Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

היריבות של ליברפול ואברטון היא מורכבת, זה כמו שנאה בין אחים. המון משפחות בעיר הן מעורבבות, ויש גם היסטוריה ארוכה של שנאה בין סקאוסרים למאנקים, אז הגיוני שהם ירצו בהצלחה של סקאוסרים גם אם אלו לא הם.. אני ראיתי המון אוהדי אברטון שהיו בעד שליברפול תזכה באלופות רק בגלל גאוות הסקאוסרים

גם במנצ'סטר העיר קרועה לשניים, גם בתוך משפחות. אבל היריבות היא חזקה ואמיתית. אין שום אחווה.

גם במנצ'סטר העיר קרועה לשניים, גם בתוך משפחות. אבל היריבות היא חזקה ואמיתית. אין שום אחווה.

יש לי חיבה מיוחדת מאוד לליברפול מגיל נורא צעיר, ובכללי לעיר ליברפול אז אני קראתי עליהם המון, על מנצ'סטר אני פחות יודע. היריבות שם היא לא כמו הדרבי הגדול של חיפה פחות או יותר? נהייתה משהו רק בשנים האחרונות בגלל העלייה של סיטי?

טוב זה כבר מוגזם...

212e82b.jpg

איך הם משתלטים על אירופה בשקט בשקט...

בלי שמפניות? זה כל הכיף!

מה ישפריצו על המאמן? יקחו קולה ומנטוס ויערבבו?

לא רוצים לשתות אלכוהול? אל תשתו, תנו להנות.

פאק פיסי.

יש לי חיבה מיוחדת מאוד לליברפול מגיל נורא צעיר, ובכללי לעיר ליברפול אז אני קראתי עליהם המון, על מנצ'סטר אני פחות יודע. היריבות שם היא לא כמו הדרבי הגדול של חיפה פחות או יותר? נהייתה משהו רק בשנים האחרונות בגלל העלייה של סיטי?

אני חושב שהאווירה בדרבי ליברפולי היא קצת יותר ידידותית. רק קילומטר מפריד בין גודיסון פארק לאנפילד אגב. יש שם אחוות סקאוזרים מסויימת שאסון הילסבורו מאד חיזק. גם החרם העירוני על עיתון הסאן הוא גורף וחוצה אהדה. ובניגוד לסיטי שרק בעשור האחרון עלתה לגדולה, אברטון מועדון גדול באנגליה, נדמה לי שרביעי או חמישי מבחינת אליפויות.

מבחינת השנאות המרות של יונייטד, הייתי מדרג זאת- ליברפול, לידס, סיטי.

בסוף התשעים, הייתי בסיור באולד טראפורד ושאלתי את המדריך על השנאה לסיטי. הוא ענה לי(סוג של נציג רשמי של המועדון)- אנחנו לא שונאים את סיטי ותמיד מוקירים וזוכרים שהם נתנו לנו לשחק במיין רואד כמה שנים לאחר שהנאצים הפציצו וחירבו את אולד טראפורד.

אני חושב שהאווירה בדרבי ליברפולי היא קצת יותר ידידותית. רק קילומטר מפריד בין גודיסון פארק לאנפילד אגב. יש שם אחוות סקאוזרים מסויימת שאסון הילסבורו מאד חיזק. גם החרם העירוני על עיתון הסאן הוא גורף וחוצה אהדה. ובניגוד לסיטי שרק בעשור האחרון עלתה לגדולה, אברטון מועדון גדול באנגליה, נדמה לי שרביעי או חמישי מבחינת אליפויות.

מבחינת השנאות המרות של יונייטד, הייתי מדרג זאת- ליברפול, לידס, סיטי.

בסוף התשעים, הייתי בסיור באולד טראפורד ושאלתי את המדריך על השנאה לסיטי. הוא ענה לי(סוג של נציג רשמי של המועדון)- אנחנו לא שונאים את סיטי ותמיד מוקירים וזוכרים שהם נתנו לנו לשחק במיין רואד כמה שנים לאחר שהנאצים הפציצו וחירבו את אולד טראפורד.

זהו, זה בדיוק למה אני אמרתי שזה לא כזה wow שיש אוהדי אברטון שיעדיפו אליפות ליברפולית (דגש על ליברפולית) מאשר אליפות של מנקים

מאז שפרננדיניו נפצע ויצא סיטי משחק עם חולייה התקפית שכוללת את אגווארו, סנה, סטרלינג ושני הסילבות כשגונדגאן הקשר אחורי. זה פסיכי.

