Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

ברסה-ליון יוכרע במפגש הראשון. בכללי לדעתי העונה זה של ברסה. מסי מטורף והם בנו שם סגל כל כך איכותי.

אייאקס יכולים לעבור את ריאל, ממש לא בשמיים.

זה בדיוק הפרופיל של גוטמן, מאמן מיושן שמאוהב בעצמו ונכשל כבר שנים.

אבל יותר טוב מרוני לוי

סולשאייר מונה למאמן של יונייטד. עשה 3 שנים יפות במולדה עם 2 אליפויות (לראשונה בהיסטוריה) וגביע. נקווה שיחזיר את השדים האדומים לימי התהילה של פעם

החיוך חזר. העונה הזאת גמורה טבלאית והישגית. אבל ענן הרעל הוסר, המשקולות מעל גב השחקנים הוסר ויש לא מעט יהלומים באקדמיה(גרינווד הסנסציוני הוא דוגמה אחת) שאולי יתחילו להשתלב. יש כישרון בסגל, שהיה עוזב אם המפוטר היה נשאר.

הרוצח בעל פני התינוק- בהצלחה.

בעזרת השם יצליח וימשיך לעוד הרבה עונות

באופן רשמי זה עד סוף העונה, בכנות אני לא אופתע אם יילך קודם. תחושת בטן שזה הולך להיות מוצלח בערך כמו הניסיון של מילאן למנות למאמן כל שחקן מהקבוצה הגדולה של תחילת שנות האלפיים עד שבסוף אחד יצליח. עד שהבנתי שזה זמני הייתי די בשוק וחשבתי שהם סופית הפכו לחיפה.

באופן רשמי זה עד סוף העונה, בכנות אני לא אופתע אם יילך קודם. תחושת בטן שזה הולך להיות מוצלח בערך כמו הניסיון של מילאן למנות למאמן כל שחקן מהקבוצה הגדולה של תחילת שנות האלפיים עד שבסוף אחד יצליח. עד שהבנתי שזה זמני הייתי די בשוק וחשבתי שהם סופית הפכו לחיפה.

לא מכיר את ההיסטוריה של מאמני מילאן לפני שאימנו את מילאן אבל סולשיאר דווקא די הצליח ברוב שנותיו (הלא רבות) בתור מאמן, גם כמאמן מילואי יונייטד וגם כמאמן מולדה. אז פוטנציאל יש לו, והלוואי ויצליח וזה יהפוך לקבוע

ג'אררד מקום ראשון ולאמפרד מקום רביעי בליגה השניה. ממה צריך לפחד? זיזו, פפ. יחסית אליהם, לאולה יש ניסיון מוצלח מאד בנורבגיה וגם אם קארדיף(לא מוצלח). המינוי הוא זמני אלא אם כן אולה יהיה מדהים. לא רואה את יונייטד מפטרת אותו. זה פשוט נותן לה זמן עד הקיץ ללכת על המטרות הראשוניות שלה.