Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

אדום ברור לראמוס, שלח יד בניגוד לתנועה הטבעית של הגוף. לגבי היד שם, לא בטוח שזה פנדל.

לא מבין למה לא שמים אפשרות לבחירת שפת שידור, נהיה מאוס לשמוע את הפרשנות כאן.

פשוט מדהים איך שחקני ברצלונה נופלים מכל מגע קטן כי הם רגילים לקבל שריקות מהשופטים, ובהלם כשלא מקבלים אותן.

וכמובן הקטע הזה שכל שריקה של השופט נגדם או כל פעם שהוא לא מוציא צהוב לשחקן של ריאל, כל שחקני ברצלונה עטים על השופט באופן מוגזם.

מקצועית, ברצלונה קבוצה סופר מוכשרת. אני עדיין חושב שוואלוורדה לא מוציא מהם את מה שהסגל שלהם שווה. לא ביכולת וגם לא בתוצאות האמת.

פשוט מדהים איך שחקני ריאל נופלים מכל מגע קטן כי הם רגילים לקבל שריקות מהשופטים, ובהלם כשלא מקבלים אותן.

וכמובן הקטע הזה שכל שריקה של השופט נגדם או כל פעם שהוא לא מוציא צהוב לשחקן של ברצלונה, כל שחקני ריאל עטים על השופט באופן מוגזם.

סיים שיט, דיפרנט שירט.

חרא משחק.

בטח ובטח כשהוא מתקיים פעמיים בשבוע.

אלון חזן ויורם ארבל בלתי נסבלים לא יכולתי לשמוע אותם כבר צמד טרחנים מעצבנים

לפחות זה לא שגיא כהן

לא יאומן כמה הליגה הזו חלשה ביחס לאנגלית!

לא יודע מה הפך את הקלסיקו לכלכך לא מעניין,

החולשה של הליגה או העברת השידור לערוץ one

לא יאומן כמה הליגה הזו חלשה ביחס לאנגלית!

לא יודע מה הפך את הקלסיקו לכלכך לא מעניין,

החולשה של הליגה או העברת השידור לערוץ one

ממש ליגה זבלה.

ב-5 שנים האחרונות, 9 מ-10 הזכיות של הצ'מפיונס והליגה האירופית הן של ספרדיות.

ליגה ממש חלשה.

לא יאומן כמה ריאל לוזרית, שוב זה לא שברסה נזקקה לכדורגל גדול, ויניסיוס כשרון ענק אבל הוא עושה את כל ...קרוס בירידה עצומה, כך גם וראן, מרסלו ועוד כמה שחקנים ..לריאל אין ווינר כמו רונאלדו, סולארי גמר את איסקו לגמרי, אסנסיו זה שחקן שרחוק מאוד ממה שדיברו עליו, לריאל יש המון עבודה בקיץ, לדעתי אף שחקן חוץ מויניסיוס, ראמוס, מודריץ, ואסקס ורגילון צריכים להיות חסינים

כמה בכיינות... ריאל חלשה למות. עם כל הכבוד למהירות והטכניקה של ויניסיוס, הבנאדם 80% מהפעמים הולך ל1 על 1 מיותרים מול מגנים ומסיים גרוע

המזל של ויניסיוס שהוא בן 18 ויש לו ללמוד עוד, היום הוא עשה כמו ברביעי את כל הטעיות ברסה כישפה את השער , ריאל גם עוד 180 דקות לא היתה כובשת הכל דם ליד מזכיר את מכבי בדרבים של פעם

ממש ליגה זבלה.

ליגה ממש חלשה.

שמע, זה לא שיש לי משהו נגד ליגה ספרדית, ההפך, אני דווקא מחבב אותה.

אבל, איפה אתה חושב שאלאבס הייתה מסיימת בליגה האנגלית? בטיס? חטאפה? ולנסיה? סוסיאדד?

לכל הקבוצות ממקום 12 נגיד בספרדית אין מקום בליגה הראשונה באנגליה...

לדעתי, מעבר לזה שהאנגלים תופסים את הליגה שלהם כיותר חשובה מליגת האלופות ובטח מהאירופית בסדר העדיפויות שלהם, גם יותר קשה לקחת אליפות באנגליה מאשר לקחת בכל ליגה אחרת, יותר קשה מלקחת ליגה אירופית ואולי גם מלקחת צמפיונס.

ממש ליגה זבלה.

ליגה ממש חלשה.

זה המשפט הכי גונב דעת שקיים.

