Jump to content

סיכום הניצחון על חיפה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | 2-0 עם תחושת החמצה לספירה

Sawyer

Recommended Posts

אני דווקא התרמתי מאד מציקו. בסיס מעולה ורואים שהוא אוהב כדורגל. מהלכים קטנים שמראים על חשיבה נכונה גם אם הם לא הלכו ספציפית אתמול, שובר את הבנאליות ההתקפית שלנו.

בספורט 5 כתוב שאוהד של חיפה צפוי לקבל עונש כי הוא נשך שוטר חחחחחחח

וככה גבירותי ורבותי התחיל האיידס.

-יונתן כהן למעט מצבים נייחים בהם הוא עושה פעולות יפות, ועוד פעולה נחמדה ברגל ימין שחיימוב לקח, נתן עוד משחק מאוד מאוד פושר בלשון המעטה. אין בו כרגע שום דבר מיוחד, בטח לא משהו שמצדיק סגל כשחקן התקפה במכבי הנוכחית.

-שרן צריך לעלות לפני טיבי גם עם רגל אחת קשורה.

-צ׳יקו במשחק מזעזע

-פעם ראשונה מזה הרבה זמן שאני מאוד מתלהב מהספסל שלנו התקפית. כל כך הרבה כלים נמצאים שם שיכולים לשנות משחק. עצם העובדה שאתמול העלנו את מיכה ועטר, ועדיין היו על הספסל שחקנים כמו אצילי וידאר ואפילו רוסלן.. ואוו.

יונתן כהן למעט מצבים נייחים בהם הוא עושה פעולות יפות, ועוד פעולה נחמדה ברגל ימין שחיימוב לקח, נתן עוד משחק מאוד מאוד פושר בלשון המעטה. אין בו כרגע שום דבר מיוחד, בטח לא משהו שמצדיק סגל כשחקן התקפה במכבי הנוכחית.

כשחקן סגל הוא לגיטימי בטח עדיף על שויינפלד ושיפור מיצחקי של השנים האחרונות.

כשחקן סגל הוא לגיטימי בטח עדיף על שויינפלד.

את שוינפלד אני לא מחשיב כשחקן התקפה. במקרה שלו הייתי אומר שמחוזז ראיתי יותר במעט ששיחק מבחינה התקפית, ובסופו של דבר זאת תהיה טעות לטעמי להשאיר גם את חוזז וגם את כהן. אחד מהם יתייבש אם לא שניהם ואם יש זמן בו הם צריכים לשחק זה עכשיו.

יוני כהן נותן לנו איום במצבים הנייחים וזה משהו שמאוד חסר לנו. גם כשלא שיחק בעמדה הטבעית שלו הוא עם 2 שערים ובישול ב-2 משחקים. אם צריך להשאיל אחד מהם אז הייתי משאיל את חוזז.

יוני כהן

א. השחקן הכי מהיר אתמול על המגרש ( 34.6 קמ"ש)

ב. השחקן עם הכי הרבה ספרינטים במכבי ושלישי על המגרש עם 61 ספרינטים שלישי ( מבוקה ורקוביצה עם 62 כ"א)

ג. השחקן מס' 2 בכמות הק"מ על המגרש ( 9.9 - גולסה ראשון )

אין ספק נתונים מרשימים

לא היה איזה נתון על אמאדור שפתח בעונה האחרונה איזה 30-35 משחקים רצוף?

מחזר ראשון בליגה במכבי - נפצע ויחציץ ככל הנראה (לפחות) גם את המחזור השני

ליוני כהן הייתה גם איזה פריצה מטורפת לאמצע במחצית השנייה שרק בזכות זה שמבוקה הצליח בקושי לגבור עליו פיזית הוא לא הגיע למצב של 1 על 1 מול שוער

יוני כהן נותן לנו איום במצבים הנייחים וזה משהו שמאוד חסר לנו. גם כשלא שיחק בעמדה הטבעית שלו הוא עם 2 שערים ובישול ב-2 משחקים. אם צריך להשאיל אחד מהם אז הייתי משאיל את חוזז.

