Jump to content

יום חמישי, 30/08/2018, שעה 20:00 - עוברים סיבוב

ravid

Recommended Posts

פשוט מאוד, קבוצה X וקבוצה Y משחקות זו נגד זו

כל עוד יש סוכנות הימורים אחת בעולם שנותנת לקבוצה X יחס של מעל 2, ויש עוד סוכנות אחת בעולם שנותנת לקבוצה Y יחס של מעל 2, אתה ברווח ודאי

למה? תשים בסוכנות הראשונה שקל על X, ובסוכנות השני שקל על Y. בכל אופן שילמת 2 שקלים ובכל מזג אויר תקבל יותר. זהו

מה בין זה לאביטראז'? אין לי מושג.

סיפור אמיתי שלי ושל ארביטראז'. הייתי במדינה מסוימת נכשלת בחול. בצ'יינג' על כל יורו הביאו 1 ומשהו דולר. על כל 1 ומשהו דולר הביאו כמו מסוימת של המטבע המקומי. סוכנות במעלה הרחוב הביאה לי עבור אותה כמות של מטבע מקומי יותר מיורו.. עשיתי ככה ארגזון נאה של מזומנים...

כן את זה הבנתי. השאלה אם קורה במציאות שונות כזו ביחס שנותנת סוכנויות ההימורים? זה לא די אחיד בדרך כלל?

כן את זה הבנתי. השאלה אם קורה במציאות שונות כזו ביחס שנותנת סוכנויות ההימורים? זה לא די אחיד בדרך כלל?

כנראה שזה נדיר שזה יקרה בימינו כי הסוכנויות מתואמות וגם נותנות יחס שהוא מראש לטובתן , אבל יכול לקרות וגם ראיתי את זה קורה בעבר .

לא מגיב כאן הרבה..אבל הייתי חייב לתקן אותך בתור אקטואר.

אין שום קשר בין מה שרשמת כאן לרווחי ארביטראז'..גם לא בהגדרה הבסיסית של מקצועות המימון.

יש תת מונח שנקרא "הימור ארביטראז'" , בו אתה מהמר על כל האפשרויות הקיימות בהימור, בכמה סוכנויות הימורים שונות, ויוצר מצב בו אתה נהנה מרווח בכל תוצאה אפשרית שיוצאת וזאת עקב ההפרשים בין יחסי ההימורים בכל הסוכנויות השונות.

אם הבנתי נכון מקריאת הנושא בפורום, אתה דיי בטוח שמכבי תעלה. לכן לא ארביטראז' ולא הימור ארביטראז', מתאימים כדי לתאר את הסיטואציה.

העיקר שנעבור הערב...זה הכי חשוב.

אין לך מה להתייחס אליו ברצינות , הוא רושם שהוא 100% בטוח שעוברים היום אז כאילו מבחינתו(!) זה "ארביטראז" כי זה כסף ללא סיכון (שוב- הוא 100% בטוח ולא 99.9%)

אבל כמובן שזה חרטא ואין שום ארביטראז

בכל מקרה - גם אני בדעה שעוברים היום , יאללה מלחמה !

קרה מתישהו בשנים האחרונות עקב תקלה, רץ בערך בכל העולם ובערך הספיקו למוטט את הסוכנות כלכלית עד שהתקלה תוקנה..

כמעט ולא קורה ובעידן של היום כולם יודעים כשזה כן

קרה מתישהו בשנים האחרונות עקב תקלה, רץ בערך בכל העולם ובערך הספיקו למוטט את הסוכנות כלכלית עד שהתקלה תוקנה..

כמעט ולא קורה ובעידן של היום כולם יודעים כשזה כן

זה לא נדיר

פה יש רשימה של המשחקים שאפשר לעשות ארביטראז'

http://www.oddsportal.com/sure-bets/

העניין הוא שצריך שיהיו לך חשבונות באיזה 50 ברוקרים, חלק מהם מפוקפקים וזה עוד לפני שאר הבעיות שיש בזה.

אין לי מושג כהוא זה באקטואריה ולא שמעתי על המונח הימור ארביטראז.

אבל בפיננסים כן. וההגדרה של ארביטראז היא פשוט מאוד בשורה התחתונה רווח ללא סיכון (בשוק יעיל זה לא יקרה בחיים). כמובן שאפשר להרחיב את ההגדרה עוד הרבה, אבל בשורה התחתונה זה מה שזה. יש אינספור דוגמאות ודרכים לנצל ארביטראז'ים. גם לקנות בית בהגרלה של 'חבר' בדיסקאונט ולמכור אותה אחר כך במחיר שוק זה ארביטראז (בתיאוריה כמובן).

המקרה הנוכחי הוא לא סוג של ארביטראז', הוא ארביטראז רגיל. אתה קונה את ההימור ומכיוון שעוברים סיבוב אתה נהנה מהרווח. אם רוצים ללכת לכייון שסול בוי חשב עליו אפשר גם לממן באמצעות הלוואה ולהחזיר אותה אחרי היום ב- 22:00 או 23:00 עם רווחי הזכייה.

בקיצור תאמינו, תבואו, תיתנו ת'תחת כי זה לא יקרה מעצמו ועולים.

ארביטראז' הוא רווח/תשואה ודאית כתוצאה מערך לא שוויוני בשני שווקים או יותר, זה גם מתחבר להגדרה של הימור ארביטראז' אותה הצגתי בהודעה הקודמת.

אגב, הדוגמא של Milvador עם היורו והדולר היא מצויינת.

זה אכן רווח ללא סיכון, מסכים איתך.

אך מעבר לארביטראז' יש עוד המון דרכים ליצור רווח ללא סיכון...גם בהנחה שמכבי עוברים ב100% ואתה מהמר עליהם, הרווחים שתקבל לא נובעים מארביטראז' בהגדרה.

בקשר לאקטואריה, אם אתה מנתח שווי אקטוארי של עסקה עתידית מסויימת וכדאיותה (נניח בין חברות בשווקים שונים), רווחי ארביטראז' יכולים להיות עניין מהותי מאוד.

סליחה מראש על הקטנוניות והחפירות...ההודעה האחרונה שלי בנושא זה.

באמת מה שהכי חשוב שכל אחד יתן את הגרון שלו היום ביציע.

בערב יהיה 28 מעלות 70% לחות.

לא קריטי בשבילם.

מישהו בודק כיווני רוח?

חחח השתגענו כבר...יאללה שתגיע שעה חמש, לפחות מהרגע שאני יוצא מהבית למגרש הזמן זז..