Jump to content

סיכום הניצחון על חיפה בנתניה אחריי צפייה בש.ח | 2-0 עם תחושת החמצה לספירה

Sawyer

Recommended Posts

אני חושב שלא מדברים מספיק על ריקן.

הוא יכול לשחק נגד חדרות למיניהן. כל משחק עם טיפה יותר אינטנסיביות והוא לא מסוגל לעשות כלום.

פיקנטריות:

1. דקה 4:40 של המשחק, אנחנו שורקים בוז חזק לחיימוב שמחזיק את הכדור, אני קולט שזו פעם ראשונה שאנחנו שורקים בוז ואז מבין שאשכרה עד הדקה הזו, הם לא נגעו בכלל בכדור ליותר משניה ובגלל זה רק עכשיו מגיע הבוז (וגם זה כשהשוער שלהם מחזיק בכדור ולא ההתקפה).

2. חוץ למכבי, הכדור מתגלגל לטיבי (עוד לפני הוצאת החוץ) וטיבי מתחיל משחק מכדור קרקע כמו שיכור במקום לתת למישהו שיוציא את החוץ.

מבחינת הקהל: די בזיון.

לא דחפנו פרט לפתיחה ואחרי שמכבי שמה גול. אנחנו אמורים לדחוף אותם ולא הפוך.

איך לא שמנו להם 3 איך????

אני חושב שלא מדברים מספיק על ריקן.

הוא יכול לשחק נגד חדרות למיניהן. כל משחק עם טיפה יותר אינטנסיביות והוא לא מסוגל לעשות כלום.

גם נגד הפועל היה זוועת עולם. אז לא יודע אם זה תקף גם לחדרות.

גול ממצב נייח !

מתי היה לנו בפעם האחרונה בליגה ?

אשקלון חוץ שנה שעברה לדעתי (יצחקי נגח לעצמו על הרגל)

לגבי המחמאות לסאבוריט -> אהבתי מאוד את המשחק שלו.. הוא בסדר גמור בהגנה ולא ככ טוב בהתקפה, אבל זה יותר טוב מהפרסי

אגב, שלוש שנים מינוס חודש (26/8/18 - 26/9/15) אחרי שהוא שם מולם את ה2-0 בדקה 93 בסמי עופר, שוב דור פרץ חותם את תוצאת המשחק מול חיפה.

צ’יקו מאכזב ברמה של לשחרר..

יש לכל שחקן ימים טובים ורעים אבל נראה שהוא פשוט לא מספיק טוב.. יכולת מסירה, טכניקה ובעיטה ברמה נמוכה.

ממש לא נראה שהוא ברמה של וואקמה או הסלביינק גם בתכונות החזקות שלו (כוח מתפרץ ופיזיות).

יש לכל שחקן ימים טובים ורעים אבל הוא נראה לא מספיק טוב.. יכולת מסירה וטכניקה ברמה נמוכה.

ממש לא נראה שהיא ברמה של וואקמה או הסלביינק.

כי מאוד הגיוני שזה או וואקמה או לשחרר.

זה די אומר לשחרר את כל הקבוצה

כי מאוד הגיוני שזה או וואקמה או לשחרר.

זה די אומר לשחרר את כל הקבוצה

כשהוא הגיע השוו אותו לוואקמה. ובגדול, אם מכבי מביאה זר שהתכונות שלו צריכות להיות עוצמה וכוח מתפרץ אז הייתי מצפה למשהו ברמה של וואקמה והסלביינק.

כרגע מעדיף את כל האלטרנטיבות שלנו באגף על פניו. גם בגביע הטוטו, ראיתי שהוא עצר יפה יחסית כדור מהאוויר אבל אפילו בגול היה אפשר לראות שהבעיטה ״מלוכלכת״.

כשהוא הגיע השוו אותו לוואקמה. ובגדול, אם מכבי מביאה זר שהתכונות שלו צריכות להיות עוצמה וכוח מתפרץ אז הייתי מצפה למשהו ברמה של וואקמה והסלביינק.

כרגע מעדיף את כל האלטרנטיבות שלנו באגף על פניו. גם בגביע הטוטו, ראיתי שהוא עצר יפה יחסית כדור מהאוויר אבל אפילו בגול היה אפשר לראות שהבעיטה ״מלוכלכת״.

אתה באמת מצפה לוואקמה/האסלביינק בחינם ?

יש לכל שחקן ימים טובים ורעים אבל נראה שהוא פשוט לא מספיק טוב.. יכולת מסירה, טכניקה ובעיטה ברמה נמוכה.

ממש לא נראה שהוא ברמה של וואקמה או הסלביינק גם בתכונות החזקות שלו (כוח מתפרץ ופיזיות).

האסלביינק היה בינוני בחצי עונה הראשונה בק"ש, אז איך כבר אחרי שני משחקים החלטת שצריך לשחרר את השחקן במקום לתת לו עוד זמן.

יש פה אוהדים פשוט הזויים, קשה לענות להם ברצינות.

חייב למות:

חיימוב - יאללה כבר, סע מהעולם הזה. אתה הכי טיפש בכל הליגה וזה השג מטורף, אתה מביך ומעיק. פשוט שחרר אותנו.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

לשחרר את צ'יקו.. נו באמת..

זה פורום אוהדי מכבי תל אביב?

לא הייתי משחרר אותו כרגע אבל אם הייתי יודע בדיעבד שזו הרמה אז הייתי מוותר כי לדעתי יש לנו אלטרנטיבית טובות יותר. חסרה לנו עוצמה באגף אבל אם אין בנמצא אז אני מעדיף להתמקד בתכונות אחרות ולא להביא שחקן שהוא אמנם ״בטייפ״ שאני מחפש אבל לא מספיק טוב.

לא הייתי משחרר אותו כרגע אבל אם הייתי יודע בדיעבד שזו הרמה אז הייתי מוותר כי לדעתי יש לנו אלטרנטיבית טובות יותר. חסרה לנו עוצמה באגף אבל אם אין בנמצא אז אני מעדיף להתמקד בתכונות אחרות ולא להביא שחקן שהוא אמנם ״בטייפ״ שאני מחפש אבל לא מספיק טוב.

מה רמה?

הבנאדם שיחק משחק וחצי מאז שהוא כאן , איך אפשר לומר דבר כזה בכלל?!??!?!!?

הבן אדם שיחק פה במצטבר אולי שני משחקים, אתה שומע את עצמך ? והוא כבר נתן גול של מהירות והראה שהוא יוכל לתת עוד כאלה בהמשך (בנוסף לבישולים גם לדעתי).

יש פה אוהדים פשוט הזויים, קשה לענות להם ברצינות.

במה הזוי? בזה שיש לי ציפיות גבוהות מזרים שמגיעים אלינו? שאני מצפה כבר לקפיצת מדרגה ולא להביא זרים שגם קבוצות אמצע טבלה בליגה יכולות להביא (לפי התקשורת, הוא כמעט הגיע להפועל).

כרגע לדעתי אין לו מקום ב-11 ולא שווה להביא זר בסטטוס כזה. אם יש את הבעיות עם הפיירפליי אז עדיף לא להביא בכלל על פני בינוניות בזרים (ואני מתכוון בינוניות בהשוואה לליגה שלנו)

חחח מה?

מה נהיה פה עם התגובות אחרי 2 משחקים וחצי ועוד שהם היו סבירים לגמרי לשחקן שהגיע לא בכושר.