יוני כהן

א. השחקן הכי מהיר אתמול על המגרש ( 34.6 קמ"ש)

ב. השחקן עם הכי הרבה ספרינטים במכבי ושלישי על המגרש עם 61 ספרינטים שלישי ( מבוקה ורקוביצה עם 62 כ"א)

ג. השחקן מס' 2 בכמות הק"מ על המגרש ( 9.9 - גולסה ראשון )

אין ספק נתונים מרשימים

יוני כהן כל הזמן רץ ללחוץ באורך את השוער וההגנה שלהם. אני מאוד אהבתי את המשחק שלו, למרות שברור שהוא מרגיש נוח יותר באמצע.

הכל אחלה, אבל בכל מה שקשור לכדורגל שוטף, לא ראינו ממנו כלום עד שמיכה שנכנס, וגם אחר כך תרומתו הסתכמה בקרוס אחד (נהדר), בעיטה טובה לשער, שתי קרנות טובות ונדמה לי שגם מצב חופשי אחד סביר. אז אפשר לומר על פריצה (נניח) באחד על אחד שנסגרה ע"י מבוקה בקלות שהיא "מטורפת", ואפשר להודות שהוא לא שיחק מי יודע מה, באופן שדי הזכיר את מה שקרה בדרבי.

הכל אחלה, אבל בכל מה שקשור לכדורגל שוטף, לא ראינו ממנו כלום עד שמיכה שנכנס, וגם אחר כך תרומתו הסתכמה בקרוס אחד (נהדר), שתי קרנות טובות ונדמה לי שגם מצב חופשי אחד סביר. אז אפשר לומר על פריצה (נניח) באחד על אחד שנסגרה ע"י מבוקה בקלות שהיא "מטורפת", ואפשר להודות שהוא לא שיחק מי יודע מה, באופן שדי הזכיר את מה שקרה בדרבי.

שחקן עובד כל-כך קשה ומתרכז בעבודה השחורה, יהיה לו קשה להביא את היכולות האמיתיות שלו במהלך המשחק.

מה לעשות? הוא מתעייף.

שחקן עובד כל-כך קשה ומתרכז בעבודה השחורה, יהיה לו קשה להביא את היכולות האמיתיות שלו במהלך המשחק.

מה לעשות? הוא מתעייף.

מה? מאיפה זה בא ההסברים האלה? שחקן כדורגל צריך לעבוד קשה. בשני הצדדים. אם הוא לא מסוגל לעשות עבודה שחורה ואז לעצור כדור ולמסור אותו כמו בן אדם, אז שלא יהיה שחקן כדורגל.

(למען ההבהרה, כי מייד יהיה מי שיקפוץ - אני לא אומר שכהן לא שחקן כדורגל, רק שזה לא יכול להיות הסבר ליכולת חלשה. לא של כהן, ולא אף אחד)

בספורט 5 כתוב שאוהד של חיפה צפוי לקבל עונש כי הוא נשך שוטר חחחחחחח

לא ידעתי שקופים נושכים ככה צריך להביא מאלף פעם הבאה.

הכל אחלה, אבל בכל מה שקשור לכדורגל שוטף, לא ראינו ממנו כלום עד שמיכה שנכנס, וגם אחר כך תרומתו הסתכמה בקרוס אחד (נהדר), שתי קרנות טובות ונדמה לי שגם מצב חופשי אחד סביר. אז אפשר לומר על פריצה (נניח) באחד על אחד שנסגרה ע"י מבוקה בקלות שהיא "מטורפת", ואפשר להודות שהוא לא שיחק מי יודע מה, באופן שדי הזכיר את מה שקרה בדרבי.

