Jump to content

מבוכה

melody

Recommended Posts

אתמול ביציע הרגשתי מבוכה גדולה שזה הקהל שאני שייך לו. אלפי אוהדים שמלווים כל טעות של שחקן שלנו בשריקות בוז במקרה הטוב או ב"איחולים" במקרה הרע.

בואו נדמיין סיטואציה בה שחקן כבר איבד 2 כדורים בזמן קצר כאשר במקרה מס 1 הם היו מלווים בשריקות בוז ואנחות "נווו מההה יא זבל" , ומקרה 2 בו האיבודים מלווים בתגובה נורמלית

עכשיו השחקן מקבל כדור לרגל באיזה מן המקרים הסיכוי שלו לבצע פעולה טובה הוא גדול יותר?

אין צורך לענות נכון? אז אני כותב פה בפורום ותוך כדי מבין שאני משכנע את המשוכנעים אז מה לעזאזל עושים עם החרא הזה? למה הקהל שלנו כזה מסריח? נשבע שבגול של שכטר עוד שנייה הקאתי מרמת הצביעות.

אתה באמת חושב ששחקן שומע מישהו במזרחי עליון שצועק: "נו מה? יא זבל"?

אנשים מוציאים את התסכול שלהם מפעולות מסוימות וזה טבעי, כל עוד מדובר בבודדים ולא בחלק גדול מהקהל שמקלל ביחד/שורק שריקות בוז אז הכל טוב.

בסוף המשחק (אחרי התודה מהקהל, שכל השחקנים כבר בצד המערבי ליד ה"מנהרה") חלק מהקהל במזרחי עודד את שכטר. הוא בתגובה מחה כפיים והתחיל ללכת לכיוון המזרחי אבל אז התחילו שריקות בוז, אז הוא פשוט עצר, הסתובב וירד לחדר הלבשה.

אחלה קבלת פנים לשחקן שבלי הגול שלו אני בכלל לא בטוח שהיינו מנצחים.

אנשים מוציאים את התסכול שלהם מפעולות מסוימות וזה טבעי, כל עוד מדובר בבודדים ולא בחלק גדול מהקהל שמקלל ביחד/שורק שריקות בוז אז הכל טוב.

יש אוהדים שידאגו שישמעו. בטח כששחקן נמצא קרוב למזרחי באותו רגע

בסוף המשחק (אחרי התודה מהקהל, שכל השחקנים כבר בצד המערבי ליד ה"מנהרה") חלק מהקהל במזרחי עודד את שכטר. הוא בתגובה מחה כפיים והתחיל ללכת לכיוון המזרחי אבל אז התחילו שריקות בוז, אז הוא פשוט עצר, הסתובב וירד לחדר הלבשה.

אנשים חושבים שזה מגניב לשרוק לו בוז בגלל העבר שלו.

נראה לי שמיצינו כבר את עניין הלשנוא שחקן של הפועל לשעבר ובסוף להפוך אותו לאהוב הקהל כמו עם זהבי ובן חיים כבר מיצינו את העניין הזה.

היום הוא במכבי וצריך לתמוך בו.

אנשים חושבים שזה מגניב לשרוק לו בוז בגלל העבר שלו.

נראה לי שמיצינו כבר את עניין הלשנוא שחקן של הפועל לשעבר ובסוף להפוך אותו לאהוב הקהל כמו עם זהבי ובן חיים כבר מיצינו את העניין הזה.

היום הוא במכבי וצריך לתמוך בו.

לגמרי.

גם מי שישמע, מבחינתי הוא כבר יותר מזוהה עם בית"ר מאשר עם הפועל.

לא אהבתי את שכטר בכלל, כי היה שחקן יריב שעשה לנו מלא צרות, אבל עכשיו הוא שלנו.

הלאה.

הבעיה שזה לא מישהו בודד

אתמול כשרייקו העיף כדור החוצה בנסיון מסירה היה הרבה רחש בקהל ואחר כך גם קצת בוז

וגם כשהוא מקבל תכדור אחורה לפעמים מתחיל רחש כמו שהיה בתקופת פאבלו

זה משפיע

אנצל את הספק במה כדי לציין את מכבי פנטיקס על תחילת עונה טובה מאוד בכל מה שקשור לעידוד וגוש

ובכלל אני חושב שהייתה תצוגה לא רעה בכלל אתמול של הקהל (מי שמצפה שלא יהיה נווו וכוסראבק אחרי קומבו של איבודי כדור כנראה יבלה את כל חייו בציפיה)

אחלה שכטר, למזלנו שכטר ותיק, בחור חכם. הוא יודע שאת הצד הזה הקהל הוא יקנה שיעבור קצת זמן ועם עוד קצת כיבושים.

בתור אוהד שלרוב נמצא בצד האנטי, ברגע ששכטר לובש את החולצה הצהובה ויודע בדיוק מה אומרים ומה עושים ומה לא.. אין לנו ברירה אלא לעודד ולתמוך בו. הפוקוס על מכבי ולא על הקהל של מכבי וצריך להעניק לקבוצה ולשחקנים את כל התמיכה שבעולם גם כשפחות מתאים. חלאס עם החלטורות, מאסנו מבלאגנים פנימיים.

היו כמה שפשוט לא הפסיקו לקלל את טיבי, באמת אני שואל למה הם באים? לפרוק עצבים. כל פעןלה של טיבי וראיקו מלווה בקללות, מדהים איזה אוהדים, איך זה בדיוק יכול לתרום.

מביך. באמת אני מתבייש שיש אוהדים כאלה

אני לא מבין, זה חדש לכם כל הסיפור הזה?

