Jump to content

סיכום הניצחון על חיפה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | 2-0 עם תחושת החמצה לספירה

Sawyer

Recommended Posts

רק רוצה להגיד לגבי יונתן כהן, שבסופו של דבר, כל עוד אתה לא חוטף בגללו, והוא מספק מספרים, זה מה שחשוב. מעדיף מישהו שאולי לא יהיה טוב 90 דקות, אבל יביא מספרים (או יתחיל מהלך כזה). שוב, כל עוד אנחנו לא חוטפים בגלל זה. בסופו של דבר, עם זה מנצחים משחקים, ולא עם מחמאות על משחק טוב שבו הקבוצה שלך לא כבשה (או חטפה יותר משכבשת בעצמך).

בהיאמר זאת, עדיין יש לו קילומטראז' לא קטן לעבור כדי להפוך לשחק מספיק שלם. אבל ההתחלה בהחלט טובה. אולי בעמדה אחרת (כמו מתחת לחלוץ מה שיותר מתאים לו לדעתי) אולי אפילו יראה יותר טוב. בכל מקרה, 2 שערים ובישול ב-2 משחקים זה הספק טוב. מה שאני אוהב במיוחד בו, וזה אני אעריך בכל שחקן ולא משנה כמה טוב הוא יהיה, שהוא בוחר להישאר במקום שהוא יודע שהסיכוי לקבל דקות הוא קטן במטרה להוכיח שהוא טוב מספיק להיכנס להרכב (או אפילו לסגל במקרה שלו). בניגוד להרבה אחרים שבוחרים לברוח למקום הנוח בקבוצה אחרת חלשה יותר עם רף ציפיות ולחץ נמוך יותר. הוא ממש התעקש על זה, ובינתיים קוטף את הפירות, אז שרק ימשיך כך ומקווה שנהנה ממנו עוד הרבה בעתיד.

לאור פתיחת העונה אני לא חושב שמגיע לו הרכב כרגע, אבל בעקבות הביקורות אני חש צורך לציין שריקן עשה אחלה עבודה טקטית על אזולאי בחצי הראשון

הוא כל כך חלש.

ממש לשחק עם שחקן פחות.

יוני טוב על חוזז בכמה רמות סלחו לי.

חסר לנו בשנה הקודמת השחקנים שמחפשים את התאכלס, שמאיימים על השער. חוזז זה עוד אחד שלא למד מתי למסור ומתי לבעוט, וחוץ ממהירות (כרגע !) אין בו הרבה. כשאני רואה את יוני אני רואה שחקן לא בשל אבל שכן יכול לתרום השנה. מה גם שהאופי שלו חזק ושכולם קברו אותו הוא נלחם כמו מטורף קיבל את הצאנס שלו ולקח בשתי ידיים, בניגוד לחוזז.

ריקן מזעזע כרגע והורס לנו את המשחק, טכניקת המסירה שלו כל כך גרועה לפעמים, הוא לא יכול לקבל הרכב בחיים כרגע, ובאופן כליי הגיע הזמן לחזק את העמדה הזאת משמעותית.

לגמרי קרוס אגדי. זה נכון שיוני עוד מחפש את הקצב שלו (וכל הקבוצה בעצם) אבל הפעולות המעטות שהוא עושה- הן איכותיות ושוות זהב. היופי במינימליזם. ברור שיוני צריך ואמור להשתפר.

אני חושב שמבין ה"צעירים" שהשתלבו העונה, הוא וגלזר עם הפוטנציאל הכי גבוה.

יש משהו בילד הזה, יוני, שמזכיר לי את.. (אני הולך לחלל את שמו אבל לא לשווא) זהבי.

ריקן מזעזע כרגע והורס לנו את המשחק, טכניקת המסירה שלו כל כך גרועה לפעמים, הוא לא יכול לקבל הרכב בחיים כרגע, ובאופן כליי הגיע הזמן לחזק את העמדה הזאת משמעותית.

הוא היחיד שיכול לאיים על השער מבין הקשרי אמצע

הוא היחיד שיכול לאיים על השער מבין הקשרי אמצע

ביצים שלי. הוא לא עושה שום דבר כמו שצריך חוץ מזה פעמיים-שלוש במשחק. זה שהוא רץ באמוק מטומטם לרחבה של היריבה כשהכדור אצל הבלמים, או כשגולסה ופרץ נתקעים במרכז תחת לחץ, ולא קולט מה הבעיה, מבטל כל מה שתגיד לזכותו.

גם הלחץ שלו זה משהו בלתי ניתן לצפייה. סתם דופק ספרינט למובילי הכדור, בלי מחשבה על אופציות מסירה, בלי ראייה צעד אחד קדימה.

אסור בשום פנים להגיע למצב שיוני לא נמצא לפחות בסגל. וכמה שיותר הרכב.

אם נבנה אותו נכון הוא השחקן שיכול להגיע הכי גבוה בזמן הכי סביר מכל הסגל שלנו לדעתי. יש לו בעיטה והרמה שפשוט לא רואים פה. יש לו גם טיפול טוב בכדור כשלא תוקעים אותו בכנף ימין.

חבל לפספס את זה...

הראשון מדהים.

בשני וידאר מתעלם מדוס סנטוס שבא ללחוץ את היד זכר לדריכה של הכלב הזה בשנה שעברה