Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

אוהדי לידס עם פארודיה לבוהמיאן ראפסודי של קווין על המאמן שלהם מארסלו ביילסה, שמוביל אותם כרגע לפריימרליג. זה אדיר

חחח ענק.

משום מה יש לי רק זכרונות רעים מהקבוצה הזאת. קבוצה של כסאחיסטים בראשות אלאן סמית'. לפחות זיינו את הפועל

אם כבר יורקשייר, לשפילד יש מבטא יותר יפה. אני בעד וונסדיי כי הקבוצה של הארקטיק מאנקיז. ושל האדרספילד גם יפה (מוכרת גם כ-Oodersfield בכתיב פונטי של הגייה מקומית).

אבל ללידס יש שיר יפה:

איך עובדים מחזורי חג המולד בפרמייר ליג? מה החוקיות?

משחקים 90 דקות לא כולל תוספת זמן

ניצחון- 3 נק'

תיקו- נקודה

הפסד- לא מזכה בנקודות

איך עובדים מחזורי חג המולד בפרמייר ליג? מה החוקיות?

לא ברורה לי השאלה, אבל בדרך כלל לא מדובר במשחקים בין קבוצות שרחוקות גיאוגרפית, כדי לחסוך לקבוצות ולאוהדים נסיעה ארוכה בחג. ככה לפחות זה היה פעם.

אגב, בראשון לינואר יש בסקוטלנד דרבים, כנראה מאותו שיקול, אבל זאת היתה מסורת של ממש כי זה היה משחקים קבועים, לפחות באדינבורו ובגלגזו למשל. או, שוב, ככה לפחות זה היה פעם.

נוסף בעריכה: יש העונה הזאת בסקוטלנד מחזור ב-29 בדצמבר ואז פגרה, אכן דרבים, כנראה כדי לשמר את המסורת כמה שניתן אפילו שזה כבר לא מאותו רציונל.

לא ברורה לי השאלה, אבל בדרך כלל לא מדובר במשחקים בין קבוצות שרחוקות גיאוגרפית, כדי לחסוך לקבוצות ולאוהדים נסיעה ארוכה בחג. ככה לפחות זה היה פעם.

אגב, בראשון לינואר יש בסקוטלנד דרבים, כנראה מאותו שיקול, אבל זאת היתה מסורת של ממש כי זה היה משחקים קבועים, לפחות באדינבורו ובגלגזו למשל. או, שוב, ככה לפחות זה היה פעם.

נוסף בעריכה: יש העונה הזאת בסקוטלנד מחזור ב-29 בדצמבר ואז פגרה, אכן דרבים, כנראה כדי לשמר את המסורת כמה שניתן אפילו שזה כבר לא מאותו רציונל.

הכוונה הייתה איך קובעים מי תשחק נגד מי ואיך מארגנים שזה יהיה מעניין

הרי לא יכולים פשוט להגיד "בא לנו יונייטד נגד ליברפול בכריסמס"

לא זכור לי שראיתי נטישה המונית כזאת באנגליה, למרות שקשה לשפוט. נראה שיש כרגע בעיקר אוהדי טוטנהאם באצטדיון ריק.

פנרבחצ׳ה מסיימת את הסיבוב עם תיקו באנטליה ויוצאת לפגרת החורף כשהיא מתחת לקו האדום.

מה קרה שהם ככה?

מה קרה שהם ככה?

לא עקבתי רוב העונה, הייתי בשוק כשראיתי. ממה שקראתי פיליפ קוקו מונה למאמן והיו ציפיות אדירות, ואז כדור שלג. כנראה שכמו 07/08 אצלנו. יש להם משאבים, מאמין ומקווה שיצאו מזה.

זאת הקבוצה של סבא. הוא לא אוהד כדורגל, ועדיין, יש להם מקום אצלי בלב כי הם היו הקבוצה שהיה בעדה כילד, ושעד היום נזכר בזה ש"גם אם לא אהדת הדורגל, היתה לך קבוצה".