Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

אז אחרי ההפסד של ארסנל, יונייטד שתי נקודות מטופ 4, ועם מפגש ישיר מול צ'לסי- בבית.

אין תירוצים שאין על מה לשחק

אני מבין שהרמה שהיא מציגה עכשיו היא לגמרי שולית בסיפור(:

יונייטד לא תמכור את המשחק בזמן שהיא צריכה להילחם על כל נקודה הם מספיק גרועים בשביל להפסיד אותו גם בלי זה.

אני מבין שהרמה שהיא מציגה עכשיו היא לגמרי שולית בסיפור(:

שולית בסיפור, כן (: סיטי פייבוריטית. מול כל קבוצה בכל מגרש בליגה. זאת סיבה לגיטימית שאני אקבל להפסד(אלא אם יהיה משהו מאוד בולט על המגרש).

אני גם לא מצפה מפרגוסון להיכנס לחדר הלבשה ולבקש מהשחקנים לשמור על הכבוד כמו שעשה רק לפני כמה משחקים מול ליברפול.

אבל אם תהיה נרפות ומשחק בחצי קלאצ' על המגרש- יהיה ניתן לייחס את זה רק למכירה, כי יונייטד לחלוטין בקרב על הצ'מפיונס

שולית בסיפור, כן (: סיטי פייבוריטית. מול כל קבוצה בכל מגרש בליגה. זאת סיבה לגיטימית שאני אקבל להפסד(אלא אם יהיה משהו מאוד בולט על המגרש).

אני גם לא מצפה מפרגוסון להיכנס לחדר הלבשה ולבקש מהשחקנים לשמור על הכבוד כמו שעשה רק לפני כמה משחקים מול ליברפול.

אבל אם תהיה נרפות ומשחק בחצי קלאצ' על המגרש- יהיה ניתן לייחס את זה רק למכירה, כי יונייטד לחלוטין בקרב על הצ'מפיונס

חייב להגיד שמוזר לי מאד החמאה הנמסה הזאת על הראש. אתה כאילו מחכה לפינה. האם כבר שכחת את ג'רארד מוסר לדרוגבה? זה היה בסיטואציה דומה. האם המכירה אז של סטיבי היקר(והקארמה הענישה אותו באכזריות מול אותה יריבה, באותו מגרש ובאותה תוצאה) זה נחשב במסגרת הדברים הבולטים?

המשחק היום היה חשוב ליונייטד באותה מידה. שלוש נקודות. הם הובסו. אני מקווה שמד הנרפות שלך מכוון טוב. שתדע לזהות(:

איך אנשים פה באמת רוצים לראות חגיגות של סלאח הכלב? מאחל לו להיפצע, לגמור את הקריירה ולהפסיד את האליפות ואת המשחק נגד בארסה.

סלאח חוגג? אני רוצה לראות את עצמי חוגג אחרי שפעם אחרונה ראיתי אותם לוקחים אליפות הייתה כשברה"מ עוד הייתה קיימת, לא היה אינטרנט , פילם היה משהו שכל ילד מכיר, ואוטו עם הגה כח וחלונות חשמל היה נחשב למאובזר בטירוף.

חייב להגיד שמוזר לי מאד החמאה הנמסה הזאת על הראש. אתה כאילו מחכה לפינה. האם כבר שכחת את ג'רארד מוסר לדרוגבה? זה היה בסיטואציה דומה. האם המכירה אז של סטיבי היקר(והקארמה הענישה אותו באכזריות מול אותה יריבה, באותו מגרש ובאותה תוצאה) זה נחשב במסגרת הדברים הבולטים?

המשחק היום היה חשוב ליונייטד באותה מידה. שלוש נקודות. הם הובסו. אני מקווה שמד הנרפות שלך מכוון טוב. שתדע לזהות(:

אתה בטח זוכר את ליברפול מנצחת במחזור האחרון את בלקבורן (של קינג קני, לא פחוות) ב95 במשחק חסר חשיבות מבחינתה, ונותנת ליונייטד את האליפות על מגש.

זו גאווה של מועדון.

אתה מזכיר שתי טעויות אומללות של שחקן ומייחס אחת למכירה ואחת לקארמה.. במקום פשוט לטעויות. מה תגיד אם פיל ג'ונס יעשה בדרבי טעות דומה?

אני לא יודע מה יהיה במשחק. אני יודע שיונייטד עם הגב לקיר, ואין לה תירוצים לא לתת הכל כדי לנצח.

אם היא תהיה נרפה אני משאיר לך לזהות, נראה לי שתהיה מאוכזב כמעט כמוני אם זה יקרה

פאוק סלוניקי אלופת יוון אחרי 43 שנים.

לראשונה מאז אמצע שנות ה90 שנתיים רצוף שאלופת יוון היא לא אולמפיאקוס.

קהל מטורף יש לפאוק

https://youtu.be/-K65GrxYu7c

סרטון מלפני כמה שנים

סלאח חוגג? אני רוצה לראות את עצמי חוגג אחרי שפעם אחרונה ראיתי אותם לוקחים אליפות הייתה כשברה"מ עוד הייתה קיימת, לא היה אינטרנט , פילם היה משהו שכל ילד מכיר, ואוטו עם הגה כח וחלונות חשמל היה נחשב למאובזר בטירוף.

אם אתה אוהד את ליברפול באופן דומה למכבי אני מבין אותך, אבל אם לא אז זה מוזר.

אתה בטח זוכר את ליברפול מנצחת במחזור האחרון את בלקבורן (של קינג קני, לא פחוות) ב95 במשחק חסר חשיבות מבחינתה, ונותנת ליונייטד את האליפות על מגש.