איך זכיות בצ'מפיונס של 2 קבוצות מייצג יכולת של ליגה שלמה של 20 קבוצות? אף פעם לא הבנתי את מי שאומר את המשפט הזה.

ויודע מה? תכליל גם את סביליה ואתלטיקו כקבוצות חזקות. אחלה. אז יש לך 4 קבוצות. עדיין רוב הליגה הספרדית היא ברמה עלובה. בערך חצי מהקבוצות בליגה הספרדית לא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שחקנים בכמה מיליוני יורו מרוב שאין להם כסף.

הליגה הספרדית לא חזקה כמו האנגלית, אין ספק..אבל היא מייצרת את הקבוצות הכי חזקות מאוד כמו ברסה, ריאל ואתלטיקו שגם סביליה, ולנסיה וכ'ו לא פריארייות.

דרך אגב על ריאל כמו שאמרתי בקיץ שהם לא חיזקו את הקבוצה מספיק, בניגוד לשנים קודמות, שהיה להם סגל רחב עם אופציות במגוון תפקידים כמו בלם, קשר ומחליף לרונאלדו..ויניסיוס עוד לא בשל להיות המחליף של רונאלדו, אנחנו רואים כשרון ענק, אבל כרגע אין לו רועה והוא ממשיך לטעות ולעשות את אותם מהלכים לא חכמים..שהוא יהיה בן 20-22 אולי הוא ישים את המצבים שהיו לו ב2 המשחקים ברשת, היום הוא עוד לא בשל, השחקן טעה פעם אחר פעם והרג לריאל, הוא לפחות הגיע למצבים.

הקישור בדמות קרוס חלש מאוד, לוראן אין מתחרה(כרגע) והוא פשוט שיחק פצוע וגם הכושר שלו לא מי יודע מה השנה, לא מעט טעיות וסוארז חגג עליו בכמה מהלכים.

הליגה הספרדית לא חזקה כמו האנגלית, אין ספק..אבל היא מייצרת את הקבוצות הכי חזקות מאוד כמו ברסה, ריאל ואתלטיקו שגם סביליה, ולנסיה וכ'ו לא פריארייות.

דרך אגב על ריאל כמו שאמרתי בקיץ שהם לא חיזקו את הקבוצה מספיק, בניגוד לשנים קודמות, שהיה להם סגל רחב עם אופציות במגוון תפקידים כמו בלם, קשר ומחליף לרונאלדו..ויניסיוס עוד לא בשל להיות המחליף של רונאלדו, אנחנו רואים כשרון ענק, אבל כרגע אין לו רועה והוא ממשיך לטעות ולעשות את אותם מהלכים לא חכמים..שהוא יהיה בן 20-22 אולי הוא ישים את המצבים שהיו לו ב2 המשחקים ברשת, היום הוא עוד לא בשל, השחקן טעה פעם אחר פעם והרג לריאל, הוא לפחות הגיע למצבים.

הקישור בדמות קרוס חלש מאוד, לוראן אין מתחרה(כרגע) והוא פשוט שיחק פצוע וגם הכושר שלו לא מי יודע מה השנה, לא מעט טעיות וסוארז חגג עליו בכמה מהלכים.

מהרגע שנכנס הכסף הגדול מזכויות שידור באנגליה מגיעים לשם שחקנים טובים לקבוצות בינוניות/קטנות וזה מעלה את הרמה בליגה

לגבי הזוכות במפעלים האירופיים לאנגליות עדיף להשקיע בליגה מאשר שם, במיוחד בליגה האירופית

לגבי הקלאסיקו אתמול, מפתיע אותי שאתה לא מבקר את ראמוס שהיה נראה שהוא רק מת לקבל אדום אתמול(אולי כדי להגיד שהוא נלחם וכו') זה היה כמעט ברמה של מכירה וזה עוד מהקפטן של הקבוצה

כל ההגנה שם בינונית, המחליף שם זה נאצ'ו, שאני לא כזה תופס ממנו וויאחו שהשם זוכר מתי פעם אחרונה הוא שיחק בכלל...מאז ששחררו את פפה לא הביאו עוד בלם מחליף ברמה גבוהה, שנה הבאה כנראה יביאו בלם בן 21 מפורטו.

זה המשפט הכי גונב דעת שקיים.

איך זכיות בצ'מפיונס של 2 קבוצות מייצג יכולת של ליגה שלמה של 20 קבוצות? אף פעם לא הבנתי את מי שאומר את המשפט הזה.

