Jump to content

משחקים באירופה

אביאל 5

Recommended Posts

אני לא מבין מה כולם נפלו עליו, 80% מהשחקנים עושים הצגות ברחבה על מנת לסחוט פנדל ואנחנו מקבלים את זה יחסית סבבה.

אבל כששחקן מועד ברחבה מבלי לנסות להטעות את השופט ומקבל פנדל, זה מצב שמחייב וידוי?

למה שיהיה יותר צדיק מהאפיפיור?

אם היה VAR לא היה מקבל את הפנדל ומאחר ואין VAR, אנחנו חיים עם הטענה שבסופו של דבר מקרים כאלה מתקזזים.

אם היה קורה לשחקן של מכבי לא הייתי רוצה שילך לשופט ויגיד שלא הייתה עבירה. אתם הייתם רוצים?

קודם כל, גם המתחזים ה"רגילים" הם ביזיון, שלא יהיה ספק.

אבל פה זה יוצר גרוע כי יש הבדל בין מקרה שהוא איכשהו נתון לפרשנות סובייקטיבית של השופט,בין ליפול ממגע משחקן יריב שלא מחייב נפילה לבין פאקינג ליפול מעצמך כשהשחקן היריב הכי קרוב לפחות מטר מאחור וכשברור גם לסטרלינג שאין פה שום עילה לכלום והשופט עשה שגיאה חמורה ופשוט לזרום עם זה. זה פשוט לרמות מאפס. וזה דוחה. והייתי מאוד מאוכזב אם שחקן של מכבי היה נותן לזה לקרות.

פיליפנקה והאקס של ראייקו (פיליפוביץ) פתחו בהרכב של באטה נגד צלסי

פיליפוביץ' מגן שמאלי, מישהו יודע אם הוא שווה משהו? שרץ פה מתחת לאף, יהיה מבאס אם הוא שחקן

קודם כל, גם המתחזים ה"רגילים" הם ביזיון, שלא יהיה ספק.

אבל פה זה יוצר גרוע כי יש הבדל בין מקרה שהוא איכשהו נתון לפרשנות סובייקטיבית של השופט,בין ליפול ממגע משחקן יריב שלא מחייב נפילה לבין פאקינג ליפול מעצמך כשהשחקן היריב הכי קרוב לפחות מטר מאחור וכשברור גם לסטרלינג שאין פה שום עילה לכלום והשופט עשה שגיאה חמורה ופשוט לזרום עם זה. זה פשוט לרמות מאפס. וזה דוחה. והייתי מאוד מאוכזב אם שחקן של מכבי היה נותן לזה לקרות.

אני לא בעד התחזויות.

אני פשוט חושב שאם החליטו שלא להשתמש בvar בשלב הזה בליגת האלופות(בכל סיבה שהיא), קיבלו עצם החלטה שטעויות זה חלק מהמשחק.

במקרה הזה אני לא חושב בכלל שהוא התחזה, השופט עשה טעות חמורה ושחטאר פשוט שילמה את המחיר.

דרך אגב לא חסרים מקרים של שחקנים שנופלים ברחבה כשהם רואים שהם לא מגיעים לכדור, גם אם לא היה שום מגע.

אני חושב ששופטים את סטיירלינג לחומרה.

לא התפקיד שלו להגיד לשופט מה היה/לא היה, התפקיד שלו הוא לשחק כדורגל ולנסות לנצח.

דור הופמן אמר היום משהו נכון בפודיום, שסיטי וסטרלינג היו מרוויחים יותר מהגול הזה שגם ככה לא שינה שום דבר אם הם היו באים לשופט ואומרים לו לא פנדל או שהיו מחמיצים בכוונה. תחשבו מה דבר כזה עושה לתדמית של שחקן.