זה היה מאז ומתמיד, יש כאלה שפולטים קללה או שתיים וממשיכים לעודד כרגיל (לגיטימי לגמרי עם כל האמוציות תוך כדי משחק) ויש חארות שבאים רק לקלל ומחפשים כל הזדמנות לשפוך את החרא שלהם, זה לא הולך להשתנות.

הפתרון- שבו כמה שיותר קרוב לגוש, כמות החרא פוחתת משמעותית

חשוב לציין שאנשי הגדר ניסו להשתיק את זה.

שכטר אחד האהובים/שנואים בליגה

הוא שחקן מאוד מעצבן מאוד מאוד מאוד מעצבן אפילו. הנפילות ההתחזויות והפרובוקציות, בוסף הוא גם שחקן שהיה בהפועל ושר שם נגד מכבי.

מצד שני, החיוך שלו, ההתנהגות, הליצנות התשוקה לכדורגל וגם המנהיגות, אלה דברים שקשה לא לאהוב.

שחקן (ועוד חלוץ) במשחק הראשון/שני שלו בקבוצה לוקח עליו את האחריות/מנהיגות מנהל מנווט את השחקנים מסמן לשחקני ההגנה לא לעלות בקרן בדקות הסיום כשאנחנו מובילים.

זה גם נכס לקבוצה אבל מעבר זה פשוט משהו שאני אוהב מאוד אצל שחקן (ואדם )

"הצבר"

* אני מאוד מקווה שיש לו מספיק שכל לא להחריף את הקרע עם הקהל הקיצוני ואני מאמין ומקווה שחוץ מכמה "אוהדי עצמם" הרוב לאט לאט יתחבר

שכטר אחד האהובים/שנואים בליגה

הוא שחקן מאוד מעצבן מאוד עם הנפילות ההתחזויות והפרובוקציות, בטח שהוא שחקן שהיה בהפועל ושר נגד מכבי.

מצד שני, החיוך שלו, ההתנהגות, הליצנות התשוקה לכדורגל וגם המנהיגות, אלה דברים שקשה לא לאהוב.

שחקן (ועוד חלוץ) במשחק הראשון/שני שלו בקבוצה מסמן לשחקני ההגנה לא לעלות בקרן בדקות הסיום כשאנחנו מובילים

זה גם נכס לקבוצה אבל מעבר זה פשוט משהו שאני אוהב מאוד אצל שחקן (ואדם )

"הצבר"

* אני מאוד מקווה שיש לו מספיק שכל לא להחריף את הקרע עם הקהל הקיצוני ואני מאמין ומקווה שחוץ מכמה "אוהדי עצמם" הרוב לאט לאט יתחבר

הכל מדויק.

חברה שחושבים שהם אוהדים גדולים והורסים את הקבוצה. איכס.

אני ישבתי במזרחי עליון והיו כמה רגעים שחשבתי שנכנסתי בטעות למערבי. אנשים מקללים את השחקנים, שורקים בוז ואומרים לי לשבת (קצת זמן אחרי זה הבקענו אז לא יצא לי לענות לו והמשכתי לעמוד עד הסוף) יש אנשים שחבל שהם אוהדי מכבי.

מהצד היותר טוב זה העידוד של 90 דקות (קרדיט לפנאטיקס) והבוז שכרגיל עוזר.

יום חמישי צריכים את כולם אחד המשחקים החשובים שלנו העונה. יאללה מכבי!

ראיתי את המשחק בטלוויזיה.. כל טעות של שחקן שלנו אתה שומע רעשים מהקהל כאילו שהוא מכר אותנו לדאע"ש.. ולא משנה מה השחקן עשה בשביל המועדון.

ואלה אותם אנשים שמקללים את שכטר כאילו חלוצים ישראלים תותחים דופקים על הדלת בקריית שלום ומתחננים שניקח אותם. אנשים שהורגלו לטוב מדי

חח אתה מסתלכט? לא באמת משנה אם הטא שומע מה נאמר אלא כל הרחשים האלה והבוז כבר יעשו את שלהם

חח אתה מסתלכט? לא באמת משנה אם הטא שומע מה נאמר אלא כל הרחשים האלה והבוז כבר יעשו את שלהם

תגיד לי מה אתה עושה צחוק? נראה לך ששחקנים שמים לב ל"רחשים מהיציע"?

הם שמים לב אם כל היציע מקלל, אבל אנשים שמוציאים קצת קיטור לא באמת מזיזים להם.

נגד חיפה לא שמעתי כלום מלבד קצת קללות לשכטר שהושתקו מהר, גם השחקנים שלך לא שמעו מעבר לזה.

נגד חיפה לא שמעתי כלום מלבד קצת קללות לשכטר שהושתקו מהר, גם השחקנים שלך לא שמעו מעבר לזה.

וגם אם הם שומעים, זה קורה בכל העולם. אם שחקן טועה לגיטימי שתהיה תגובה מאוכזבת מהקהל.

דני נו נראה שאתה תמיד מחפש בכוח מה לא בסדר עם הקהל. זה לא שהקהל שלנו מושלם אבל בחייאת ראבק אם אתה רוצה אצטדיון בלי תגובות של אנחות אחרי פעולה לא טובה לך למשחקים של הפועל רעננה וק"ש. גם תמיד יהיה את הסתומים שבאים רק לקלל אבל מפה ועד מבוכה ובושה אתה כל הזמן פותח נושאים דרמטיים על סתם.

חבל שראיקו לא שומע את השירי נאצה שלי