ויודע מה? תכליל גם את סביליה ואתלטיקו כקבוצות חזקות. אחלה. אז יש לך 4 קבוצות. עדיין רוב הליגה הספרדית היא ברמה עלובה. בערך חצי מהקבוצות בליגה הספרדית לא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שחקנים בכמה מיליוני יורו מרוב שאין להם כסף.

הליגה האנגלית אוברייטד בטירוף, וזוכה ליח"צ מטורף.

חוץ מבארסה וריאל יש גם את אתלטיקו, סביליה, ולנסיה, ויאריאל (למרות עונה לא טובה).

האגדה האורבנית הזאת שקבוצות כמו האדרספילד ובורנמות' יותר טובות מויאדוליד וחטאפה לצורך העניין, זאת הגניבה דעת האמיתית. לפי מה קובעים ואיך אומדים את זה?

הליגה האנגלית יותר פיזית זה אין ספק, כשהליגה הספרדית יותר טכנית, תמיד זה היה ככה. זה לא אומר שום דבר על מי יותר טוב או אם ג'ירונה היתה נשארת בפריימר ליג.

מעבר לריאל ובארסה, שאם יש נטיה לחשוב שבגללן הדומיננטיות שלהן שאר הליגה שם פח, אז אפשר לשים דגש על הקבוצות מהגל השני מה שנקרא. אפשר להסתכל על הליגה של הקבוצות האלה שזו הליגה האירופית, 5 שנים - 3 זכיות של סביליה, אחת של אתלטיקו ורק אחת של יונייטד.

או שמ-2014 רק קבוצות ספרדיות זכו בצ'מפיונס. לא מעיד על טיב הליגה ביחס לשאר?

אם זה לא מעיד על מגמה ולא קריטריון לכלום, אז מה כן מעיד?

זה מזכיר לי את אלה שטוענים העונה שאנחנו פח, שהמיקום וההפרש לא רלוונטים.

לפי מה? כי ככה הם החליטו וככה נוח לחשוב. כי מפמפמים בספורט1 שזו הליגה הטובה בעולם. גם כי בוואן לא כיף לראות שידורים עם שדרים ופרשנים לא מוכרים. נו באמת..

לא מסכים שהליגה האנגלית אוברייטד כמו שמי שמעליי רשם אבל להגיד הספרדית מאוד חלשה ביחס אליה? לא רציני.

חוץ מבארסה וריאל יש גם את אתלטיקו, סביליה, ולנסיה, ויאריאל (למרות עונה לא טובה).

האגדה האורבנית הזאת שקבוצות כמו האדרספילד ובורנמות' יותר טובות מויאדוליד וחטאפה לצורך העניין, זאת הגניבה דעת האמיתית. לפי מה קובעים ואיך אומדים את זה?

הליגה האנגלית יותר פיזית זה אין ספק, כשהליגה הספרדית יותר טכנית, תמיד זה היה ככה. זה לא אומר שום דבר על מי יותר טוב או אם ג'ירונה היתה נשארת בפריימר ליג.

מעבר לריאל ובארסה, שאם יש נטיה לחשוב שבגללן הדומיננטיות שלהן שאר הליגה שם פח, אז אפשר לשים דגש על הקבוצות מהגל השני מה שנקרא. אפשר להסתכל על הליגה של הקבוצות האלה שזו הליגה האירופית, 5 שנים - 3 זכיות של סביליה, אחת של אתלטיקו ורק אחת של יונייטד.

או שמ-2014 רק קבוצות ספרדיות זכו בצ'מפיונס. לא מעיד על טיב הליגה ביחס לשאר?

אם זה לא מעיד על מגמה ולא קריטריון לכלום, אז מה כן מעיד?

זה מזכיר לי את אלה שטוענים העונה שאנחנו פח, שהמיקום וההפרש לא רלוונטים.

לפי מה? כי ככה הם החליטו וככה נוח לחשוב. כי מפמפמים בספורט1 שזו הליגה הטובה בעולם. גם כי בוואן לא כיף לראות שידורים עם שדרים ופרשנים לא מוכרים. נו באמת..

לא מסכים שהליגה האנגלית אוברייטד כמו שמי שמעליי רשם אבל להגיד הספרדית מאוד חלשה ביחס אליה? לא רציני.

אתה רק מחזק את הטענות שלי... אין לי בעיה להסכים איתך שיש כמה קבוצות מצויינות בליגה הספרדית. אבל פה זה נגמר.

אני רק טוען שאיכות של ליגה נמדדת בעיניי יותר לפי איכות 15 הקבוצות הפחות חזקות מאשר לפי 5 הקבוצות הכי חזקות.

