Jump to content

שיפוט

אקיטה

Recommended Posts

רק רוצה לומר במיוחד שעוד רגע מתחילה הליגה, ביקורת על שחקנים כולם מעבירים ולכל אחד הדעה המקצועית שלו.

אבל יש עובדה אחת שהיא ברורה: גם היום וגם שבוע שעבר שופט זיין אותנו בתחת.

תעבירו ביקורת על השחקנים כמה שאתם רוצים, אבל תהיו שם מאחורי מכבי כדי למרר לליצנים את החיים כי על זה בתור קהל אנחנו יכולים להשפיע.

השופט היום נתן לנו פנדל שאם נשרק נגדנו אני זורק כוס על הטלוויזיה, השחקן שלהם בקושי שפשף לקיארטנסון את הרגל והוא נפל כמו הפצוע אנגלי

השופט היום נתן לנו פנדל שאם נשרק נגדנו אני זורק כוס על הטלוויזיה, השחקן שלהם בקושי שפשף לקיארטנסון את הרגל והוא נפל כמו הפצוע אנגלי

כל שפשוף בתנועה שוידאר עשה מוציא משיווי משקל.

הכשלה ברורה לחלוטין, אין יותר פנדל מזה.

כל שפשוף בתנועה שוידאר עשה מוציא משיווי משקל.

הכשלה ברורה לחלוטין, אין יותר פנדל מזה.

דיי נו, אין כל קשר לשיפוט היום, ראיקוביץ גם היה כמעט על הקו, אני הכי שונא שופטים שתופרים אותנו אבל אפשר להגיד שהשיפוט היה מאוזן פחות או יותר, עשינו 5 טעויות בהגנה על סף הביזיון, למזלנו שיחקנו נגד קבוצה לא מוכשרת, מול קבוצה מהשמות האחרים שיכלנו לקבל היינו חוטפים 6

דיי נו, אין כל קשר לשיפוט היום, ראיקוביץ גם היה כמעט על הקו, אני הכי שונא שופטים שתופרים אותנו אבל אפשר להגיד שהשיפוט היה מאוזן פחות או יותר, עשינו 5 טעויות בהגנה על סף הביזיון, למזלנו שיחקנו נגד קבוצה לא מוכשרת, מול קבוצה מהשמות האחרים שיכלנו לקבל היינו חוטפים 6

שמע כבר נמאס לי להסביר ולהתווכח אבל אני אכתוב את זה ברור יותר:

אין כל קשר בין ביקורת על שחקני מכבי לעובדה ששופט מזיין אותנו, זה יכול ללכת ביחד ממש כמו היום.

זה נושא על השופט, לא על האיכות של מכבי או היריבה, על השופט.

את זיוני המוח המקצועיים אפשר לשפוך בשאר הנושאים האחרים.

איזו הגזמה. לא פנדל הזוי ולא נעליים. היה פאול אחושרמוטה ועבירה ממש על הקצה של הרחבה. עניין של עשרות סנטימטרים. מקרה מאוד מאוד גבולי שלא היה צריך להישרק, אבל אי אפשר להתחרפן כשהוא נשרק.

היום, השחקנים החלשים שלנו בעטו בדלי. הם ולא אף אחד אחר.

כנראה שרשום בחדר של השופטים:

פה שופטים יום אחד נגד מכבע יום אחד לטובת מכבי

היום נגד.

אני עדיין לא נרגעתי מהשופט האפס משבוע שעבר נגד הארמנים. בדיחה.

אם כבר זה שראיקו טעה זה לא אומר שהשופט צריך לטעות

זו הייתה הכוונה.

הסברתי לאלה שלמעלה שאמרו שאי אפשר להאשים את השופט בזה שראייקו טעה שזה לא אחד על חשבון השני.

חכה למשחק נגד חיפה ואז תבין מה זה שיפוט גרוע. מי בכלל שופט אותנו נגד חיפה? שריינברגר הנוכל?

פעם חמישית בשעתיים האחרונה ששחכתי מהמשחק נגד חיפה ושוב נזכרתי.

חייבים להיות שם בפוקוס כי יש אפשרות לכדור שלג לא קטן בכלל.

חכה למשחק נגד חיפה ואז תבין מה זה שיפוט גרוע. מי בכלל שופט אותנו נגד חיפה? שריינברגר הנוכל?

המורה בכבודו ובעצמו, אדלר שאלוהים יקח אותו

זה בדיוק למה פתחתי את הנושא הזה עכשיו, כי עכשיו מתחילה הליגה וכולנו יודעים למה לצפות מהשיפוט.

במקום לשחק אותה מאמנים ולזיין במוח כדאי שאנשים יבואו בגישה של להשפיע על מה שבאמת אפשר להשפיע, כרגע זה לא מרתיע לשרוק נגד מכבי, הגיע הזמן שלפחות הקהל יעשה את שלו בנושא הזה.