Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

למה אין מחזור בהולנד השבוע?

כל הקבוצות הסכימו לדחות את המחזור בשביל שאייאקס תוכל לנוח לפני ליגת האלופות.

כל הקבוצות הסכימו לדחות את המחזור בשביל שאייאקס תוכל לנוח לפני ליגת האלופות.

בארץ אוהדי הפועל היו הולכים להפגין.

בארץ אוהדי הפועל היו הולכים להפגין.

מדהים שפ.ס.וו שנמצאת איתם במאבק אליפות צמוד מאוד והיריבות שם היא כמו מכבי והפועל זאת מדינה עם תרבות ספורט. פה שקבוצה מגיעה לפלייאוף ליגת האלופות רק עושים לה חיים יותר קשים.

עומר, ברגע שקראת לסולשיאר מעודדת והשוות לבלבול(תוך התעלמות מוחלטת מעוד זוויות, ומהנסיבות) איבדת אותי. סורי.

ההתעסקות רק באולה בזמן הזה היא שולית לחלוטין ושטחית. זה בכלל לא הסיפור המרכזי של יונייטד.

נ.ב

1-פוצ'טינו הפסיד השנה בליגה 11 פעמים. לאחר חמש שנות בניה .רק מנג'ר אחד בתולדות יונייטד הפסיד 11- מוייס.

2- אותו פוצ'טינו סיים את עונתו הראשונה בטוטנהאם עם חמש נקודות פחות!! מטים שרווד הגאון.

רק ללמדך על מספרים, נסיבות והתמקדות "בעיקר".

רק עכשיו בדקתי את העניין עם מספר ההפסדים כי זה לא נשמע לי נכון. פרגוסון הפסיד 13 בליגה של 38 קבוצות, ועונה אחר כך 16, והוא רחוק מלהיות היחיד שהפסיד יותר מ-10 (ההיסטוריה של יונייטד הרי לא התחילה בשנות התשעים).

מדהים שפ.ס.וו שנמצאת איתם במאבק אליפות צמוד מאוד והיריבות שם היא כמו מכבי והפועל זאת מדינה עם תרבות ספורט. פה שקבוצה מגיעה לפלייאוף ליגת האלופות רק עושים לה חיים יותר קשים.

ממש לא מדהים.

פה שולטים העסקנים, שמעדיפים שתהיה רמה פח זבל של ליגה למקומות עבודה, עם תקרת שכר והגבלות ובלי זרים , ולא שקבוצה חס וחלילה תצליח באירופה ותפתח פער על השאר אלוהים ישמור.

תרבות של הביצים שלי יש פה..

רק עכשיו בדקתי את העניין עם מספר ההפסדים כי זה לא נשמע לי נכון. פרגוסון הפסיד 13 בליגה של 38 קבוצות, ועונה אחר כך 16, והוא רחוק מלהיות היחיד שהפסיד יותר מ-10 (ההיסטוריה של יונייטד הרי לא התחילה בשנות התשעים)

הכוונה לפרמיירליג וזה רק מחזק את הנקודה.

בכל מקרה, המשפטים בקשר לפוצ'טינו היו בציניות רק כדי להמחיש לך איך אפשר לסובב דברים וכמה מספרים לא מספרים את כל התמונה. הבעיה הגדולה של יונייטד זה היושב ראש שלה(בנקאי חסר מושג שגם נתן לגלייזרים בזמנו את המינוף המטורף להשתלטות העויינת שלהם) והיעדר אנשי כדורגל בעמדות ניהוליות וספורטיביות. אין שום תוכנית רצינית- לא לרכש ולא לחזון, לא לסוג הכדורגל שרוצים לראות... הכל אגבי, מקרי ורנדומלי. מינויו של סולשיאר מבשר אולי(הלוואי) חזרה פנימה, אל היסודות שהוא מכיר כל כך טוב. אבל גם הוא יזדקק לארגון יותר תומך ומאורגן. אם הקבוצה הזאת עלתה היום למשחק ליגה שהיתה לו משמעות טבלאית אמיתית, הרי שהשיג מעל ומעבר לציפיות שלי.

הכוונה לפרמיירליג וזה רק מחזק את הנקודה.

בכל מקרה, המשפטים בקשר לפוצ'טינו היו בציניות רק כדי להמחיש לך איך אפשר לסובב דברים וכמה מספרים לא מספרים את כל התמונה. הבעיה הגדולה של יונייטד זה היושב ראש שלה(בנקאי חסר מושג שגם נתן לגלייזרים בזמנו את המינוף המטורף להשתלטות העויינת שלהם) והיעדר אנשי כדורגל בעמדות ניהוליות וספורטיביות. אין שום תוכנית רצינית- לא לרכש ולא לחזון, לא לסוג הכדורגל שרוצים לראות... הכל אגבי, מקרי ורנדומלי. מינויו של סולשיאר מבשר אולי(הלוואי) חזרה פנימה, אל היסודות שהוא מכיר כל כך טוב. אבל גם הוא יזדקק לארגון יותר תומך ומאורגן. אם הקבוצה הזאת עלתה היום למשחק ליגה שהיתה לו משמעות טבלאית אמיתית, הרי שהשיג מעל ומעבר לציפיות שלי.

מקבל.