Jump to content

כרטיסים לב?ש

itan17

Recommended Posts

אוהד/ת יקר/ה, בהמשך להודעה על הזכאות לרכישת כרטיס למשחק החוץ הקרוב מול הפועל ב"ש, שימו לב כי המכירה מתחילה היום, ג' 28.08 בשעה 19:00. לכל הפרטים :

ממכבי נמסר לי שהמינימום הוא 20.

רציני? זה קצת מביך... בדיוק שלחתי למכבי הודעה בפייסבוק לשאול כמה ניקוד יש לי וראיתי שלפני 11 חודשים היה לי 21 (ועוד פספסתי את 2 הטוטו).

מסתבר שעכשיו יש לי 45.

השיטה רצה כבר בערך עונה וחצי? 20 נקודות זה בממוצע 10 משחקים? יש לנו רק 1500 אנשים שבאו למעל 10 משחקי חוץ מתוך נניח 25? (הורדתי כמה משחקים שלא היו בהם ניקוד כמו ב"ש חוץ או חיפה חוץ)

0:2 על סראפסבורג ו-1:1 בבש יהיה אדיר

לדעתי לא בשמיים לנצח אותם גם בגלל שכבר ניצחנו וגם בגלל שהם לא מוכנים בכלל.

אבל אני יהיה מרוצה גם כמו שרשמת...

0:2 על סראפסבורג ו-1:1 בבש יהיה אדיר

מקווה שאיביץ' יעלה בטרנר בגישה לא פחדנית כמו שג'ורדי עלה עונה שעברה. פספסנו שם הזדמנות לנצח אותם שהיו נגדנו בעשרה שחקנים באחד המשחקים הכי מביכים שלנו בעידן ג'ורדי. נכון זה רק מחזור שני אבל לנצח אותם בטרנר לא בשיא הגארבג' זאת חתיכת הצהרה להמשך העונה.

רציני? זה קצת מביך... בדיוק שלחתי למכבי הודעה בפייסבוק לשאול כמה ניקוד יש לי וראיתי שלפני 11 חודשים היה לי 21 (ועוד פספסתי את 2 הטוטו).

מסתבר שעכשיו יש לי 45.

השיטה רצה כבר בערך עונה וחצי? 20 נקודות זה בממוצע 10 משחקים? יש לנו רק 1500 אנשים שבאו למעל 10 משחקי חוץ מתוך נניח 25? (הורדתי כמה משחקים שלא היו בהם ניקוד כמו ב"ש חוץ או חיפה חוץ)

זה לא מביך, זה פשוט בושה וחרפה. זה אומר שאין יותר מ-1500 אוהדים (ואני לארג' עם המספר) שהולכים ליותר מעשרה משחקי חוץ בשלוש שנים? איך זה יכול להיות?

או שהרוב לא קונים דרך לאן...

נותן ניקוב לדרבי בית במזרחי עליון תמורת כרטיס לב"ש

בן אדם שצריך ניקוב לדרבי בית, כנראה שאין לו כרטיס לטרנר.

בן אדם שצריך ניקוב לדרבי בית, כנראה שאין לו כרטיס לטרנר.

לפעמים יוצא שרק חבר אחד מקבל כרטיס או משהו והוא מעדיף לקחת עוד מישהו לדרבי בבית,שווה תניסיון...

לפעמים יוצא שרק חבר אחד מקבל כרטיס או משהו והוא מעדיף לקחת עוד מישהו לדרבי בבית,שווה תניסיון...

שווה את הניסיון. זה בערך המצב שלי.

דבר איתי מחר