ואגב הפרמיירליג נותנת פייט גם ב5 הכי חזקות אם עושים שקלול של כל ה5 ולא רק של ה2 הכי חזקות.

אני חושב שקשה למדוד באמת כמו שאתה אומר, אבל האמצעים שיש לנו למשל הן שווי סגל, ויכולות לרכוש שחקנים בסכומים גבוהים. אין מה לעשות, יותר כסף = שחקנים טובים יותר.

בפרמיירליג האחרונה בטבלה יכולה לרכוש שחקן ב20 מיליון פאונד בלי בעיה, ובספרד קבוצות תחתית לא יכולות להרשות לעצמן לרכוש שחקנים אפילו.

ואגב זה שבאנגליה כדורגל יותר פיזי ובספרד יותר טכני זה נכון יותר לפעם. הפרמיירליג היא היום ליגה עם המון שחקנים זרים ומאמנים זרים, משחקת בהמון שיטות, מערכים, סגנונות. חלק מהקבוצות יותר פיזיות, חלק יותר טכניות, יש הכל מהכל.

הליגה האנגלית חזקה כי גם הליגה השניה באנגליה לא פחות חזקה מליגות בכירות, אין ספק שהליגה האנגלית עולה בענין של תחרות, ענין ופיזיות על הספרדית..אבל הספרדית עדין שולטת בתחומים החשובים.

קבוצות אנגליות קטנות קונות שחקנים ב20 מיליון כי הן לא מצליחות לגדל שחקנים אנגלים ויש שם אחוז זרים גבוה בטירוף, בספרד רוב השחקנים הם מקומיים ולכן לא רצים שם סכומים כמו באנגליה ועדיין הרמה לא נופלת.

מבחינת עניין וכיף לראות, כנראה שהאנגלית עדיפה, מבחינת רמה לא בטוח בכלל...

קבוצות אנגליות קטנות קונות שחקנים ב20 מיליון כי הן לא מצליחות לגדל שחקנים אנגלים ויש שם אחוז זרים גבוה בטירוף, בספרד רוב השחקנים הם מקומיים ולכן לא רצים שם סכומים כמו באנגליה ועדיין הרמה לא נופלת.

מבחינת עניין וכיף לראות, כנראה שהאנגלית עדיפה, מבחינת רמה לא בטוח בכלל...

לקבוצות בספרד אין את הכסף שיש לקבוצות באנגליה, לכן קבוצות קטנות בפרמיירליג יכולות לקנות שחקנים ב 20 מיליון.

מעבר לכך, יש מלא שחקנים אנגלים שגדלו באקדמיות ומשחקים בקבוצות הבוגרות.

חסיד גדול מאד של הפרמיירליג, והיא תמיד תהיה הנאמבר וואן שלי.

עם זאת, הזלזול פה בליגה הספרדית מוגזם מאד, הרמה שם עלתה בשנים האחרונות, ואין ספק שזה גם בזכות המיתוג המעולה שעשו לליגה שם (שהתאפשר בזכות הפופולריות של בארסה וריאל).

פעם ההבדל בין ספרד לאנגליה היה שכל משחק שלא תפתח בפרמיירליג יהיה שווה צפייה,ובלה ליגה ממש לא. ספרד מתחילה לצמצם את הפער. לא אומר לסגור, אבל לצמצם.

חסיד גדול מאד של הפרמיירליג, והיא תמיד תהיה הנאמבר וואן שלי.

עם זאת, הזלזול פה בליגה הספרדית מוגזם מאד, הרמה שם עלתה בשנים האחרונות, ואין ספק שזה גם בזכות המיתוג המעולה שעשו לליגה שם (שהתאפשר בזכות הפופולריות של בארסה וריאל).

פעם ההבדל בין ספרד לאנגליה היה שכל משחק שלא תפתח בפרמיירליג יהיה שווה צפייה,ובלה ליגה ממש לא. ספרד מתחילה לצמצם את הפער. לא אומר לסגור, אבל לצמצם.

לא יודע אם התכוונת גם אליי, אבל לפחות מצידי אין זלזול.

הליגה הספרדית היא ליגה איכותית ואכן עשתה שדרוג בשנים האחרונות.

פשוט קשה לי עם הטענה המגוחכת הזאת שאם בארסה וריאל טובות = הליגה הספרדית טובה.

ליגה היא 20 קבוצות. אני חוזר - 20. לא 2, לא 4, לא 8. אלא 20.