Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

ריאל עם עוד נצחון דחוק נגד קבוצה קטנה בבית

כבר נצחון חמישי או שישי

מריאנו החליף את רונאלדו נו באמת

לפני שנתיים הבחור היה שחקן אימונים..אז הפעם הוא בא כ9 מחליף..סבבה וזה מחליף לרונאלדו? איזה כשלון מהדהד פלורנטינו השנה(!) ואיך הוא הפך את ריאל לעוד קבוצה בליגה הספרדית, שנתיים שהוא מחליש את הקבוצה בצורה משמעותית ולא מחליף אותם עם כוכבים ברמה, הוא החליט ליישם את הבאת צעירים בזול שהם בוסר על חשבון קניית כוכבים וזה התוצאה..ברור שזה סיום שושלת, אבל הכתובת היתה על הקיר, פה ממש על הקיר...מכרת שחקן של 30 שערים בעונה בנזיד ב105 מליון בלבד(שאתה יודע שבפועל בשוק של היום הוא שווה יותר ורק בגלל הגיל שלו הוא נמכר במחיר הזה) וכל קבוצה רוצה ממך פי 3 על מחליף, אז למה מכרת? אתה חושב שבייל ברמה של רונאלדו? הבן אדם בקושי כובש 10 גולים בעונה..מה אתה משווה בין זה לזה ועם כל הכבוד לבייל, הוא לעולם לא ייהיה שחקן מהרמות האלה..השארת בכוח את מודריץ שרצה להחליף קבוצה כי מיצה את עצמו בריאל(0 בישולים 0 שערים, עונה נוראית שלו, לא ברור איך קיבל את התואר כי תאכלס? החל מספטמבר עד היום הוא נוראי ורונאלדו ומסי טובים פי כמה ואין הסבר איך 2 אלה היו אחרי, מילא אמבפה...אבל מודריץ' לא עם כל הכבוד לאהבה אליו) עוד משחרור פפה וחאמס בעונה שעברה ריאל רק הלכו אחורה, ריאל קיצרו את הסגל הגדול והיחסית טוב שהיה להם לסגל קצר מדי ...עוד בתחילת השנה זה כבר החמיר לגמרי, אני התלוננתי ששחרור קובאציץ' ואי הבאת מחליף זה מוגזם לאללה..קרוס ומודריץ' (שמיצה את עצמו) בעונה רעה מאוד ואין להם תחליפים בספסל, סבאיוס עוד בוסר ושחקן של הבלחות ..אבל בשום פנים באופן לא כוכב מהלבל הגבוה בינתיים..נוסיף את העונה הגרועה של איסקו ואין שום פלמייקר לרפואה..ההגנה בכלל מזעזעת ראמוס ווראן(כבר משנה שעברה הוא בירידה) בעונה גרועה ריאל ספגו המון שערים בגלל ההגנה שלהם...ואין מי שיחליף אותם..לריאל אין בלם מחליף ברמה גבוהה(שוב פעם צעיר כמו וייאחו וסותם חורים כמו נאצ'ו) ריאל מדריד נחלשה משמעותית וזה בהתאם ורואים את זה, שחקנים שבעים וממורמרים לצד סגל קצר ודי אפור...מה יהיה שנה הבאה? אותו דבר..ניימאר? הזאר? אמבפה? מאטה בחינם זה מה שיגיע(זה שחקן ברמה של ריאל? עם כל הכבוד) ..די לזלזול פלורנטינו, תחזור כבר למדיניות שכלכך עבדה שנים, אי אפשר לבנות שושלת עם שחקנים בוסרים ומשלימים...

גם אני מרגיש ככה.

לא ייאמן איך אפשר לקחת 45 מ-51 ועדיין להיות רק נקודה מעל מקום שני

ולכן זאת הליגה הטובה בעולם. גם על האלופות תמיד יש מלחמת עולם. שנה שעברה הדומיננטיות החד צדדית של סיטי הייתה נדירה.

משחקי חג המולד עד למפגש בין השתיים ב 3 לינואר באתיחאד

ליברפול:

וולבס חוץ

ניוקאסל בית

ארסנל בית

סיטי:

פאלאס בית

לסטר חוץ

סאות'המפטון חוץ

ליברפול ואליפות?

מצטער אבל זה מצחיק אותי כל פעם מחדש:

מה הסיכוי שישתמש במטאפורה ואז היא תקרה לו באופן מילולי?

ליברפול ואליפות?

מצטער אבל זה מצחיק אותי כל פעם מחדש:

מה הסיכוי שישתמש במטאפורה ואז היא תקרה לו באופן מילולי?

לא כי טוטנהאם, הצליחה להפסיד אליפות ללסטר.

