Jump to content

ראיקוביץ טייק 2

הרוסונרי

Recommended Posts

אלה שמגינים עליו מעניין אותי לדעת משהו,יש לכם אחוזים מהמכירה העתידית שלו? מתי הוא נתן פה משחק גדול? מתי הוא הביא לנו נקודות? 5 משחקים אני רוצה ואני לא מדבר על השוער הזה יותר.

מדובר במפלצת כשרון שלא דרכה בארץ ופשוט הולכת לעזאזל

לא יודע מי החברה הרעה שמשפיעה עליו, אבל כבר מעל שנה הוא לא ספורטאי מקצוען, וזה משתקף ביתר שאת במשחקים

הוא החוליה החלשה שלנו באופן מובהק, וזה בעיקר סיפור של ילד מאוד מוכשר שאיבד לגמרי את הדרך

.

סטייקים? בוא נעבור נושא נושא,כל תגובה,תראה מה אני אמרתי עליו מהרגע שנחת פה החסר מושג הזה.

בנושא הראשון שפתחתי עליו אנשים פה יצאו עליי.

סבבה אחי לא אישית כלפיך (גם לא סנופקין). הרןב היו איתו ומתברר שעדיין איתו. פשוט עיוורים.

אלה שמגינים עליו מעניין אותי לדעת משהו,יש לכם אחוזים מהמכירה העתידית שלו? מתי הוא נתן פה משחק גדול? מתי הוא הביא לנו נקודות? 5 משחקים אני רוצה ואני לא מדבר על השוער הזה יותר.

אין לנו שום אחוזים, הדרך שלך ושל אחרים פה לרדת כל פעם על שחקן אחר, שחקן תורן.

אני לפחות מגן על ראיקו כי אני חושב שהוא לא כזה רע, כשיש הגנה לא טובה קשה לצפות משוער להיות טוב, זאת דעתי..

בכל מקרה,

אני אגן על כל שחקן מכבי כשיש עדר של אוהדים שיורדים על אותו שחקן, פה בפורום תכתבו מה שבא לכם אבל הבעיה שזה מחלחל ליציע ולשמוע בוז לשחקן כלשהו זה לא נעים ובטח שלא יעזור לשחקן לשחק טוב יותר.

אני לפחות מגן על ראיקו כי אני חושב שהוא לא כזה רע, כשיש הגנה לא טובה קשה לצפות משוער להיות טוב, זאת דעתי..

בכל מקרה,

אני אגן על כל שחקן מכבי כשיש עדר של אוהדים שיורדים על אותו שחקן, פה בפורום תכתבו מה שבא לכם אבל הבעיה שזה מחלחל ליציע ולשמוע בוז לשחקן כלשהו זה לא נעים ובטח שלא יעזור לשחקן לשחק טוב יותר.

אולי הוא יכול להיות שוער גדול,אם יקטינו את השער.

בכל מקרה,

להפך שוער יכול להבליט את עצמו דווקא כשההגנה חלשה

איזה כיף לכם שבערב כ"כ מבאס אתם יכולים לפחות להתנחם בזה שבעצם תמיד צדקתם.

מדהים, לפעמים אני חושב שיש אוהדים שרוצים את צדקתם על פני הצלחה של שחקן כזה או אחר.

מדהים, לפעמים אני חושב שיש אוהדים שרוצים את צדקתם על פני הצלחה של שחקן כזה או אחר.

ממש לא נכון ואני אתן לך דוגמה,במקרה של דור פרץ היה שלב שכבר לא האמנתי שייצא ממנו משהו,והיום אני כל כך שמח להתבדות,וכמה שאני אוהב את הילד הזה ואיך שהוא מתפתח.

אבל במקרה של ראיקוביץ זה כמו לגדל פרח במדבר,אין בו שום דבר שמצדיק מחיר,ציפיות,פוטנציאל לעתיד,הוא לוקה בכל דבר ששייך לעמדה שהוא משחק בה.

ממש לא נכון ואני אתן לך דוגמה,במקרה של דור פרץ היה שלב שכבר לא האמנתי שייצא ממנו משהו,והיום אני כל כך שמח להתבדות,וכמה שאני אוהב את הילד הזה ואיך שהוא מתפתח.

