Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

איזה ערב סכנין ירדה ליגה,סאלח מת,וליברפול קרובה לאליפות היידהה

נכון שאתה מרגיש עם המחבל הזה כמו איזה אוהד בית"ר?

נכון שאתה מרגיש עם המחבל הזה כמו איזה אוהד בית"ר?

בדיוק,ובצדק דרך אגב אחרי מה שהיה איתו בהקשר שלנו,אבל העיקר שליברפול יקחו תאליפות ועוד שהוא לא על המגרש,חלום.

לא נראה לי שאי פעם קבוצה ניצחה כל כך הרבה "משחקי אליפות" ובסוף סיימה עם הזין ביד (ואם כן, כנראה לקבוצה הזאת קוראים ליברפול).

עוד שעה אייאקס בגמר הגביע ההולנדי אולי לעונה חלומית.

הם יכולים בתיאוריה גם לעשות את טרבל הסגנות. יש עוד קבוצות שעשו את זה חוץ מבאיירן מינכן ומבאייר לברקוזן?

הם יכולים בתיאוריה גם לעשות את טרבל הסגנות. יש עוד קבוצות שעשו את זה חוץ מבאיירן מינכן ומבאייר לברקוזן?

מכבי כדורסל ב2007/8

יונייטד אשכרה לא מנצחת את האדרספילד, מה נאמר ומה נגיד...

האדרספילד תמיד היו מהקבוצות האלו במנג'ר שעושים נגדם משחקי אימון בטרום עונה ומריצים אותם ביציאה בלחופשה.

קשה לי לראות את פוגבה

חייבים להעיף את הזבל הזה מאיתנו

אם טוטנהאם זוכה באלופות ומסיימת טופ 4, מקום 5 לא מגיע גם לליגת האלופות?

אם זכור לי נכון שינו את זה רק לגבי הזוכה בליגה האירופית במידה והיא לא מסיימת במקום שמוביל לליגת האלופות. במידה והזוכה בליגת האלופות לא מסיימת בטופ 4 אז היא תקבל את המקום של הרביעית.

למיטב הבנתי, המגבלה היא 4 מקומות.

אם הקבוצה שלוקחת את האירופית מסיימת מקום 4, אז מקום 5 ילך לאלופות.

בזמנו, ליברפול לקחו אלופות ולא היו בטופ 4 והחריגו אותה להתחיל מהסיבוב הראשון, זה כנראה למנוע מקרים כאלה בעתיד.

למיטב הבנתי, המגבלה היא 4 מקומות.

אם הקבוצה שלוקחת את האירופית מסיימת מקום 4, אז מקום 5 ילך לאלופות.

בזמנו, ליברפול לקחו אלופות ולא היו בטופ 4 והחריגו אותה להתחיל מהסיבוב הראשון, זה כנראה למנוע מקרים כאלה בעתיד.

ו-7 שנים אחרי זה, ב-2012, טוטנהאם סיימה במקום הרביעי וזה לא הספיק לה, כי צ׳לסי שסיימה שישית זכתה בצ׳מפיונס.

אגב, בעונת 2000 ריאל מדריד סיימה 5 בספרד וזכתה בצ׳מפיונס, וההתאחדות הספרדית שלחה אותה ולא את סרגוסה שסיימה 4. אני חושב שההבדל היה ב-2005 שאברטון לא היו מוכנים לוותר (בצדק) כל עוד החוק לא אומר את זה, ושהאנגלים לא היו מכריחים אותם.

בנפיקה או פורטו לפני כמה שנים, גם בליגה האירופית וגם בליגה אולי גם בגביע, עשתה עונה גדולה נשארה בלי כלום

ו-7 שנים אחרי זה, ב-2012, טוטנהאם סיימה במקום הרביעי וזה לא הספיק לה, כי צ׳לסי שסיימה שישית זכתה בצ׳מפיונס.

אגב, בעונת 2000 ריאל מדריד סיימה 5 בספרד וזכתה בצ׳מפיונס, וההתאחדות הספרדית שלחה אותה ולא את סרגוסה שסיימה 4. אני חושב שההבדל היה ב-2005 שאברטון לא היו מוכנים לוותר (בצדק) כל עוד החוק לא אומר את זה, ושהאנגלים לא היו מכריחים אותם.

אגב, ליברפול וסיבובים מוקדמים... מזכיר לי את הפארסה המפורסמת של מכבי חיפה והפקס שמנעה מפגש מול ליברפול.

חיפה הודחו טכנית ובמקומם עלו האקה (?) לקבל בראש.

וכל זה בגלל שחקן שעלה לכמה דקות. אפילו לא סגור על מי זה היה, באדיר אולי?