זו גאווה של מועדון.

אתה מזכיר שתי טעויות אומללות של שחקן ומייחס אחת למכירה ואחת לקארמה.. במקום פשוט לטעויות. מה תגיד אם פיל ג'ונס יעשה בדרבי טעות דומה?

אני לא יודע מה יהיה במשחק. אני יודע שיונייטד עם הגב לקיר, ואין לה תירוצים לא לתת הכל כדי לנצח.

בוודאי שאני זוכר. עברו אז 5 שנים מהאליפות האחרונה שלכם. שיחקתם את המשחק כמו שצריך. את הדרך שעשיתם מאז, אני לא רוצה לעבור. 95 ועד המסירה של ג'אררד- בדיוק השתקפות ההידרדרות. אנפילד חייך בטעות הזאת. אתה תקרא לה טעות, זכותך. אני חושב שליברפול לא יכולים להאשים מישהו במשהו, ובטח לא עוד לפני שהמשחק התחיל. מקווה שיונייטד תיתן הופעה מכובדת בסטנדרטים שלה.

לאור העובדה שאין 100% אוהדי אברטון שמעדיפים שסיטי תיקח, לא הייתי מתייחס לזה ברצינות.

אני מוכרח לתהות לגבי המתודולוגיה שלהם. בכל בלוג, פורום, תכניות טלוויזיה, תכניות רדיו, כתבות באתרי האינטרנט של מדורי הספורט, מפגשים פנים אל פנים עם אוהדים אנגלים - כל מי ששמעתי, ולא משנה איזו קבוצה אוהד, חזר על זה שאליפות של ליברפול תהיה אסון, שהם הקהל הכי בלתי נסבל באנגליה, ושהם לא יפסיקו לשמוע על האליפות הזאת בחיים. סיטי? לא מזיזה לאף אחד.

זו גאווה של מועדון.

מה שבטוח הוא שאם סיטי תנצח אוהדי יונייטד יחגגו ואף אחד באנגליה לא יעשה מזה סיפור, כמו שלא עשו סיפור מזה שאוהדי טוטנהאם חגגו הפסד ליונייטד ב-99 כי אמר שארסנל לא אלופה. יותר מזה, שחקני (!) צ׳לסי אמרו בעונת 2016, שבמחזור האחרון שלה אירחו את לסטר, שמעדיפים אליפות של לסטר על טוטנהאם. אמרו בשידור חי. לאף אחד לא הזיז. שחקני יונייטד יילחמו, האוהדים שלהם יחגגו אם הם יפסידו, והשחקנים שלהם אם יפסידו יוכלו להרגיש חופשי לחבק את שחקני סיטי במופגן אחרי המשחק.

אגב, לא רוצה להרוס - אבל בניגוד לטוטנהאם ב-99, לליברפול ב-95 כן היה על מה לשחק. הניצחון שם אותם בגביע אופ"א.

אני מוכרח לתהות לגבי המתודולוגיה שלהם. בכל בלוג, פורום, תכניות טלוויזיה, תכניות רדיו, כתבות באתרי האינטרנט של מדורי הספורט, מפגשים פנים אל פנים עם אוהדים אנגלים - כל מי ששמעתי, ולא משנה איזו קבוצה אוהד, חזר על זה שאליפות של ליברפול תהיה אסון, שהם הקהל הכי בלתי נסבל באנגליה, ושהם לא יפסיקו לשמוע על האליפות הזאת בחיים. סיטי? לא מזיזה לאף אחד.

אוהדים לא משחקים על הדשא, הכל תלוי בליברפול במידה שאיכשהו יונייטד יוציאו תיקו בדרבי.

אוהדים לא משחקים על הדשא, הכל תלוי בליברפול במידה שאיכשהו יונייטד יוציאו תיקו בדרבי.

זה לא נשמע סביר כרגע. בלבול כבר הפך לדלעת. סליחה, אמרתי בלבול, התכוונתי סולשר.

האמת היא שאחרי שדעכה ההתלהבות ונגמר המזל, יונייטד היא פשוט קבוצה לא משהו, ובכושר מזוויע.

האמת היא שאחרי שדעכה ההתלהבות ונגמר המזל, יונייטד היא פשוט קבוצה לא משהו, ובכושר מזוויע.

סולשיאר זה בערך מה שהיה עם ג'ורדי בעונה שהוא החליף את ארבלדזה, זה לא בהכרח בגלל איכות המאמן אלא יותר השינוי בקבוצה. אבל כן יש כיוון שונה שם עם שילוב הצעירים.

לא הפך לשום דלעת. לא קנה שרוך והביא את יונייטד הזאת לרבע גמר ולמאבק אמיתי על הטופ 4(היו 13 נקודות משם). למעשה, הוא צבר יותר נקודות בתקופת הזמן הזאת מהמאמן שלך שאם אני לא טועה, עשה עונה ראשונה מאד בינונית בטוטנהאם. קיבל חוזה ארוך ונוכל לשפוט אותו ברצינות בעונה הבאה.

לאור העובדה שאין 100% אוהדי אברטון שמעדיפים שסיטי תיקח, לא הייתי מתייחס לזה ברצינות.

היריבות של ליברפול ואברטון היא מורכבת, זה כמו שנאה בין אחים. המון משפחות בעיר הן מעורבבות, ויש גם היסטוריה ארוכה של שנאה בין סקאוסרים למאנקים, אז הגיוני שהם ירצו בהצלחה של סקאוסרים גם אם אלו לא הם.. אני ראיתי המון אוהדי אברטון שהיו בעד שליברפול תזכה באלופות רק בגלל גאוות הסקאוסרים