש זורק איומים סתם בטח כשבכל השנים שהוא כאן הוא תמיד התכוון למה שאמר ותמיד ביצע את מה שאמר.

למכבי יש עוד אופציות.

האוהדים באים לנתניה כי הם מבינים שבלומפילד בשיפוצים ואין ברירה. אם בלומפילד יהיה מוכן ואוהדי מכבי ימשיכו לעמוד בפקקים בדרך לנתניה, מכבי תחטוף אש בהיקף שלא היה פה 15 שנה.

לא בעד ולא כלום, זאת המציאות ומשקר לעצמו מי שטוען אחרת.

אם מנספורד רוצה לשחק פוקר עם עיריית תל אביב- אחלה. רק שלא יאמין לעצמו בטעות.

אני לא אוהב את הכיוון שזה מתפתח אליו. מכבי בדר"כ לא מועדון שמשחק "צ'יקן" ונראה שיש כוונות רציניות בעניין.

בלומפילד לא חייב להיות הפתרון העתידי של המועדון, אבל אין שום סיבה מספיק טובה להמשיך לגרור אותנו לנתניה או למושבה.

אף אחד לא משחק צ'יקן. לבן יש את הקלף הכי חזק שיש אולי. כל העולם יודע שמכבי זה המועדון היחיד שבשבילו בלומפילד שופץ. ממש בני יהודה והפועל השכונתיות צריכות מתקן של 30k עם חנות ותאי צפיה.

מישהו חושב שעיריית תל אביב, שהשקיעה המון כסף בפרוייקט הזה, תרצה לראות ממוצע צופים של 6-7 למשחק?

בכלל. אני מאד אוהב את בן, ואני מאד אוהב את זה שהוא אסרטיבי ודואג לצרכים שלנו בלבד.

מישהו פה באמת חושב שעיריית תל אביב תוכל להרשות לעצמה לאבד את הפוטנציאל הכלכלי של מכבי בבלומפילד אחרי שיפוץ של מיליוני שקלים??

אני לא אוהב את הכיוון שזה מתפתח אליו. מכבי בדר"כ לא מועדון שמשחק "צ'יקן" ונראה שיש כוונות רציניות בעניין.

בלומפילד לא חייב להיות הפתרון העתידי של המועדון, אבל אין שום סיבה מספיק טובה להמשיך לגרור אותנו לנתניה או למושבה.

המושבה זה הרבה פחות גרוע מנתניה (אם בונים שם עוד יציעים) ואני מוכן שם לחכות לאצטדיון גדול ורציני רק למכבי.

אבל בנתניה אין סיכוי שאני ממשיך.

גם אם נניח שמכבי רצינית לגבי זה ותתקבל החלטה לא לחזור לבלומפילד, הלחץ והבלאגן שיבוא מהקהל ישנו את ההחלטה בצ'יק. לא דואג מזה.

אין שום סרט בעולם שבלומפילד מוכן ולא משחקים שם.

חחחחח אנשים אשכרה מאמינים שבלומפילד יהיה מוכן ונישאר בנתניה? זאת חתיכת הזייה.

הכל בסדר, מנספורד עושה את העבודה שלו ומפעיל לחץ על עיריית תל אביב, אוהב אותו מאוד ומאמין בו, הלוואי שישאר כאן לעוד הרבה שנים.

אחלה מנספורד שבעולם. מדבר יפה ורואים שיש על מי לסמוך.

וכל מי שפה שמאמין לאיומים שנמשיך בנתניה - זה מעולה, תבינו שככה זה גם מצטייר בעיני עיריית ת"א שרואים את הרצינות בעיניים של הבחור ומאמינים גם כן.

האוהדים באים לנתניה כי הם מבינים שבלומפילד בשיפוצים ואין ברירה. אם בלומפילד יהיה מוכן ואוהדי מכבי ימשיכו לעמוד בפקקים בדרך לנתניה, מכבי תחטוף אש בהיקף שלא היה פה 15 שנה.

לא בעד ולא כלום, זאת המציאות ומשקר לעצמו מי שטוען אחרת.

אם מנספורד רוצה לשחק פוקר עם עיריית תל אביב- אחלה. רק שלא יאמין לעצמו בטעות.

אני מאמין שהאוהדים יתאחדו מאחורי מיטש במידה ויראו שהעיריה עושה איפה ואיפה ומתעלמת מבקשות מכבי.

בדיוק. מיטש לא אחד שמאיים או עושה משחקים, הוא הבוס כבר עוד מעט 10 שנים ולא קרה אפילו פעם אחת שלא עשה מה שאמר או ששיחק משחקים.

וקיימת גם האפשרות שמכבי תקבל את מה שהיא רוצה.

זה מה שיקרה בסוף.

מהדברים של מנספורד הבנתי שכן קיבלו כבר טיוטת חוזה, מניח שהתנאים שם לא מקובלים על מכבי עדיין.

אבל רק העניין שיש כבר טיוטת חוזה אומרת שבעיריית ת"א מאמינים שבלומפילד יהיה מוכן לעונה הבאה.