Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

מתנקש עם חיוך.

נהדר לראות. בשר מבשרנו. הגוף דחה את ההשתלה הזעופה הזאת. זהות. יונייטד חוזרת אליה.

לא מעצבן אותך כל הפעמים שיונייטד התבזו העונה?

מוריניו לא מוריניו זה עדין לא תירוץ, לא מחליק לי טוב בגרון

בנתיים אשמח שסולשיאר ישאר פה גם עונה הבאה

זה נראה שהוא אנס את השחקנים שלו לערכים שהם לא רוצים. זאת יונייטד. לא קבוצה מגיבה, רפה ורופסת. הם גם בני אדם. הם תפקדו פחות בתנאים שהוא יצר. לא יודע אם אולה הוא הפיתרון, אבל זה כיוון טוב למה שצריכים. ולא צריכים את המפוטר. ממש לא.

זה רק המאמן. אם אתה מתלונן על פוגבה ורוצה להטיס אותו, תעשה אותו דבר עם שחקנים במכבי בתקופת שוטא/ליטו

זה רק המאמן. אם אתה מתלונן על פוגבה ורוצה להטיס אותו, תעשה אותו דבר עם שחקנים במכבי בתקופת שוטא/ליטו

למה ללכת כ"כ רחוק, תראה מה ג'ורדיי הוציא פחות או יותר מאותו סגל שנה שעברה

איביץ' ומנצסטר שאחרי מוריניו הם דוגמא טובה על כמה מאמן יכול להרים ולהוריד את השחקנים שלו

למה ללכת כ"כ רחוק, תראה מה ג'ורדיי הוציא פחות או יותר מאותו סגל שנה שעברה

איביץ' ומנצסטר שאחרי מוריניו הם דוגמא טובה על כמה מאמן יכול להרים ולהוריד את השחקנים שלו

כנ"ל זידאן אחרי בניטז בריאל

זה נראה שהוא אנס את השחקנים שלו לערכים שהם לא רוצים. זאת יונייטד. לא קבוצה מגיבה, רפה ורופסת. הם גם בני אדם. הם תפקדו פחות בתנאים שהוא יצר. לא יודע אם אולה הוא הפיתרון, אבל זה כיוון טוב למה שצריכים. ולא צריכים את המפוטר. ממש לא.

אני לא מאוהבי יונייטד אבל גם אם אריק בנאדו היה מחליף את מורניו הם היו באותה הפורמה בדיוק.

המבחן של סולשיאר (אם וכאשר) הוא בשנה הבאה. מנקודת ההתחלה ועד היום שיסיים.

לבוא באמצע העונה אחרי החתול השחור שנקרא מוריניו זו לא חכמה (באופן יחסי כמובן)

השחקנים מתודלקים בשנאה ויתנו לא 150 אחוז אלא 300 אחוז בכל משחק ומשחק.

נראה את סולשייאר מתחיל עונה.

(חלילה אני לא מזלזל ביכולתיו, רק אומר שהתוצאות האחרונות של יונייטד הן לא משהו לצאת מגדרנו)

אני לא מאוהבי יונייטד אבל גם אם אריק בנאדו היה מחליף את מורניו הם היו באותה הפורמה בדיוק.

המבחן של סולשיאר (אם וכאשר) הוא בשנה הבאה. מנקודת ההתחלה ועד היום שיסיים.

לבוא באמצע העונה אחרי החתול השחור שנקרא מוריניו זו לא חכמה (באופן יחסי כמובן)

השחקנים מתודלקים בשנאה ויתנו לא 150 אחוז אלא 300 אחוז בכל משחק ומשחק.

נראה את סולשייאר מתחיל עונה.

(חלילה אני לא מזלזל ביכולתיו, רק אומר שהתוצאות האחרונות של יונייטד הן לא משהו לצאת מגדרנו)

כתבתי כאן בעבר- רק עצם הפיטורים ישפר את יונייטד ב30 אחוז.

אני כלל לא בטוח שסולשיאר ימשיך. הגדרתו כרגע היא זמני. אבל אני שמח שבנתיים הולך לו וליונייטד טוב. אין משקולות, אין סירוס ויש אדם שיודע מהי יונייטד. אולה הוא אחד האנשים האהובים ביותר בהיסטוריה של המועדון. השמחה מהתוצאות היא שמחה כי זה הוא. הייתי שם ב99 באותו גמר. חוויה משנת חיים.

שילוב של אפקט המאמן החדש + לו"ז מאוד קל. מבלי לזלזל בסולשיאר, זה מאוד נאיבי לחשוב שהוא עשה שם קסמים בשבועיים האחרונים. בסה"כ ניצחו 3 קבוצות מאוד חלשות (האדרספילד, קרדיף וניוקאסל) ועוד קבוצה בינונית (בורנמות') שהיה סביבה הייפ גדול בעיקר בגלל הלו"ז הנוח שפתחו איתו את העונה.

שילוב של אפקט המאמן החדש + לו"ז מאוד קל. מבלי לזלזל בסולשיאר, זה מאוד נאיבי לחשוב שהוא עשה שם קסמים בשבועיים האחרונים. בסה"כ ניצחו 3 קבוצות מאוד חלשות (האדרספילד, קרדיף וניוקאסל) ועוד קבוצה בינונית (בורנמות') שהיה סביבה הייפ גדול בעיקר בגלל הלו"ז הנוח שפתחו איתו את העונה.

אף אחד לא חושב אחרת. שמחים בשביל אולה. יונייטד היתה בשבי ושוחררה. לא יותר מזה אבל גם לא פחות מזה.

זה כולל בונדסליגה?

כן, כולל ליגת האלופות גם.

יש כאן את היסטוריית המפגשים - https://www.skysports.com/football/news/11661/11597101/pep-guardiola-vs-jurgen-klopp-how-head-to-head-record-has-developed