Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

פאק, באיירן עם מאזן 17-1 בשלושת המשחקים האחרונים. תחשבו שלפני השבת שעברה דורטמונד עדיין הובילה את הליגה על הפרש שערים, מאז ניצחה פעמיים אבל התרחקה שבעה שערים מהמקום הראשון.

דורטמונד אגב ניצחה בתוספת הזמן בברלין. כרגע נראה שתהיה חייבת לנצח במינכן כדי לקחת אליפות, כי אחרת באיירן תמשיך לכתוש את הליגה. איך מגיעים למשחק עונה בחוץ נגד באיירן כשאתה צריך ניצחון?

נוסעים דרך חבל הרוהר,בשביל לא להשאיר את הנקודות כבר בשער הגיא

מסי בשער שכל מה שאפשר לומר עליו זה וואו

זה קצת שם בצל את השער של סוארס שגם היה שער עצום סללום מקו החצי תוך כדי שהבלם נופל מולו ומפיל את הבלם השני, שער ענק

לא סלאח, לא מאנה ולא פירמינו(לבלב), אם ליברפול זוכה השנה בתואר ואן דייק צריך לקבל שחקן העונה שלהם.

מאוהב בשחקן הזה עוד כשהגיע לסאות'המפטון ואם בתסריט הזוי (וחלומי בד בבד) שליברפול זוכה בדאבל הוא גם צריך לזכות בשחקן השנה בעולם.

מת שהארי קיין ישתין עליו כמו שעשה לו בסאות'המפטון

לא צריך לראות הילוך רביעי שמדובר בטאץ' מדהים, אפילו קראתי בפורומים של ריאל היה דיון שלם על זה שאוהדים שלהם פרגנו מאוד(וזה קשה להם) אבל היו גולים כאלה(אומנם נדירים) ..

לא צריך לראות הילוך רביעי שמדובר בטאץ' מדהים, אפילו קראתי בפורומים של ריאל היה דיון שלם על זה שאוהדים שלהם פרגנו מאוד(וזה קשה להם) אבל היו גולים כאלה(אומנם נדירים) ..

אני אשמח לראות עוד גולים כאלה

יש לך קישור לסרטון עם גולים כאלה?

הגול של מסי זה משהו שתופסים רק בהילוך חוזר הרביעי, מומלץ כמה שיותר איטי. כדור שפדרר עם מחבט היה מתקשה לשים כ״כ מדויק

מה אתה על סמים?!

ברור שזה אחד המדוייקים אם כבר מה שמדהים זה היצירתיות וההחלטה בין רגע של הלא להרים בגלל המיקום של השוער ועדיין בסגנון של הרמה להכניס את זה אבל מה זה לעומת הפסיכיות של איברהימוביץ' בשערים שלו?!

השער השלישי של מסי הזכיר לי את השער מהמקום של רונאלדיניו נגד צ'לסי. שני מהלכים גאוניים ונדירים בטירוף. אי אפשר להישאר אדיש לשער כזה.

נ.ב. לא מבין מה כ"כ תופסים את הראש מהשער של מסי, שער יפה אבל לא פסיכי כמו שעושים ממנו

וואי תודה חשבתי שאני היחידי בעולם שחושב ככה.

• 2 weeks later...

דורטמונד אתמול עם שני גולים בתוספת הזמן מנצחת 2-0, באיירן מסיימת בתיקו בפרייבורג.

שבעה מחזורים לסיום, בורוסיה מוליכה בפער של שתי נקודות. בשבוע הבא נפגשות בשבת ב-19:30 במינכן, והמחזור האחרון משנה את העניינים - כי עד עכשיו נראה היה שדורטמונד תהיה חייבת לנצח, ואולי עכשיו גם תיקו בחוץ יספיק.

ליברפול מנצחים בדקה ה-90. אם השנה זה לא קורה זה אף פעם לא יקרה

בכל הרצף המטורף שלהם כל הזמן טחנו לי שהנה הם זוכים הפעם ואני אמרתי דבר אחד - "ההחלקה של סטיבי ג'י."

מרגיש שידור חוזר.