Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

קלופ ענק
אבל בד"כ אלה שמעצימים אותו זה אותם אלה שנופלים על בוס או אפילו על פפ (אלק ההישג שלו עם ליברפול גדול יותר מאשר עם סיטי)

וברור שהוא ענק, גם בלי ליברפול, מספיק להסיק את זה אפילו רק מהקדנציות שלו במיינץ ודורטמונד

אני עדיין לא מבין איך אפשר לקרוא לקלופ לוזר אחרי שלקח אליפות באפריל עם דורטמונד (שבכלל לא היתה מועמדת לאליפות), ואז אחרי מסע רכש מטורף של באיירן לקח על הראש שלהם דאבל עם 5-0 בגמר הגביע.

5-2 לא?

לא להאמין שאנשים קוראים לו לוזר כי לא זכה העונה באליפות, אחרי שהשיג פאקינג 97 נקודות! זו העונה השלישית הכי טובה של קבוצה בהיסטוריה של הליגה!! ??

לא להאמין שאנשים קוראים לו לוזר כי לא זכה העונה באליפות, אחרי שהשיג פאקינג 97 נקודות! זו העונה השלישית הכי טובה של קבוצה בהיסטוריה של הליגה!!

אם סיטי של השנה זה השני אז מה הראשון ?

התביעה שהגישה הצעירה האמריקנית קתרין מיוגרה נגד הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו בוטלה והוא לא יואשם באונס. כך דיווחה סוכנות הידיעות האמריקנית "בלומברג". לפי הדיווח, בחודש שעבר התקבלה בבית המשפט בנבדה בקשה לסיום ההליך המשפטי. לא נמסר אם הצדדים הגיעו להסכמה בנושא. מיוגרה האשימה את רונאלדו כי אנס אותה בבית מלון בלאס וגאס לאחר שהשניים בילו יחדיו בשנת 2009. רונאלדו הכחיש את ההאשמות נגדו ומעולם לא הגיב לתביעה. מיורגה טענה לפני כמה חודשים כי היא שרויה בטראומה ואינה יכולה להיות מעורבת בתהליך.

איזה "שוק"

ברור שלא היה שם כלום

גם ניימאר לדעתי אין שם יותר מסערת כוס מים כדאי לנסות להוריד את המחיר שלו בפ.ס.ג'

גם לדעתי לא היה כלום וזה סתם דרך של הבחורה להוציא כסף/לקבל פרסום

אבל גם אם היה משהו - זה כנראה נסגר במזוודה עם כסף שנשלחה אליה ואז פתאום התביעה בוטלה

ידעתי שתקפצו עליי אחרי הקאמבק של ליברפול. מזכיר לכם שרומא עשו את אותו הדבר לברצלונה, לכן זה מעיד יותר על החולשה של ברצלונה במעמדים האלה מאשר על ליברפול. תרשו לי לחכות עם הכובע לגמר, מבטיח לאכול אותו אם יזכו.

רק כי אתה ממשיך להגיב פה נגד קלופ/ליברפול של העונה (ושוב, אני ממש לא בעדם) גרמת לי לחזור 12 עמודים אחורה

אז איך הכובע? טעים?

התביעה שהגישה הצעירה האמריקנית קתרין מיוגרה נגד הכדורגלן כריסטיאנו רונאלדו בוטלה והוא לא יואשם באונס. כך דיווחה סוכנות הידיעות האמריקנית "בלומברג". לפי הדיווח, בחודש שעבר התקבלה בבית המשפט בנבדה בקשה לסיום ההליך המשפטי. לא נמסר אם הצדדים הגיעו להסכמה בנושא. מיוגרה האשימה את רונאלדו כי אנס אותה בבית מלון בלאס וגאס לאחר שהשניים בילו יחדיו בשנת 2009. רונאלדו הכחיש את ההאשמות נגדו ומעולם לא הגיב לתביעה. מיורגה טענה לפני כמה חודשים כי היא שרויה בטראומה ואינה יכולה להיות מעורבת בתהליך.

איזה "שוק"

https://www.espn.com/soccer/italian-serie-a/story/3868542/cristiano-ronaldo-rape-lawsuit-moved-to-federal-court-says-mayorga-lawyere

רק כי אתה ממשיך להגיב פה נגד קלופ/ליברפול של העונה (ושוב, אני ממש לא בעדם) גרמת לי לחזור 12 עמודים אחורה

אז איך הכובע? טעים?

https://i.ytimg.com/vi/iDIRpsXhnjI/hqdefault.jpg

מהפייסבוק של מיכאל יוכין

ג'אני אינפנטינו לא סתם נבחר לקדנציה מחודשת כנשיא פיפ"א כמועמד יחיד ללא מתחרים.

הדבר נעשה באמצעות מחיאות כפיים (!!), ללא הצבעה - על מנת שלאיש לא תהיה חלילה אפשרות להצביע נגד המנהיג הדגול.

אפשר לכתוב ספרים על השחיתויות של ז'ואאו האבלאנז' וספ בלאטר, אבל אינפנטינו זו רמה אחרת לגמרי. והוא אפילו לא מנסה להסתיר את העובדה כי הכדורגל עצמו לא מעניין אותו בכלל. רק תאוות השלטון והכסף.

ממש לא ברור כיצד יש לפעול נגד הדבר הזה, אבל אנשים הגונים בעלי השפעה חייבים להקדיש מחשבה רצינית לנושא - ולפעול. עכשיו.

בשבילי תמיד הוא יהיה הקירח

מהפייסבוק של מיכאל יוכין

ג'אני אינפנטינו לא סתם נבחר לקדנציה מחודשת כנשיא פיפ"א כמועמד יחיד ללא מתחרים.

הדבר נעשה באמצעות מחיאות כפיים (!!), ללא הצבעה - על מנת שלאיש לא תהיה חלילה אפשרות להצביע נגד המנהיג הדגול.

אפשר לכתוב ספרים על השחיתויות של ז'ואאו האבלאנז' וספ בלאטר, אבל אינפנטינו זו רמה אחרת לגמרי. והוא אפילו לא מנסה להסתיר את העובדה כי הכדורגל עצמו לא מעניין אותו בכלל. רק תאוות השלטון והכסף.

ממש לא ברור כיצד יש לפעול נגד הדבר הזה, אבל אנשים הגונים בעלי השפעה חייבים להקדיש מחשבה רצינית לנושא - ולפעול. עכשיו.

בשבילי תמיד הוא יהיה הקירח

קירח מטומטם. רק צרות הוא הביא עלינו השרמוטה.

מתחרה עם השריקה בגמר הצ'מפיונס על מה יותר לא-פנדל.

השריקה בגמר הצ'מפיונס זה כמעט אחד לאחד אותו מקרה נגד בני יהודה בחצי גמר. הבנאדם הרים את כל היד שלו באוויר איך זה לא פנדל?

השריקה בגמר הצ'מפיונס זה כמעט אחד לאחד אותו מקרה נגד בני יהודה בחצי גמר. הבנאדם הרים את כל היד שלו באוויר איך זה לא פנדל?

סורו שיחק עם הכדור ביד, לסיסוקו זה פגע בבית השחי במקרה הטוב ותוך כדי שהוא מסמן להגנה על מי לשמור.