לא כי טוטנהאם, הצליחה להפסיד אליפות ללסטר.

וצוחקים עלינו על זה בצדק. לא שאני חושב ששאר הקבוצות יכולות להביע ביקורת על עצם זה שהפסיד אליפות ללסטר - כי גם הן הפסידו אליפות ללסטר - אבל הקטע זה שטוטנהאם פספסה את ההזדמנות הכי טובה שלה לאליפות מאז 1961, העונה הראשונה שבה היא בפער מעל שאר מועדוני הצמרת, ולא רק שלא לקחה אליפות, אלא בסוף אפילו סיימה שלישית במירוץ של שתי קבוצות. זה בהחלט מזמין שמחה לאיד.

עדיין, מה שמצחיק אותי בקליפ ששמתי זה נטו האירוניה עם המטאפורה ואז שקרה מילולית. כמו שאני מודה כאוהד טוטנהאם שמה שקרה לספרס מצחיק (לא בעיניי, אבל אם הייתי אוהד ניטרלי? בהחלט), גם אוהדי ליברפול יכולים להבין למה מה שקרה לג׳רארד אחרי ההאדל באנפילד והמשפט שאמר מצחיק אוהדי קבוצות אחרות.

סתם אנקדוטה: בשביל אוהדי טוטנהאם העונה הזאת היתה טראומטית בין היתר כי הרגיש שכל העולם ואחותו מתעלם מעונת כדורגל מדהימה שלהם, ומחליק מטעויות שופטים לטובת לסטר, ומזה ששחקן צ׳לסי (שמולה לסטר שיחקה במחזור האחרון) הצהיר שהם רוצים שלסטר תיקח. היתה הרגשה שהם המאמי הלאומית בדיוק כמו של מכבי מול ב"ש, כשכולם התעלמו מהעונה שלנו, וכשאם אנחנו קיבלנו פנדל דיברו על זה שבוע אבל אם ב"ש היתה מקבלת פנדל מומצא אז כלום. נקודת ההשקה הזאת עניינה אותי כי זה קרה באותו זמן והרגשתי את הדמיון. הפורום שלנו והפורום שלהם נראו כמעט אותו דבר אז.

וצוחקים עלינו על זה בצדק. לא שאני חושב ששאר הקבוצות יכולות להביע ביקורת על עצם זה שהפסיד אליפות ללסטר - כי גם הן הפסידו אליפות ללסטר - אבל הקטע זה שטוטנהאם פספסה את ההזדמנות הכי טובה שלה לאליפות מאז 1961, העונה הראשונה שבה היא בפער מעל שאר מועדוני הצמרת, ולא רק שלא לקחה אליפות, אלא בסוף אפילו סיימה שלישית במירוץ של שתי קבוצות. זה בהחלט מזמין שמחה לאיד.

עדיין, מה שמצחיק אותי בקליפ ששמתי זה נטו האירוניה עם המטאפורה ואז שקרה מילולית. כמו שאני מודה כאוהד טוטנהאם שמה שקרה לספרס מצחיק (לא בעיניי, אבל אם הייתי אוהד ניטרלי? בהחלט), גם אוהדי ליברפול יכולים להבין למה מה שקרה לג׳רארד אחרי ההאדל באנפילד והמשפט שאמר מצחיק אוהדי קבוצות אחרות.

אני גם לא אוהד כזה גדול אוהד באמת רק את מכבי. בכל מקרה אם ליברפול לא לוקחים השנה עם כל זה שסיטי קבוצה פסיכית אני כבר לא יודע מתי זה יקרה.

אני גם לא אוהד כזה גדול אנ אוהד באמת רק את מכבי. בכל מקרה אם ליברפול לא לוקחים השנה עם כל זה שסיטי קבוצה פסיכית אני כבר לא יודע מתי זה יקרה.

גם אני לא אוהד טוטנהאם גדול (את המשחקים בצ׳מפיונס העונה לא ראיתי בכלל, לרוב מתחיל לראות אחרי שנגמר פוטבול, בינתיים עוקב אחרי תוצאות), זרמתי עם המונח לצורך הנושא.

אני כל כך שונא את חמוריניו הזה. שנאתי אותו בכל קבוצה שאימן, ועוד יותר שנאתי אותו כשהגיע לאהובתי יונייטד. שילך כבר ויעזוב אותנו לנפשנו.

מסי אתמול- שלושער ושני בישולים.

איזה מקום הוא? חמישי.

טיפשי ברמת הברדה שחקן העונה.

מודריץ' בעונה נוראית השנה לא ברור איך לקח הרי התואר זה לעונה קלנדרית ולא לעונת כדורגל

הוא עם 0 שערים ו0 בישולים.מסי, רונאלדו ואמבפה כמובן שהיו ראוים יותר.