גם אם ליברפול לא תזכה, הדבר הכי חשוב שהיא חייבת לעשות זה להחתים את קלופ לכל החיים

אם אני לא טועה, כשהוא הגיע אמר שהוא מגיע לשבע שנים וזהו.

לתחושתי אם ליברפול לא תניף בשלוש שנים הקרובות אבל תמשיך להיות באיזור, הוא ישאר מעבר.

אם אני לא טועה, כשהוא הגיע אמר שהוא מגיע לשבע שנים וזהו.

לתחושתי אם ליברפול לא תניף בשלוש שנים הקרובות אבל תמשיך להיות באיזור, הוא ישאר מעבר.

עתידכם מובטח. צמרת, תארים, ריגוש, כל החבילה.

אם לא השנה, אני מאמין ששנה הבאה ליברפול תיקח כבר

סיטי על האדים האחרונים בסגל הזה

יצטרכו לעשות הרבה שינויים....בהגנה, בקישור וגם לדעתי חלוץ חדש

אגב, פוגבה נכנס ל 11 של הפריימרליג

אני מודה שלא עקבתי אחריו רוב העונה, אבל אתמול הוא היה נראה חסר חשק לכדורגל, לא הצליח לתת פס ולא עשה בכלל הגנה

אני מודה שלא עקבתי אחריו רוב העונה, אבל אתמול הוא היה נראה חסר חשק לכדורגל, לא הצליח לתת פס ולא עשה בכלל הגנה

שיחק טוב בסך הכל חודש וחצי על מה הוא נכנס. זה סקר אוהדים?

לסיטי לגמרי יש קייס על התואר- הקבוצה הטובה בעולם(והיא יכולה תאורטית לסיים רק עם גביע הליגה).

לא יותר טובים מברצלונה. אבל בהחלט במקום השני בעולם.

16 שערים ו11 בישולים בכל המסגרות. בבחירות כאלו(נדמה לי שהשחקנים בחרו) השורה התחתונה היא הכל והשורה התחתונה שלו מרשימה. לחלוטין לא ראוי בעיני.

לא יותר טובים מברצלונה. אבל בהחלט במקום השני בעולם.

לברצלונה יש את מסי, זה נכון והוא משנה יחסי כוחות. סיטי כמכלול, מרשימה אותי הרבה הרבה יותר. אבל כמו שכתבתי, בתחרות הדימיונית הזאת של הכי טובה בעולם, יש לה קייס.

לא הפך לשום דלעת. לא קנה שרוך והביא את יונייטד הזאת לרבע גמר ולמאבק אמיתי על הטופ 4(היו 13 נקודות משם). למעשה, הוא צבר יותר נקודות בתקופת הזמן הזאת מהמאמן שלך שאם אני לא טועה, עשה עונה ראשונה מאד בינונית בטוטנהאם. קיבל חוזה ארוך ונוכל לשפוט אותו ברצינות בעונה הבאה.

ובינתיים הוא הראשון מאז שנות השישים עם 7 הפסדים ב-9 משחקים ביונייטד. לדבר הזה הם נתנו חוזה ארוך טווח...

עזוב, יואב, זה לא זה והוא לא מה שאתם צריכים. הקבוצה שלו ניצחה כשהם היו בשמיים מזה שמוריניו עזב ולא היה עליהם שום לחץ. סה טו. כדורגל גאוני לא היה שם, וברגע שהתחילו מהם ציפיות או שהיו צריכים לשחק נגד קבוצות באמת טובות אחרי שנגמר אפקט המאמן החדש - הוא קרס קריסה מפוארת. את מוריניו היו שוחטים אם היה מוציא בדיוק אותן תוצאות, כולל התקופה הטובה.

שוב, בדיוק כמו בלבול - הוא לא מאמן, הוא מעודדת. הכל אצלו זה אינרציה.

הוא לא לרמה הזאת, ואני אהיה בשוק אם ישרוד עד ינואר בלי דיבור רציני לפחות מצד הקהל והתקשורת להחליף אותו. אני מבין שאוהדי יונייטד מאוד רוצים להאמין שהוא מאמן טוב, אבל הוא לא. מרגע שההתלהבות של השחקנים שלא היה עליהם לחץ דעכה, הוא נראה בדיוק כמו מה שכולם (חוץ מאוהדי יונייטד) חשבו שייראה מלכתחילה - מישהו שכל זה גדול עליו בכמה רמות. כל ההצלחה הראשונית שלו היתה אינרציה. מרגע שהאינרציה נגמרה, כבר לא היה לו מושג איך לטפל בזה.