Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

השאירו את השחקנים עם תחתונים איזה שכונה מול העיניים של וופא

אחר כך יגידו ישראלים שכונה...

אני שמח בשביל דאבור על השערים כי זה סולל את הדרך שלו לקבוצה הרבה יותר משמעותית מזלצבורג באירופה

אבל לא בדיוק מנגב ת'דמעות על הכישלון של זלצבורג....קבוצה שחזקה פי כמה מכל ישראלית היום בטופ של הארץ

ואני בטוח שנוגרל נגדם בעתיד אנחנו או ב''ש ועלייה שלהם לצ'מפיונס לא בדיוק תתרום לנו שהזמן הזה יגיע

אני חושב שעדיף לו קבוצה כמו קריסטל פאלאס ולא סביליה או וולנסיה שהם עמוסות כישרונות גם בחוד שלהם

בפריימירליג בשנים האחרונות הרבה קבוצות ממקום 10 עד סוף הטבלה מקום 20 כולם שוות ביכולת ויוכל לתת משחקים טובים

ולבוא יותר לידי ביטוי ביכולת נגד הקבוצות האלה במיוחד עם ההתקפה המצוינת שיש לפאלאס

מרגיז איך שופטים מעודדים בזבוז זמן בתוספת

השחקנים של הכוכב האדום היו על הדשא 2 דקות מתוך ה5 עדיין שרק ב95:10 בזמן שהכדור באוויר מורחק מקרן

הדברים האלו רק גורמים לתופעה להחמיר

בלי קשר לזה הכוכב האדום מרגשים רצח, הולך להיות שלב בתים חזק

דאבור מפלצת איך הוא נתקע בזלצבורג.

שמעתי ראיון שלו ברדיו לא מזמן.

בגדול את זלצבורג לא מעניין כסף והם רק רצו לעלות לבתים ( נאפולי סגרו עם המגן הימני שלהם והנשיא שלהם לא שיחרר אותו, הוא החרים אימונים במשך תקופה וזה לא עזר לו)

מתי נסגר החלון? אולי הוא יצליח למצוא קבוצה בזמן שנשאר אבל לא נראה לי, יחכה לינואר.

למה לא? שיחק אצלנו מגיל 18 עד גיל 21 בערך.

כנראה במקרה הטוב זה יהיה כמה מאות אלפי יורו (לכיוון ה200-300) אבל עדיין... איזו סיבה יכולה להיות שלא נקבל?

על פי שתי הכתבת האלה אנחנו אמורים להיות זכאים, באחת מהן (כתבה אחרי שזהבי עבר לסין) מדברים על כך שכל הקבוצות שגידלו את השחקן מגילאי 12-21 מתחלקות ב-5%, על פי כתבה אחרת (ישנה יותר) הקבוצות שגידלו את השחקן מגילאי 12-23 מתחלקות ב-5%.

https://sports.walla.co.il/item/2974585

https://www.calcalist.co.il/sport/articles/0,7340,L-3076162,00.html