אבל במקרה של ראיקוביץ זה כמו לגדל פרח במדבר,אין בו שום דבר שמצדיק מחיר,ציפיות,פוטנציאל לעתיד,הוא לוקה בכל דבר ששייך לעמדה שהוא משחק בה.

לא דיברתי עליך ספציפית, אבל אני מרגיש את זה גם ביציע לפעמים

איפה כל הטמבלים שאמרו שהכל אותו דבר ושווה בינו לבין הרוש וחיימוב , זה שוער יותר גרוע מאלן משרקי, זה פח אשפה שלא מסוגל להתרומם נגר בין נגרים, לוזר מטורף גמר אותנו גמר, הוא גורם לי לפתח אל שחקן מכבי שנאה ברמה אחרת

איפה כל הטמבלים שאמרו שהכל אותו דבר ושווה בינו לבין הרוש וחיימוב , זה שוער יותר גרוע מאלן משרקי, זה פח אשפה שלא מסוגל להתרומם נגר בין נגרים, לוזר מטורף גמר אותנו גמר, הוא גורם לי לפתח אל שחקן מכבי שנאה ברמה אחרת

לא נכון הוא שוער טוב מאוד לליגה והוא פשוט בתקופה לא טובה...

תקופה של 3 שנים פלוס אהה אחי?

אני לא מסוגל לראות אותו, את הבזבוזי זמן שלו, את המשחקים שלו עם הכדור.

אנשים פה באים ללמד אותנו כדורגל זה פסיכי, זה הכל חוץ משוער.

הוא אשם בהכל, שנה שעברה סופג 2 מאשקלון שלמסגרת נבעטו כל המשחק 3 בעיטות, אותו סיפור נגד חיפה בגביע, נגד רוב קבוצות הליגה.

האמינו פעם שגם חבייר פורטיו בריאל זה הדבר הבא....

אין בו כלום

הוא אשם בהכל, שנה שעברה סופג 2 מאשקלון שלמסגרת נבעטו כל המשחק 3 בעיטות, אותו סיפור נגד חיפה בגביע, נגד רוב קבוצות הליגה.

אין בו כלום

גבר אני יודע שאתה בסטלה,הייתי ציני תקרא את כל הנושא ותבין,לילה טוב.

גבר אני יודע שאתה בסטלה,הייתי ציני תקרא את כל הנושא ותבין,לילה טוב.

חבר אני יודע שהיית ציני אל תעשה ממני ליצן, אני יודע טוב מאוד שדעתך בנושא היא כמו שלי, אני פשוט המשכתי לשפוך את העצבים שלי על השוער החלש הזה

אין בו כלום

לא הבנת את הציניות.. לא משנה

אני אישית איבדתי בו כבר אמון מזמן.

סעמק יום ראשון... סעמק

הייתה תקופה שהוא היה הטוב בארץ והביא נקודות.

התקופה הזו עברה מזמממןןןןןן

היו צריכים לתת כל מה שאפשר על שטקוס במגבלות הפייר פליי

לא צריך ישראלי כשיש את אוחיון, מגיע לו צ'אנס.

ראיקו חלש אבל אתה לא יכול לתת לחביב אוחיון צ' אנס, היה חייב להשאיל אותו קודם.

מתי הוא שיחק בכלל משחק בוגרים פעם אחרונה?

מכבי תקועים חזק בקטע הזה.

רשמית זה הנושא עם התוכן הכי דבילי פה בפורום

בנתיים זאת הודעה שנייה שלך בנושא שהיא ריקה מתוכן. אם אין לך משהו ענייני להגיב פה אז אל תגיב בכלל.

אנשים מוציאים קיטור, אף אחד לא מחפש להיות צודק. כולם רוצים בהצלחה של מכבי. הלוואי וראיקו היה מממש רבע מהפוטנציאל שטמון בו אצלנו אבל זה לא קורה ועדיף שנתקן את זה כמה שיותר מהר לפני שהוא יעלה לנו בעוד אליפות.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.