מכל הדיון על סטרלינג, חשבתי על מי במכבי היה עושה אותו הדבר ומי היה מודה. ייני זה קל שהיה אומר שלא היה פנדל ושכטר בחיים לא (מקרה שפונגין בטדי). יש שחקן אחד שלא רק היה דורש פנדל הוא גם היה מבקש לתת כרטיס לשחקן וזה השחקן המגעיל והבכיין בעולם - מליקסון, שירש את התואר מברדה.

אני לא בעד התחזויות.

אני פשוט חושב שאם החליטו שלא להשתמש בvar בשלב הזה בליגת האלופות(בכל סיבה שהיא), קיבלו עצם החלטה שטעויות זה חלק מהמשחק.

במקרה הזה אני לא חושב בכלל שהוא התחזה, השופט עשה טעות חמורה ושחטאר פשוט שילמה את המחיר.

דרך אגב לא חסרים מקרים של שחקנים שנופלים ברחבה כשהם רואים שהם לא מגיעים לכדור, גם אם לא היה שום מגע.

אני חושב ששופטים את סטיירלינג לחומרה.

לא התפקיד שלו להגיד לשופט מה היה/לא היה, התפקיד שלו הוא לשחק כדורגל ולנסות לנצח.

לא תמצא אותי מגן על מתחזים, אז עם כל הדוגמאות האחרות שנתת אני מסכים.

פה זה מקרה שונה כי סטרלינג לא התחזה, הוא בעט בעצמו בטעות ונפל ומייד קיבל פנדל. לא הייתה לו כוונה לרמות, ואולי לכן מבחינתי הציפייה במקרה כזה היא יותר גדולה מהשחקן לתקן את העוול שנגרם, מאשר משחקן שהתחזה אז ברור שהוא לא יתוודה על זה, כי הוא ניסה לרמות.

זה כמו ההבדל בין לכייס מישהו, לבין לשים לב שנפל לו הארנק ולהכניס לכיס

לא תמצא אותי מגן על מתחזים, אז עם כל הדוגמאות האחרות שנתת אני מסכים.

פה זה מקרה שונה כי סטרלינג לא התחזה, הוא בעט בעצמו בטעות ונפל ומייד קיבל פנדל. לא הייתה לו כוונה לרמות, ואולי לכן מבחינתי הציפייה במקרה כזה היא יותר גדולה מהשחקן לתקן את העוול שנגרם, מאשר משחקן שהתחזה אז ברור שהוא לא יתוודה על זה, כי הוא ניסה לרמות.

זה כמו ההבדל בין לכייס מישהו, לבין לשים לב שנפל לו הארנק ולהכניס לכיס

אני מבין את מה שאתה אומר, אבל לדעתי זו שהציפייה יותר גדולה לתקן את העוול, לא אומר שהעוול שנגרם יותר גדול.

הוא הפך לנבל בסיפור הזה, בזמן שהמעשה שלו לדעתי פחות גרוע משחקן שמתחזה.

ואם נתייחס לדוגמה שנתת, מי באמת יותר נבל? הכייס או האדם שהכניס לכיס ארנק שנפל לאחר?

אין מה לשפוט. המהלכים במשחק כל כך מהירים.

הוא בעט בדשא נפל והשופט שרק.

אני בתור שחקן הייתי מניח שהסיבה שבעטתי בדשא היא בגלל עבירה שאפילו לא שמתי לב אליה אם השופט שרק על זה, במיוחד בגלל שלא ניסיתי לעשות הצגה.

דורטמונד חזרה פעמיים מפיגור בבית מול באיירן, ועכשיו כבר מובילה 3-2. דקה 75.

שני השחקנים שכבשו (רויס ואלקסאר) מחזירים אחרי החמצות מזעזעות, דורטמונד כבר יכלה לתת 5 רק במחצית השנייה

33 שערים ב-11 מחזורים. ההתקפה של דורטמונד זה כמו הפועל רק הפוך.

אז אתה אומר בעצם, שההפך מהפועל זה הגרמנים בצהוב?