Jump to content

כרטיסים לב?ש

itan17

Recommended Posts

כרטיסים לחמישי כבר יש ואני מקווה שתהיה התעוררות במכירה, אבל מישהו יודע מה קורה עם כרטיסים לטרנר?
מן הסתם זה יהיה לפי הניקוד, אבל נשארו בסה״כ ארבעה ימים.

בטח תצא הודעה מסודרת ביום חמישי-שישי

מאמין שמי שקיבל הודעה נגד באר שבע בחוץ בסוף השנה ורכש יקבל שוב הודעה(ובצדק כמובן)

דווקא במשחק של שנה שעברה היו הרבה מאוד סמרטוטים שלא רכשו (לא מצטער על המילה!), אני זוכר איך היינו צריכים לרדוף ולשכנע אנשים לבוא ולקנות.

בטח תצא הודעה מסודרת ביום חמישי-שישי

מאמין שמי שקיבל הודעה נגד באר שבע בחוץ בסוף השנה ורכש יקבל שוב הודעה(ובצדק כמובן)

חמישי שישי זה מאוחר המשחק בראשון.

מה זה קשור למשחק ההוא בב״ש? הוא לא צבר ניקוד...

דווקא במשחק של שנה שעברה היו הרבה מאוד סמרטוטים שלא רכשו (לא מצטער על המילה!), אני זוכר איך היינו צריכים לרדוף ולשכנע אנשים לבוא ולקנות.

כן זוכר שדיברנו על זה מחוץ לטרנר

בכל מקרה מקווה מאוד שמי שלא רכש לא יקבל הודעה ואחריו בתור (בניקוד) כן יקבלו

רוב הסיכויים שמי שקיבל בפלייאוף בעונה שעברה יקבל גם הפעם, למרות שהיה אח"כ משחק עם שתי נקודות אז היחידים שכנראה בסכנה הם אלו שהיו גבוליים באותו משחק בטרנר.

רוב הסיכויים שמי שקיבל בפלייאוף בעונה שעברה יקבל גם הפעם, למרות שהיה אח"כ משחק עם שתי נקודות אז היחידים שכנראה בסכנה הם אלו שהיו גבוליים באותו משחק בטרנר.

המשחק בטרנר לא צבר נקודות ואח״כ היה משחק חוץ נגד בני יהודה לסיום העונה נדמה לי עם שתי נקודות.

אני זוכר שאפילו כאלה עם ניקוד רחוק ממקסימלי קיבלו זכאות, מה שאני לא זוכר אם אי הרכישה לטרנר בסוף שנה שעברה למי שזכאי ביטלה את הניקוד, כי אז זה משנה הכל? אבל זה גם לא הגיוני.

לא מאמין שביטלו ניקוד, אוהד לא חייב לנצל את זכאותו , גם אם יש לו ניקוד, עדיין יש אוהדים עם סיבות אמיתיות ולא של פחדנים.

לא חושב שבשנה שעברה בסוף נגד בני יהודה היה ניקוד

ברור שהיה, 2 נקודות.

לא חושב שבשנה שעברה בסוף נגד בני יהודה היה ניקוד

מכבי תל אביב תתארח ביום שני, 21.5 בשעה 21:00, באצטדיון המושבה למשחק האחרון של העונה נגד בני יהודה.

במשחק זה תיושם שיטת הניקוד, כאשר בעל מנוי שירכוש כרטיס יקבל 2 נקודות

שלחו הודעות !!

אוהד/ת יקר/ה! בהתאם לניקוד שצברת ע"פ שיטת הניקוד, הינך זכאי לרכוש כרטיס למשחק החוץ הקרוב מול הפועל ב"ש (יום א', 02.09, באצטדיון טרנר). בהצגת ומסירת פרטי מנוי מלאים ניתן לרכוש את הכרטיס דרך המוקד הטלפוני 8780*, קופות לאן בפרישמן 42, ת"א או דרך אתר לאן בלינק .......