Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

עם כל הכבוד לדאבור, מגיע לזלצבורג השלשלנים האלה. היו צריכים לנצח 4, במקום זה מיד אחרי הדריכה של הקרואטי שלהם הם התפרקו וגם בסוף היו להם 2 מצבים לגול בטוח שהם פספסו. מועדון שהוא שילשול אחד גדול גם ככה.

לא הבנתי למה בגלל דאבור אני אמור להיות עצוב שמועדון מסריח של תאגיד שהשתלט על מועדון מפואר באוסטריה ומחק לו את השם, הצבעים וההיסטוריה עף מליגת האלופות ועל חשבונו העפילו קבוצה של אחים סרבים עם קהל משוגע שלא היו בצמפיונס 200 שנה בערך (אולי מאז שזכו ב91)

הבאסה היא בגלל דאבור. זלצבורג עצמה מעניינת את הביצה.

שומע דיבורים על זה שאולי יעבור לגרמניה (הלוואי) או צרפת (בבקשה לא). הוא חייב לעוף משם כבר.

דאבור מינף את עצמו בכל מקרה, גם אם לא ישחק בליגת אלופות. באותה מידה שאם היינו בסופו של דבר עפים לבאזל, עדיין זהבי היה עמוק בפנקסים של כל מיני קבוצות

עם כל הכבוד לדאבור, אתמול היה יום חג לכדורגל

הבאסה היא בגלל דאבור. זלצבורג עצמה מעניינת את הביצה.

שומע דיבורים על זה שאולי יעבור לגרמניה (הלוואי) או צרפת (בבקשה לא). הוא חייב לעוף משם כבר.

וואלה אם אני ליון אני מביא עכשיו את דאבור בלי לחשוב פעמיים, יכול להיות כוכב שם.

האמת שאני אומר את זה ממקום קצת אגואיסטי, אני מן הסתם ארצה לצפות במשחקים שלו וזה יהיה הרבה יותר מהנה לצפות בו בליגה הגרמנית מאשר בצרפתית.

לא הבנתי למה בגלל דאבור אני אמור להיות עצוב שמועדון מסריח של תאגיד שהשתלט על מועדון מפואר באוסטריה ומחק לו את השם, הצבעים וההיסטוריה עף מליגת האלופות ועל חשבונו העפילו קבוצה של אחים סרבים עם קהל משוגע שלא היו בצמפיונס 200 שנה בערך (אולי מאז שזכו ב91)

אני חושב שאם מחשבים אינטרסים אז בכלל כדאי לשמוח עבור הכוכב האדום של ראייקו, שהוא שחקן פעיל שלנו

אבל אני פשוט חושב שמבאס שקבוצה כל כך איכותית מודחת בחוסר צדק ולוזריות משוועת כל פעם

בגדול שיזדיינו

אבל עדיין מזדהה עם הכאב הספורטיבי (בעיקר של הקהל

אני חושב שאם מחשבים אינטרסים אז בכלל כדאי לשמוח עבור הכוכב האדום של ראייקו, שהוא שחקן פעיל שלנו

אבל אני פשוט חושב שמבאס שקבוצה כל כך איכותית מודחת בחוסר צדק ולוזריות משוועת כל פעם

בגדול שיזדיינו

אבל עדיין מזדהה עם הכאב הספורטיבי (בעיקר של הקהל

כאב של קהל של מועדון שהוא לא ככ ספורטיבי

תגידו,אפרופו פלייאוף ליגת האלופות,מה קורה עם אמבולו שהיה מפחיד מולנו נגד באזל ובמזל לא תפר אותנו ועברנו אותו בשלום...

הוא לא אמור להיות סוג של אמבפה? היה מטורף ופתאום אני בכלל לא שומע עליו, חשבתי עד עכשיו יהיה בקבוצה ענקית

תגידו,אפרופו פלייאוף ליגת האלופות,מה קורה עם אמבולו שהיה מפחיד מולנו נגד באזל ובמזל לא תפר אותנו ועברנו אותו בשלום...

הוא לא אמור להיות סוג של אמבפה? היה מטורף ופתאום אני בכלל לא שומע עליו, חשבתי עד עכשיו יהיה בקבוצה ענקית

לא מצליח לפרוץ בשאלקה כרגע, עבר פציעה של חצי שנה

לא חזר לעצמו מאז שהבין שבן הרוש הצליח לנטרל אותו

תכלס יכול לשבת בול על המשבצת שמריאנו דיאס פינה. עונה אחת טובה שם ויכול גם לעוף לפריימירליג.

לייפציג וזלצבורג באותו בית בליגה האירופית. בעד מי יהיה הבעלים?

מה קורה אם זלצבורג למשל איבדו סיכוי ולייפציג צריכים ניצחון במשחק נגדם? לא ברור שזלצבורג ימכרו?

סאלאי ההונגרי של אפואל ניקוסיה נמכר ב4.5 מיליון יורו לפרייבורג, איזה מוגזם.

הייפ השחקנים הצעירים לא יגמר לעולם.

בפועל שחקן כמו וואקמה ב2 עונות הקרובות ייתן פי כמה מההונגרי הזה.

ליברפול במשחק חלש מאוד, הכי חלש שראיתי אותה העונה מנצחת 2-1 בלסטר, השער של לסטר מגיע אחרי טעות אומללה של אליסון, לא מתאים בכלל בירטוזים כאלה

ליברפול במשחק חלש מאוד, הכי חלש שראיתי אותה העונה מנצחת 2-1 בלסטר, השער של לסטר מגיע אחרי טעות אומללה של אליסון, לא מתאים בכלל בירטוזים כאלה

זה היה צפוי שיקרה. הבחור כל משחק עושה שטויות של היגיטה, נקווה שיפסיק עם זה עכשיו אחרי שספג

איפה עומר ? ווסטהאם הפסד רביעי, ללכת נגדם זה כסף על הרצפה

זה מדהים שכל פעם שמנסים לבנות שם משהו הם יורדים ליגה.

זה היה צפוי שיקרה. הבחור כל משחק עושה שטויות של היגיטה, נקווה שיפסיק עם זה עכשיו אחרי שספג

הוא לא שוער טוב?

הבנתי שמחזור שעבר הביא להם נקודות עם הצלה מטורפת