אף שחקן אתמול לא היה טוב עד שמיכה נכנס. דווקא לפני שמיכה נכנס הוא שיחק יותר טוב מכמה שחקנים שלנו.

לגמרי קרוס אגדי. זה נכון שיוני עוד מחפש את הקצב שלו (וכל הקבוצה בעצם) אבל הפעולות המעטות שהוא עושה- הן איכותיות ושוות זהב. היופי במינימליזם. ברור שיוני צריך ואמור להשתפר.

מה? מאיפה זה בא ההסברים האלה? שחקן כדורגל צריך לעבוד קשה. בשני הצדדים. אם הוא לא מסוגל לעשות עבודה שחורה ואז לעצור כדור ולמסור אותו כמו בן אדם, אז שלא יהיה שחקן כדורגל.

(למען ההבהרה, כי מייד יהיה מי שיקפוץ - אני לא אומר שכהן לא שחקן כדורגל, רק שזה לא יכול להיות הסבר ליכולת חלשה. לא של כהן, ולא אף אחד)

לא יודע. אני רואה שחקן שלא משחק בעמדה שלו (וכמדומני גם כמעט ולא שיחק בה כל הקריירה) ומציג נתונים פנטסטיים. לטעמי אם יעבור לצד ימין נראה ממנו הרבה יותר במשחק השוטף.

לא יודע. אני רואה שחקן שלא משחק בעמדה שלו (וכמדומני גם כמעט ולא שיחק בה כל הקריירה) ומציג נתונים פנטסטיים. לטעמי אם יעבור לצד ימין נראה ממנו הרבה יותר במשחק השוטף.

הוא לא יכול לשחק כשחקן כנף. אם כבר העמדה שלו צריכה להיות כסקנד סטרייקר או מתחת לחלוץ. זה ממש לא משנה אם תציב אותו בימין או שמאל.

יחסית לשחקן ששיחק את המשחק השני שלו העונה, בתפקיד שזר לו, הוא נותן אחלה תפוקה. עם הזמן אני מאמין שהוא יידע איך לבוא לידי ביטוי בצורה טובה יותר מהאגף.

בקשר ליכולת הנהדרת שלו במצבים הנייחים- לא מבין את הסוג של זלזול שהאספקט הזה מקבל. מצבים נייחים זה חלק מהותי מהמשחק. בוזגלו בשיא שלו בבאר שבע, קרוס בריאל, טועמה בהפועל, זה שחקנים שהיה חלק מרכזי בהצלחה של הקבוצה בעיקר בזכות היכולת שלהם במצבים נייחים, ואם יש לנו שחקן שתורם לנו באספקט הזה אז לא צריך להגיד " חוץ מחופשיות הוא חלש" אלה " יש לנו שחקן שכבר הביא לנו 2 נצחונות גדולים בעזרת החופשיות האלה". במיוחד בלוח משחקים צפוף וקשה שלא פשוט להציג יכולת גבוהה כל הזמן, הקרן פה, החופשית שמה יכולים להכריע. חווינו את זה על בשרינו כשב"ש בשנים האחרונות מוציאה כמה נצחונות דחוקים וקשים בעזרת איזה קרן באשדוד או חופשית בכפר הסבא.

אם זה נשמע כאילו אני מזלזל בחשיבות החופשיות, זה ממש לא המצב. מציין את זה כל פעם כי זה ככ משמעותי.

אבל יצטרך לתת קצת יותר דקות כמו ה30 האחרונות ולא כמו ה60 הראשונות, גם עם החופשיות.

חוצמזה, גם אצילי לא פראייר. זה לא שזה הוא או כלום.

לא היה איזה נתון על אמאדור שפתח בעונה האחרונה איזה 30-35 משחקים רצוף?

מחזר ראשון בליגה במכבי - נפצע ויחציץ ככל הנראה (לפחות) גם את המחזור השני

כן, שחקן בלי עבר פציעות. הפציעה הזאת אבל זה סתם חוסר מזל.