Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

תחשבו איזה עצוב זה לחגוג גול כזה בטירוף של הקהל ובסוף מבטלים אותו אחרי כמה דקות. גיהנום.

אני זוכר שבדרבי 0-0 בנתניה צ'יקו הבקיע ופסלו את הגול וכל האנשים לידי רצו להתאבד.

תחשבו איזה עצוב זה לחגוג גול כזה בטירוף של הקהל ובסוף מבטלים אותו אחרי כמה דקות. גיהנום.

אני זוכר שבדרבי 0-0 בנתניה צ'יקו הבקיע ופסלו את הגול וכל האנשים לידי רצו להתאבד.

ומצד שני תחשוב איזה כיף שפוסלים נגדך גול אחרי כמה דק' או מבטלים פנדל במקום שאח"כ תהיה כל המשחק בעצבים על הטעות של השופט. הואר זה הדבר הכי טוב שקרה במונדיאל והלוואי שכבר יתחילו להשתמש בו בליגה.

ומצד שני תחשוב איזה כיף שפוסלים נגדך גול אחרי כמה דק' או מבטלים פנדל במקום שאח"כ תהיה כל המשחק בעצבים על הטעות של השופט. הואר זה הדבר הכי טוב שקרה במונדיאל והלוואי שכבר יתחילו להשתמש בו בליגה.

לא אמרתי שזה לא טוב. פשוט נכנסתי למצב בתור אוהד וזה מצב מתסכל מאוד.

מצד אחד זה טוב מאוד שמכניסים ואר לליגה ומצב שני יש לי תחושה שגם שם ידפקו אותנו.

לא אמרתי שזה לא טוב. פשוט נכנסתי למצב בתור אוהד וזה מצב מתסכל מאוד.

מצד אחד זה טוב מאוד שמכניסים ואר לליגה ומצב שני יש לי תחושה שגם שם ידפקו אותנו.

אני מעדיף שייפסלו לי גול בידיעה שפסלו בצדק מאשר שלא ייפסלו ואז שאנחנו נקבל זה יהיה מאוד מרתיח.

עם השורה השנייה אני מסכים איתך אבל לא חושב שיכולים לדפוק אותנו, אי אפשר להסתיר את האמת אחרי שרואים שוב ושוב, רק במקרים של חמישים חמישים אני חושב שיישרקו נדנו.

יש שחטאר נגד פרנקפורט ב-22:00. יהיה מעניין לראות את מנור סולומון במידה והוא ישחק. יש לך גם צ'לסי-מאלמו באותה שעה. וגם קלאב ברוז' נגד זלצבורג (דאבור).

בלי קשר יש גמר גביע סל ב-9, מקווה שראשל"צ יקחו, רק לא ירושלים.

טוטנהאם ללא שניים מהכוכבים שלה. כנראה מאומנת לא? לא הכל זה פוטבול מנג'ר. תקף לפסז אתמול.

מעניין מה היה ההימור...

התלות בקיין מביכה.

איך קבוצות כמו באטה מאלמו וציריך מגיעות לשלבים האלו, ואנחנו בקושי מגרדים מקומות 3-4 אם בכלל מגיעים..

זה משהו שאני מתקשה להבין, תוסיף גם את ראפיד וינה וסלביה פראג, כל אלה קבוצות לא יותר טובות מאיתנו ולא רק שעלו לאירופית גם מגיעות ל32 אחרונות.

זה משהו שאני מתקשה להבין, תוסיף גם את ראפיד וינה וסלביה פראג, כל אלה קבוצות לא יותר טובות מאיתנו ולא רק שעלו לאירופית גם מגיעות ל32 אחרונות.

התשובה די פשוטה - רוב מכריע מהקבוצות האלה טובות מאיתנו.

הבאסה האמיתית עם הvar זה שעל כל גול שתחגוג בטירוף, תמיד יהיה לך חשש שיפסלו אותו, מה שהופך את החגיגה בגול (הדבר הכי יפה שקיים בענף) ליותר מאופקת.

דמיין את זה בגול בדרבי.

העונה הייתי בדרבי של בטיס נגד סביליה, מחזור 3, בהופעותיו הראשונות של הואר בליגה הספרדית, אמנם בטיס ניצחו בסוף אבל לראות 50 אלף איש חוגגים גול בדרבי ואז הוא נפסל... דקה מהארוכות בחיי האוהדים האלה וגם מראה די הזוי.

אבל בסוף, המטרה היא לתת לשופט עוד עין כדי שהשיפוט יתבצע בדיוק בהתאם לחוקה.

אגב מצחיק לראות את עירד צפריר ודסקל מתבכיינים בנושא כל אחד בחשבון הפייסבוק שלו.

קודם כל אני ממש שמח שבעוד שנתיים אופ''א מבטלת את חוק שערי החוץ.

דבר שני, התוספת של המפעל החדש והקטנת הליגה האירופית ל32 קבוצות תהפוך אותה לליגה עוד יותר חזקה וכיפית לצפייה.

קודם כל אני ממש שמח שבעוד שנתיים אופ''א מבטלת את חוק שערי החוץ.

דבר שני, התוספת של המפעל החדש והקטנת הליגה האירופית ל32 קבוצות תהפוך אותה לליגה עוד יותר חזקה וכיפית לצפייה.

כל הדברים שרשמת רעים מאוד למכבי.

כל עוד זה פוגע בסיכוי של מכבי לעלות לאחד המפעלים על הזין שלי הרמה שם.

פסוו עשו תיקו (שני רצוף שהם חוזרים מ2-0 ל2-2) אייאקס חייבים לנצח מחר ולהוריד ל4 הפרש.

בינתיים פיאנטק שעבר מגנואה. למילן עם 4 שערים ב3 משחקים.

צריך לעשות הקלות לפייר פליי לקבוצות מליגות קטנות

אם כבר אופ"א רוצה להיות שוויונית

זה לא הגיוני שקבוצה שרוצה להתחזק לא יכולה רק בגלל שהיא מליגה קטנה ואין הסכם חסויות ודברים אחרים שתורמים להכנסה כמו ליגות גדולות באירופה

צריך לעשות הקלות לפייר פליי לקבוצות מליגות קטנות

אם כבר אופ"א רוצה להיות שוויונית

זה לא הגיוני שקבוצה שרוצה להתחזק לא יכולה רק בגלל שהיא מליגה קטנה ואין הסכם חסויות ודברים אחרים שתורמים להכנסה כמו ליגות גדולות באירופה

מנספורד דיבר על זה בכנס השבוע ואמר בדיוק מה זאמרת